Pripomínač Pitia VodyAplikácia.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Pripomínač Pitia Vody

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

126x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

Android

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Pripomínač pitia vody je šikovná a užitočná aplikácia, ktorá vám pomôže udržať si zdravie a byť fit aj v tých najväčších horúčavách. Aplikácia je vhodná pre všetkých, predovšetkým ale pre ľudí, ktorí majú problém s dodržiavaním pitného režimu. Najnovšia verzia Pripomínač pitia vody na stiahnutie zadarmo patrí medzi odporúčané aplikácia Google Play. Táto aplikácia vám pripomenie, kedy sa napiť, budete vedieť koľko tekutín ste prijali a aj koľko ich ešte prijať máte. Sťahuj Pripomínač pitia vody.

Pripomínač pitia vody download

App Pripomínač pitia vody zadarmo ani netreba špeciálne predstavovať. Aplikácia je zameraná na kontrolu množstva prijatých tekutín. Výhodou tejto aplikácie je fakt, že vám presne vypočíta koľko vody by ste mali denne vypiť. Stačí len zadať do aplikácie vašu hmotnosť a dozviete sa koľko vody váš organizmus denne potrebuje. Aby ste mali prehľad o tom koľko vody ste vypili stačí urobiť málo. V aplikácii Pripomínač pitia vody zdarma si zaznamenáte vypité množstvo vody. V aplikácii sa to bude postupne spočítavať. Vďaka tomu budete mať prehľad o tom koľko vody ste vypili a koľko ešte vypiť musíte. Nebojte sa, voda neobsahuje žiadne kalórie a nepriberiete z nej. Samozrejme, že do apky môžete zaznamenávať aj prijem sladkých nápojov, čajov, minerálnych vôd a iných tekutín. Súčasťou aplikácie je aj pripomienkovač, teda funkcia, ktorá vás bude pravidelne upozorňovať aby ste sa napili. Vďaka dostatočnému príjmu tekutín počas celého dňa budete nie len fit, ale vyhnete sa dehydratácii, znížite riziko prehriatia organizmu, zlepší sa stav vašej pleti a veľa ďalšieho. Pre jednoduchšie zaznamenanie vypitej vody nájdete v programe rôzne typy pohárov. Nezabudnite si ale nastaviť správne jednotky (imperiálne – oz alebo metrické – ml).

Pripomínač pitia vody Android / iPhone

Pitný režim je veľmi dôležitý a nemali by ste ho podceňovať. Pravidelné a dostatočné pitie vody vám môže pomôcť prežiť v zdraví aj horúce letné dni. Aplikáciu na pripomínanie pitia vody si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom
  • Pripomínač pitia vody download Android.


Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Pripomínač Pitia Vody .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Pripomínač Pitia Vody .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Pripomínač Pitia Vody ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2897

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2814

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2237

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1939

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1916

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1552

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1461

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1357

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1119

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

992

Freeware

ďalšie programy »logo

9373 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni