Word ZadarmoWord je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

Hodnotenie

(5 - 1 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Word Zadarmo

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

products.office.comNeznámy

Počet stiahnutí:

2615x   (tento týždeň: 67x)

Operačné systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod. Kancelársky balík je ideálny súbor programov, ktoré využijete pri bežných kancelárskych činnostiach, pokiaľ ale potrebujete napísať len dokument musíte si Word stiahnuť aj so zvyšnými programami. Najznámejší je Office 2016, v ktorom nájdete aj program Word zadarmo. Možnosť používať tento balík zadarmo je časovo obmedzená a po jej uplynutí si budete musieť celú aplikáciu zakúpiť.

Word download

Microsoft Word zadarmo môžete používať istú dobu. Tento najznámejší a najpoužívanejší textový editor na svete vyniká funkčnosťou a jednoduchosťou. O rýchle, kvalitné a profesionálne spracovanie textu sa postará množstvo funkcií, ktoré Word free obsahuje. Nájdete tu formátovanie textu, zmena typu a veľkosti písma, možnosť pridávať tabuľky, obrázky alebo grafické prvky a množstvo ďalších a užitočných funkcií. S programom Word na stiahnutie zadarmo si napísaný dokument môžete jedným kliknutím vytlačiť, otvoriť, upraviť alebo uložiť. Na tento účel môžete na istý čas použiť aj Word online free, ktorý je súčasťou balíku Office na web.

Word Windows / Mac

Word je súčasťou kancelárskeho balíku spoločnosti Microsoft. Ak sa rozhodnete pre túto aplikáciu kliknúť na ponuku Word zadarmo, alebo Word download Windows free môžete nech máte akýkoľvek operačný systém Windows. O tento program sa nemusíte ukracovať ak používate operačný systém Mac. Aj vy môžete mať Microsoft Office a teda aj textový editor Word zdarmaWord download Mac free. Aj v tomto prípade platí, že ho môžete zdarma používať len určitý čas. Microsoft Office ale nie je jediným kancelárskym programom. Kancelárskych balíkov je na internete niekoľko. Napríklad LibreOffice môže byť váš úplne zadarmo. Nájdete v ňom aj textový editor zadarmo podobný Wordu od Microsoftu.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Word Zadarmo.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Word Zadarmo.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Word Zadarmo?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2830

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2615

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2172

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1918

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1888

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1511

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1413

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1328

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1002

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

952

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 6 dni