Libreoffice6.4.1LibreOffice je balík kancelárskych programov, ktoré môžu smelo konkurovať gigantom ako Office a pod. Tento kancelársky balík zadarmo môže byť aj vo vašom počítači. Stačí ho len stiahnuť a môžete začať tvoriť dokumenty, tabuľky, prezentácie a pod.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Libreoffice 6.4.1

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

6.4.1

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

564x   (tento týždeň: 7x)

Operačné systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

LibreOffice je balík kancelárskych programov, ktoré môžu smelo konkurovať gigantom ako Office a pod. Tento kancelársky balík zadarmo môže byť aj vo vašom počítači. Stačí ho len stiahnuť a môžete začať tvoriť dokumenty, tabuľky, prezentácie a pod. Kancelárske programy sú vhodným programom do každého počítača. Občas nejaký dokument, alebo tabuľku potrebujeme vytvoriť aj doma, alebo v škole. Kancelárske programy na stiahnutie sú preto ideálnou voľbou pre každého z vás. Balík Office isto využijete nie len v domácnosti, ale aj v škole, pri štúdiu alebo v práci. Možno práve pre vás je výzva „LibreOffice sťahuj“.

LibreOffice (kancelársky program)

Kancelárskych programov je na trhu značné množstvo. Okrem asi najznámejšieho Microsoft Office si môžete stiahnuť iné programy, ktoré ho plnohodnotne nahradia. LibreOffice je jedným z nich a oproti konkurenčným produktom vyniká hlavne svojou cenou. LibreOffice cena je.... grátis. LibreOffice je bezplatný open source softvér, na ktorom stále pracuje veľká komunita vývojárov a aj užívateľov. Najnovšia verzia LibreOffice, ktorá vyšla v tomto roku môže byť aj vo vašom počítači. LibreOffice vs OpenOffice - LibreOffice je podobný programu OpenOffice. Niet divu. Pracujú na ňom vývojári, ktorí pracovali na OpenOffice. LibreOffice vychádza z OpenOffice. LibreOffice je ale dynamickejším a stále sa vyvíjajúcim programom. Programami a funkciami môže smelo konkurovať akémukoľvek inému balíku Office. V kompletnom balíku nájdete šesť programov.
  • LibreOffice Writer – písanie dokumentov. Je kompatibilný s rôznymi formátmi dokumentov vrátane Microsoft Word, Excel, PowerPoint,... (LibreOffice Word)
  • LibreOffice Calc – tabuľky – tento program zvládnu aj začiatočníci, ktorí s tabuľkami nemajú žiadne skúsenosti. Pokročilé funkcie zas milo prekvapia užívateľov, ktorí s tabuľkami pracujú každý deň. (LibreOffice Excel)
  • LibreOffice Impress prezentácie – široká škála nástrojov na kreslenie, alebo tvorbu diagramov, efekty a animácie urobia z každej prezentácie jedinečnú originálnu prácu (LibreOffice PowerPoint).
  • LibreOffice Draw – grafika – či už tvoríte grafické výkresy, alebo len skice tento program je ideálny na výrobu brožúr, plagátov ale aj technických výkresov.
  • LibreOffice Math – program na tvorbu matematických vzorcov. Tento program môžete spustiť priamo, alebo ho otvoriť v iných aplikáciách tohto kancelárskeho balíčku (Impress, Draw, Writer,...)
  • LibreOffice Base – rýchla správa databáz uspokojí nároky bežných užívateľov ale aj podnikateľov či firiem.
Ak hľadáte v internetovom prehliadačí výrazy ako LibreOffice Word, LibreOffice Excel, prípadne LibreOffice PowerPoint asi nič konkrétne nenájdete. Jednotlivé programy majú odlišné názvy. Stačí si len zvyknúť na nové názvy.

LibreOffice download

Ak hľadáte balík kancelárskych programov LibreOffice je tou najlepšou možnosťou. Stiahnutie a aj používanie tejto aplikácie je zadarmo a nik od vás nebude požadovať platbu aby ste ho mohli ďalej využívať. LibreOffice 64bit je kompatibilný s viacerými operačnými systémami: LibreOffice Windows, Libre Office Windows XP, LibreOffice Mac. LibreOffice zdarma si môže stiahnuť ktokoľvek, kto potrebuje napísať dokument, prezentáciu, alebo urobiť tabuľku. Kancelársky balík toho dokáže oveľa viac, preto je vhodný nie len pre fyzické osoby, ale aj pre prácu na profesionálnej úrovni. Ak ste niekedy v minulosti pracovali s kancelárskymi balíkmi práca s LibreOffice bude pre vás jednoduchá. Prehľadné rozhranie a jednoduché ovládanie sú tým, čím tento program vyniká. Nebudete potrebovať žiadny LibreOffice návod. Pokiaľ ale predsa na internete nájdete množstvo návodov a aj videonávodov na prácu s jednotlivými programami. Takmer všetky kancelárske programy na stiahnutie je možné zadarmo používať len istú dobu. Ak hľadáte kvalitný, prehľadný, rýchly a spoľahlivý balík office zadarmo stiahnite si LibreOffice free. Obsahuje všetko čo potrebujete.

LibreOffice SK

Najčastejšou obavou, s ktorou sa pri zmene kancelárskych programov pasujete je jazyková bariéra. Pri aplikácii LibreOffice zdarma sa tohto obávať nemusíte. Tento kancelársky program je dostupný v mnohých jazykových verziách a jednou z nich je aj LibreOffice SK. Ak by ste ale chceli program v českom, alebo inom jazyku stačí si len stiahnuť LibreOffice CZ a pod. Získať môžete aj LibreOffice online. Je to serverová služba, ktorá bola vytvorená z hlavného kódu LibreOffice. Môžete ju mať tiež zadarmo, ale je určená len na domáce a vývojové použitie. Takže ak prekročí 10 súbežných dokumentov, a 20 pripojení zobrazí sa vám oznam o nepodporovanej verzii. LibreOffice zadarmo je balík najpoužívanejších kancelárskych programov, ktoré nájdu uplatnenie nie len v práci, ale aj doma. Tento balík office obsahuje všetky dôležité programy a oproti rovnakým programom vyniká hlavne tým, že je zadarmo. Jeho stiahnutím, inštaláciou a používaním sa k ničomu nezaväzujete a je len na vás ako dlho ho budete používať. Pokiaľ ešte váhaš, či si LibreOffice free stiahnuť niet nad čím. Pokiaľ nebudeš s aplikáciou spokojný stačí ju len odinštalovať. Je to zadarmo, takže ... LibreOffice sťahuj. A pokojne aj cez správcu sťahovania.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Libreoffice.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Libreoffice.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Libreoffice?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2830

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2615

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2172

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1918

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1888

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1511

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1413

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1328

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1000

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

952

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 6 dni