HUDBA na stiahnutie ZADARMO (sťahuj a počúvaj)

22.2.2024 16:18  | 
Elena

Kategórie: PORADCA

Dobrá hudba vie spríjemniť deň, pracovný čas pri nej rýchlejšie ubehne a aj dni voľna si lepšie užijeme s dobrou hudbou. Každý z nás má svoj štýl a preto neraz siahame k výberu a sťahovaniu piesní, ktoré nám zlepšia deň.

Stiahnuť hudbu zdarma chce každý z nás, ak viete kde a ako môžete si vytvoriť vlastný playlist. Sťahovanie pesničiek z internetu, či počúvanie hudby z aplikácie je zadarmo (alebo za malý poplatok) a vy si môžete vypočuť práve to čo chcete.

Sťahuj hudbu zadarmo

Nedávno sme vám predstavovali audioknihy. Okrem nich ale môžete počúvať aj hudbu podľa vlastného gusta. Nie každému sa ale chce platiť za albumy interpretov, hlavne ak sa vám z celého albumu páči jedna – dve pesničky. Určite ste už pre tento dôvod zadávali do internetového prehliadača výraz hudba na stiahnutie zadarmo. Ak sem patríte aj vy máme pre vás dobré správy. Môžete si stiahnuť hudbu zadarmo a počúvať ju kde chcete. Existuje pár webových stránok, kde si môžete vybrať song a stiahnuť si ho. Sťahovanie hudby zadarmo je síce fajn, ale v dnešnej dobe si môžete stiahnuť do mobilného telefónu aplikáciu a prostredníctvom nej počúvať hudbu na akú máte práve náladu.

 

Hudba MP3  zadarmo

Najčastejšie sťahovaným formátom hudby bol MP3 formát. MP3 je digitálny zvukový súbor, ktorý vznikol zmenšením (kompresiou) audio súborov. Hudba v tomto formáte zaberie minimum miesta v pamäti a umožní vám nahrať si veľa pesničiek na MP3 prehrávač, počítač, mobilný telefón,... Nakoľko je MP3 už roky najpopulárnejším a najžiadanejším formátom stále je v kurze a zdá sa, že ho nič len tak nevytlačí. Nájdete ich na YouTube mp3 pesničky, ale aj na Ulož to. Na týchto stránkach nájdete pesničky pre malé deti, pesničky pre najmenších ale ak pohľadáte isto nájdete aj slovenské ľudové piesne.

 

Ulož to hudba zadarmo

Najznámejšia stránka v Českej republike a na Slovensku na sťahovanie filmov, seriálov, e-kníh umožňuje aj sťahovanie hudby zadarmo. Ulož to hudba na stiahnutie zadarmo je vo formáte MP3. K stiahnutiu nepotrebujete ani registráciu. Ak si kúpite kredit sťahovanie bude oveľa rýchlejšie. Hudba na stiahnutie zadarmo Ulož to – ak ste aj vy práve zadali tento výraz do prehliadača isto ste už danú stránku našli. Teraz len stačí nájsť súbor, ktorý chcete stiahnuť, otvoriť ho a kliknúť na políčko „stiahnuť pomaly“. Pesničky na stiahnutie zadarmo nájdete aj na iných internetových stránkach. Ak ale hľadáte slovenské pesničky najväčší výber nájdete práve na stránkach Ulož to ale aj na YouTube hudba sk Tak na čo ešte čakáš?  Uložto sťahuj hudbu zadarmo – veľký výber z rôznych žánrov, rýchlo a jednoducho. Stačí pár kliknutí a za pár sekúnd môže byť pesnička v tvojom mobile či MP3 prehrávači.


 

Sťahuj hudbu zadarmo do mobilu

Túžite mať celý album obľúbenej skupiny? Na internete nájdete množstvo stránok, ktoré ponúkajú vám to umožnia. Hudba na stiahnutie zdarma celé albumy. Môžete si ich stiahnuť aj do mobilu. Hudba do mobilu má nesporne mnoho výhod. Nakoľko máte telefón stále pri sebe môžete vyhľadať hudba na stiahnutie zadarmo do mobilu a vypočuť si obľúbenú pesničku či speváka kedykoľvek. Ak často cestujete s deťmi a nechcete aby počas jazdy hrali detské hry stiahnite im detské pesničky, alebo konkrétne detské pesničky Miro Jaroš im spríjemnia aj tie dlhšie cesty. Nebudú sa nudiť a zaspievať si môže celá rodina. Hudba zadarmo na iPhone alebo Androide má mnoho výhod. Naviac, ak sa obávate preplnenej pamäte môžete si stiahnuť do mobilného telefónu aplikáciu, ktorá vám umožní počúvať pesničky zadarmo. Streamovacie služby ponúkajú milióny skladieb, z ktorých si stačí vybrať čo chcete práve počúvať.

 

Hudba online zadarmo

Hudba zadarmo na počuvanie má viac výhod ako samotné sťahovanie. Vyššie spomínané streamovacie služby sú momentálne „in“.  Stiahnutím aplikácie sa dostanete k obrovskému výberu piesní. V závislosti od aplikácie si môžete vypočuť pesničky pre babätka,  pre väčšie deti, nájdete tu aj populárne a najnovšie zahraničné, ale aj slovenské piesne. Takáto Hudba do mobilu vám zaberie minimum miesta. Hudba na stiahnutie zadarmo, alebo počúvanie hudby zadarmo? Rozdiel je len v tom, koľko miesta v pamäti chcete pre hudbu vyčleniť. Nemusíte byť vždy online aby ste si vypočuli pieseň, ktorú chcete. Niektoré aplikácie vám umožnia pesničky stiahnuť do mobilu a počúvať offine. Stačí len vyhľadať vhodnú apku  - aplikácia na počúvanie hudby offline.

 

Hudba do videa zadarmo

Robíte videá? Potrebujete k nim hudbu, alebo zvukové efekty? Nemusíte hľadať skladateľa a ani rozmýšľať ako nejaký zvuk nahrať a použiť. Efekty a hudba na stiahnutie do videa je možno práve to, po čom túžite. Stačí si len vybrať z audioknižnice YouTube - YouTube videa hudba. Na tejto stránke si môžete stiahnuť hudbu zadarmo, a nie len hudbu, ale aj množstvo efektov, ktoré vaše video oživia a dodajú mu na kvalite. Ak máte záujem o pesničky dá sa to aj z tejto stránky. Stiahnuť pesničky zadarmo vo formáte MP3 môžete s príslušnou aplikáciou aj s YouTube. YouTube hudba YouTube je stránka, na ktorej nájdete všetko – filmy, amatérske videá, videoklipy, hudbu do videa, ale aj slovenské, zahraničné a aj často vyhľadávané rómské piesne na stiahnutie zadarmo. Pesnicky youtube sú naozaj rozmanité. Ak hľadáte konkrétneho speváka, či skupinu např.

 • Youtube hudba Kandračovci
 • YouTube hudba Kollárovci
 • YouTube hudba Elán
 • Či staršie single - Youtube hudba 80 roky nájdete tu všetko. Môžete si to aj stiahnuť, ale potrebujete k tomu špeciálny program pomocou ktorého to zvládnete. Vyberte si vhodný program, ktorý vám môže stiahnuť nie len filmy, ale aj hudbu. Tieto aplikácie vám dajú na výber, v akom formáte chcete sťahovaný súbor uložiť do počítača či mobilného telefónu.

   

  Spotify zadarmo

  Streamovacia služba, ktorá vám ponúka hudbu aj video. Umožní vám prístup k miliónom skladieb a videí (viac ako 40 miliónov) od interpretov z celého sveta. Rovnakú ponuku má napríklad aj Apple Music, ale späť k Spotify. Nájdete tu playlisty, do ktorých môžete vložiť piesne aké chcete, albo počúvať Spotify rádio. Možno vás práve napadla otázka „Je Spotify zadarmo?“. Odpoveď nie je jednoznačná. Záleží to od toho či ju chcete využívať naplno, alebo vám stačí len základ. Spotify je zadarmo ak chcete hudbu len počúvať. Ak si chcete hudbu stiahnuť potrebujete Spotify Premium, ktoré už je spoplatnené. Hudbu si môžete stiahnuť do počítača alebo mobilného telefónu a počúvať ju aj keď ste offline. Pozor, je to len hudba na počúvanie, nedá sa napáliť na CD, či skopírovať na iné zariadenie. Spotify PREMIUM zadarmo / ako získat Spotify premium zadarmo – dá sa to, ale len na istý čas, následne je táto služba spoplatnená. Stačí sa len zaregistrovať na webovej stránke Spotify, vybrať si druh predplatného a stiahnuť a nainštalovať príslušnú aplikáciu (pre počítač, iPhone, Android). Vždy keď sa potom prihlásite do svojho účtu na tejto stránke môžete počúvať pesničky zadarmo. Cena je cca 6 euro za mesiac.

   

  iTunes zadarmo

  Spoločnosť Apple Computer vytvorila aplikáciu na prehrávanie hudby s názvom iTunes. Môžete si ju stiahnuť aj keď používate operačný systém Windows, či Androide. Túto aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo, stačí len vyhľadať a kliknúť na iTunes download zadarmo. Využívať ju ale môžete len na skúšobnú dobu a aj to až po registrovaní a prihlásení sa do Apple účtu. Hudbu môžete počúvať online, ale ak si ich stiahnete do zariadenia tak aj offline. iTunes online má v ponuke milióny skladieb a za stiahnutie každej jednej si budete musieť zaplatiť.

   

  Google Play Music

  Program na počúvanie hudby od spoločnosti Google Google Play Music obsahuje viac než 20 miliónov skladieb. Bezplatnú verziu Google Play Music free by ste ale hľadali márne. Bezplatná je len skúšobná doba (30 dní) počas ktorých môžete hudbu počúvať. Po jej uplynutí je už táto streamovacia služba platená, Google Music cena sa pohybuje okolo 5,50 e za mesiac. Ak sa vám niektorá pesnička zapáči môžete si ju zakúpiť a následne aj stiahnuť, či nahrať do iných zariadení. Niektoré skladby si môžete stiahnuť aj zadarmo. Veľa ich nie je, ale ak bude medzi nimi to čo chcete rozhodne sa to oplatí využiť. Umožňuje tiež počúvanie piesní offline. Kým je táto služba bezplatná nemôžete hudbu sťahovať a ani počúvať offline.

   

  Deezer Music

  Deezer obsahuje viac ako 50 miliónov skladieb (najviac spomedzi spomenutých služieb). Deezer cena ale nie je odlišná od ostatných podobných streamovacích služieb. Mesačný poplatok je cca 6 euro. Hudba na stiahnutie, hudba do mobilu, tabletu, alebo počítača – okrem počúvania si môžete pesničky aj stiahnuť a počúvať ich offine. Ak ste klientom spoločnosti Telekom môžete túto službu používať za nižší poplatok. Deezer telekom vás bude stáť mesačne len 3 eurá (polovicu z pôvodnej sumy). Okrem samotných piesní tu nájdete aj texty pesničiek, playlisty, ktoré čakajú len na to kedy ich vyplníte, ale aj služba Flow, ktorá podľa vašich playlistov vám odporučí hudbu podobného žánru.

   

  Tidal Music

  Tidal Music nepatrí žiadnej spoločnosti zaoberajúcou sa počítačmi, programami, vývojom aplikácií a pod. Vlastnia ju umelci (Beyoncé, Calvin Harris, Riana,...). Ak hľadáte novinku, najnovší hit rozhodne by ste mali mať vo svojom počítači, alebo mobilnom telefóne túto aplikáciu. Tidal vs Spotify? - nájdete tu aj songy, ktoré nikde inde nenájdete. Viacero umelcov zverejňuje svoje piesne len v tejto službe. Takže ak hľadáte niečo exkluzívne tak jedine tu. Tidal má veľa výhod, ktoré ale aj niečo stoja. Ak hľadáte Tidal free máte smolu. Bezplatná je len 30 dňová skúšobná doba. Po jej uplynutí môžete prejsť na platenú verziu - bež–é konto vás bude stáť cca 6 euro mesačne. Ak budete chcieť prémiové konto Tidal cena sa vyšplhá na takmer 12 euro.

   

  Hudba Zoznam.sk

  Slovenská stránka zameraná na všetko čo sa okolo hudby deje - Hudba Zoznam.sk. Ak hľadáte české a slovenské piesne túto stránku by ste nemali vynechať. Okrem piesní tu nájdete aj akordy, texty k piesňam, videoklipy, ale aj články a oznamy o tom čo sa práve v oblasti hudby deje. Milujte dobré filmy? V našom článku vám poradíme, kde sledovať filmy online alebo kde si môžete filmy stiahnuť zadarmo - čítajte tu.
  Ccleaner 5.76

  Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

  3856

  Freeware

  Mafia 1

  PC hra.

  3773

  Freeware

  Microsoft Office 2013

  Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

  2836

  Freeware

  Word Zadarmo

  Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

  2644

  Freeware

  Skicár

  Kreslenie online.

  2632

  Freeware

  2539

  Freeware

  Nero 9.4.12.3

  Napaľovanie.

  2457

  Freeware

  Všzp 4.3.0

  Preukaz poistenca v mobile.

  2336

  Freeware

  Messenger na Pc

  Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

  2316

  Freeware

  Powerpoint Zadarmo

  Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

  2182

  Freeware

  ďalšie programy »


  Nové programy

  Disney Speedstorm Epic Games Stores

  Závodná mobilná hra

  Freeware

  0 kB

  WEBP Converter 1.4

  Prevod formátov

  Freeware

  0 kB

  Focus Go - your gallery 1.1

  Mobilná aplikácia

  Freeware

  0 kB

  Manor Lords 12

  Strategická PC hra

  Adware

  0 kB

  Ten ten 1.1.22

  Mobilná aplikácia

  Freeware

  0 kB

  Freeware

  0 kB

  Freeware

  0 kB

  Freeware

  0 kB

  IHF

  Aplikácia pre fanúšikov hokeja

  Freeware

  0 kB

  Stardock Start11

  Obnova ponuky Štart vo Windows

  Adware

  0 kB

  Hádes II

  PC hra

  Adware

  0 kB

  ImyFone MusicAI 4.0.9.1

  Tvorba cover verzií piesní

  Demo

  0 kB

  Tricky Doors Steam

  Úniková PC hra

  Freeware

  0 kB

  Planetiles 1.0

  PC budovateľská hra

  Adware

  0 kB

  Freeware

  0 kB

  Moje tehotenstvo 1.6.5

  Aplikácia pre tehotné ženy

  Freeware

  0 kB

  Tehotenská kalkulačka 2.6.9

  Tehotenstvo týždeň po týždni

  Freeware

  0 kB

  Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

  Vzdelávacia mobilná hra pre deti

  Freeware

  0 kB

  Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

  Vzdelávacia hra pre deti

  Freeware

  0 kB

  ďalšie nové programy »

  Nové aktualizácie

  Installsimple

  Tvorba inštalačných balíčkov.

  Freeware

  0 kB

  Freeware

  0 kB

  Freeware

  0 kB

  Traffic Escape 2.9.0

  Mobilná hra.

  Freeware

  0 kB

  Can You Escape The 100 Room

  Úniková mobilná hra.

  Freeware

  0 kB

  Wavepad 5.20

  Nahrávanie zvuku.

  Freeware

  0 kB

  Chatgpt 1.2024.004

  Aplikácia.

  Freeware

  0 kB

  Screen Record 2.2

  Nahrávanie obrazovky mobilu.

  Freeware

  0 kB

  Record It! 4.7.3

  App na nahrávanie obrazovky mobilu.

  Freeware

  0 kB

  Homescapes

  Hra do mobilu.

  Freeware

  0 kB

  Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

  Nahrávanie obrazovky mobilu.

  Freeware

  0 kB

  Du Recorder

  Nahrávanie obrazovky mobilu.

  Freeware

  0 kB

  Rec. 1.8.9

  Nahrávanie obrazovky mobilu.

  Freeware

  0 kB

  Freeware

  0 kB

  Refind Self 1.0.261

  Hra do mobilu.

  Freeware

  0 kB

  Freeware

  0 kB

  Freeware

  0 kB

  Freeware

  0 kB

  ďalšie aktualizácie »


  logo

  9344 programov na stiahnutie zadarmo

  Posledná aktualizácia pred 11 dni