Word ZadarmoWord je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Word Zadarmo

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

products.office.comNeznámy

Počet stiahnutí:

1796x   (tento týždeň: 5x)

Operačné systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod. Kancelársky balík je ideálny súbor programov, ktoré využijete pri bežných kancelárskych činnostiach, pokiaľ ale potrebujete napísať len dokument musíte si Word stiahnuť aj so zvyšnými programami. Najznámejší je Office 2016, v ktorom nájdete aj program Word zadarmo. Možnosť používať tento balík zadarmo je časovo obmedzená a po jej uplynutí si budete musieť celú aplikáciu zakúpiť.

Word download

Microsoft Word zadarmo môžete používať istú dobu. Tento najznámejší a najpoužívanejší textový editor na svete vyniká funkčnosťou a jednoduchosťou. O rýchle, kvalitné a profesionálne spracovanie textu sa postará množstvo funkcií, ktoré Word free obsahuje. Nájdete tu formátovanie textu, zmena typu a veľkosti písma, možnosť pridávať tabuľky, obrázky alebo grafické prvky a množstvo ďalších a užitočných funkcií. S programom Word na stiahnutie zadarmo si napísaný dokument môžete jedným kliknutím vytlačiť, otvoriť, upraviť alebo uložiť. Na tento účel môžete na istý čas použiť aj Word online free, ktorý je súčasťou balíku Office na web.

Word Windows / Mac

Word je súčasťou kancelárskeho balíku spoločnosti Microsoft. Ak sa rozhodnete pre túto aplikáciu kliknúť na ponuku Word zadarmo, alebo Word download Windows free môžete nech máte akýkoľvek operačný systém Windows. O tento program sa nemusíte ukracovať ak používate operačný systém Mac. Aj vy môžete mať Microsoft Office a teda aj textový editor Word zdarmaWord download Mac free. Aj v tomto prípade platí, že ho môžete zdarma používať len určitý čas. Microsoft Office ale nie je jediným kancelárskym programom. Kancelárskych balíkov je na internete niekoľko. Napríklad LibreOffice môže byť váš úplne zadarmo. Nájdete v ňom aj textový editor zadarmo podobný Wordu od Microsoftu.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Word Zadarmo.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Word Zadarmo.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Word Zadarmo?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2573

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

1910

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1800

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

1796

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1755

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1337

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1178

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1177

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

833

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil, alebo zväčšovacie sklo na mobil sú názvy aplikácií, ktoré v mobilnom telefóne určite využijete. Princíp fungovania lupy pozná asi každý z nás. Vďaka zaoblenej šošovke sa predmet, alebo písmená pred lupou zväčšia a my ho môžeme lepšie pozorovať, alebo prečítame aj tie najmenšie písmená

740

Freeware

ďalšie programy »logo

9237 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 1 dnom