TOP 5 Najlepších napaľovacích programov zadarmo 2022!

12.5.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Nájsť výborný napaľovací program zadarmo vám trochu času zaberie. Rýchle a jednoduché napaľovanie CD, DVD či Blu-ray môžete nájsť hneď v niekoľkých napaľovacích programoch. Vybrali sme pre vás TOP 5 napaľovacích programov.

Súčasná doba napaľovacím programom veľmi nepraje. Lepší internet, lepšia cena externých pamäťových médií či rôzne dátové úložiská na internete postupne vytlačili CD a DVD do úzadia. V každom počítači sa ale nájdu dáta, ktoré si majiteľ chce uložiť na CD alebo DVD. V tomto prípade sa napaľovací program zíde každému.

Ak neviete ako napaľovať filmy na DVD či ako napaľovať vo Win 10 zamyslite sa skôr nad otázkou „v čom napaľovať?“. Aby ste preniesli dáta z počítača na DVD alebo CD potrebujete na to vhodný program. Napaľovanie na CD bez toho jednoducho nepôjde.

 

Najlepší napaľovací program

Vybrať vhodný napaľovací program nie je ťažké. Najlepšie je ak je napaľovací program zdarma. To by ale nemalo byť jediné kritérium, podľa ktorého si tento program vyberiete. Výborný napaľovací program pre Windows 10 zadarmo môže vyhovovať vášmu kolegovi ale nie vám. Ak sa budete orientovať podľa rebríčkov na internete najlepší napaľovací program 2019 už dávno nemusí byť ten najlepší.


Tiež berte ohľad na to či chcete program na napaľovanie hudby na CD, alebo chcete program na napaľovanie DVD. Našťastie je väčšina programov na napaľovanie CD a DVD súčasne. Tiež je dobré ak je program na napaľovanie DVD zadarmo v slovenčine alebo češtine. Nemusí to byť ale nutnosť, keďže programy sa jednoducho používajú. Ako preniesť dáta z počítača na DVD či CD pochopíte aj keď bude napaľovací softvér v angličtine.

 

Napaľovacie programy zadarmo na stiahnutie

Napaľovací program Nero

Ak hľadáte dobrý program na napaľovanie CD siahnite po tomto programe. Nero napaľovací program si môžete stiahnuť zadarmo. Je dobrou voľbou ak potrebujete napáliť CD free. Napaľovanie DVD nie je pre program nič nemožné. Okrem toho môžete s týmto softvérom presunúť súbory z počítača aj na Blu-ray.

Ak potrebujete len program na napaľovanie audio CDprogram na napaľovanie DVD skúste program Nero BurnLite. Ide o „ľahšiu“ verziu vyššie spomínaného programu (nezvládne napaľovanie Blu-ray).

 

Ashampoo Burning Studio

Napaľovací program Ashampoo sa radí medzi tie najlepšie. Či už hľadáte napaľovací program MP3, WAV, program na napaľovanie CD a DVD zadarmo siahnite po Ashompoo Burning Studio. Zadarmo si môžete stiahnuť skúšobnú verziu programu. Napaľovací program pre Windows 10 funguje aj v starších operačných systémoch.

Podľa viacerých recenzií a testov ide o najlepší napaľovací program CD, DVD a Blu-ray, ktorý sa zameriava hlavne na kvalitu. Ak hľadáte program na napaľovanie hudobných CD Ashampoo by mal byť hlavnou voľbou.

 

BurnAware Free

Ďalší napaľovací softvér free je BurnAware Free. Jednoduchý program s prehľadným rozhraním sa jednoducho používa. Behom chvíľky prídete ne to ako napáliť CD či ako napáliť DVD. Program na napaľovanie CD, DVD, Blu-ray vám umožní vytvárať aj obrazy diskov alebo zápis mull-session.  

Ak od napaľovacích programov očakávate viac funkcií môžete siahnuť po platených vyšších verziách. Tento program na napaľovanie DVD Windows 10 nájdete aj v dvoch vyšších verziách, ktoré sú ale už platené.

 

CDBurnerXP

Ak vám vyššie spomenuté programy nevyhovujú môžete si stiahnuť zadarmo program CDBurnerXP. Ide o výbornú náhradu za program na napaľovanie CD Nero. Tento program na napaľovanie CD zadarmo je vhodný aj na napaľovanie DVD a podporuje aj formáty ISO. Môžete ho zároveň využiť aj na zmenu formátov súborov (z WAV na MP3).

 

Burn4Free

Posledný výborný napaľovací program free má názov Burn4Free. Malý a nenáročný program zvládnu používať aj začiatočníci. Či už chcete napáliť CD, DVD alebo Blu-ray s týmto programom to bude hračka. Prostredníctvom tohto napaľovacieho softvéru môžete vytvárať kvalitné audio CD z MP3, FLAC alebo WMA.

Na výber máte z veľkého množstva napaľovacích programov free. Pokiaľ chcete od tohto programu viac (nástroje na konverziu, možnosť napaľovať ISO obrazy, úprava zvuku,...) nájdete ich zväčša vo vyšších (platených) verziách programov. Ak sa ale dobre obzriete nájdete potrebné nástroje aj v niektorých bezplatných programoch.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3718

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni