Lg Magic RemoteMobil.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Lg Magic Remote

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

675x   (tento týždeň: 6x)

Operačné systémy:

Android

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Koľko krát ste už hľadali ovládač od televízora? Isto veľa krát a možno ste ho ani nenašli. Keby ste si na ovládač dávali taký pozor ako na mobilný telefón, nemohol by sa vám tak ľahko stratiť. Čo tak ale skombinovať mobilný telefón s ovládačom? Teraz si môžete napríklad LG ovládač TV stiahnuť do mobilu a nemusíte zbytočne vstávať z gauča a hľadať diaľkový ovládač.

Diaľkový ovládač do mobilu

Diaľkové ovládače nám podstatne uľahčujú život. Môžete ním zapnúť, vypnúť TV, prepínať kanály, zvýšiť zvuk, alebo upraviť obraz a mnoho ďalšieho. Čo ale v prípade ak sa ovládač niekam zapatrošil? Ako zapnúť TV bez ovládača? Ide to aj s mobilným telefónom, potrebujete k tomu len príslušnú aplikáciu a inteligentný či chytrý televízor. Diaľkový ovládač v telefóne je v týchto prípadoch veľmi užitočnou aplikáciou. Stačí ak zadáte do vyhľadávača výraz „Diaľkový ovládač TV aplikácie“ a zobrazí sa vám množstvo programov, ktoré si môžete stiahnuť. Ovládanie funguje prostredníctvom infraportu, ktorý je už bežnou súčasťou novších mobilných telefónov. Pokiaľ nemáte infraport nemusíte sa tejto vymoženosti vzdávať. Prepojenie mobilného telefónu a TV sa dá uskutočniť aj prostredníctvom Wi - fi.

LG Magic Remote

LG Magic Remote – LG Magic ovládač je ovládač pre Smart TV. Umožní vám prepínať programy, vyhľadávať nový obsah, a množstvo ďalšieho. Nemusíte dokonca ani ťukať, ovládať sa dá aj prostredníctvom hlasu. Môžete ho použiť aj na ovládanie iných pripojených zariadení. Čo tak LG Magic Remote download – teda LG ovládač zadarmo stiahnuť do svojho mobilu? Pokiaľ máte vo svojej domácnosti Smart TV môžete ovládač nahradiť aplikáciou. Stiahnuť ovládač do mobilu zadarmo vám zaberie pár sekúnd a svoj ovládač už nebudete musieť hľadať. TV kanál prepnete pomocou mobilného telefónu.

Prepojenie mobilu s TV cez Wi-fi

Inteligentné televízory LG si môžete pripojiť k Wi-fi sieti. Ak ste tak urobili už vám nič nebráni v tom aby ste TV cez túto sieť aj ovládali. Nemusíte mať k tomu infraport. Diaľkový ovládač LG TV pre mobil vám nahradí klasický diaľkový ovládač aj bez infraportu. Teraz už len potrebujete stiahnuť do svojho mobilného telefónu aplikáciu, ktorá vytvorí virtuálny most medzi mobilom a vašim TV. Vyberte si vždy aplikáciu, ktorá je vhodná pre váš typ televízora. Príslušnú aplikáciu nájdete na Google Play, alebo na Appstore. V prípade LG Smart TV najlepšie urobíte ak kliknete na  LG Remote stiahnuť. S diaľkovým ovládačom v mobile budeš môcť ovládať televízor tak, ako keby si mal ovládač. Preto LG ovládač sťahuj do mobilu zdarma a užívaj si všetky výhody, ktoré ti ponúka.

LG Remote App

Aplikáciu môžete stiahnuť do mobilného telefónu ale pokojne aj do tabletu. Po stiahnutí zapnite televízor a spustite aplikáciu, v ktorej kliknite na „kontrola zariadenia“ - TV Remote control. Aplikácia automaticky nájde váš televízor. Ťuknite na zoznam a následne dokončite pár kliknutiami spárovanie. LG Remote app je kompatibilná so všetkými Smart TV LG, pokiaľ ale vlastníte starší televízor je lepšie stiahnuť si staršiu verziu tejto aplikácie.

LG Remote app Android

Pokiaľ používate mobilný telefón s operačným systémom android môžete si stiahnuť LG ovládač android. Táto aplikácia funguje ako diaľkový ovládač v telefóne na všetky Smart TV. Prednostne ale na LG. Po prepojení TV a mobilného telefónu budete môcť sledovať videá, fotky, obrázky či počúvať hudbu, ktorú máte v telefóne na TV, alebo opačne. To čo ide v TV budete môcť sledovať v telefóne. LG Remote stiahnuť do mobilného telefónu sa jednoducho oplatí.

LG Remote app iPhone

Ovlaáanie TV cez mobil iPhone?– áno, s TV Remote app budete môcť ovládať televízor aj z iPhonu. Spolu so základnými ovládacími prvkami (hlas, jas, kontrast, prepínanie kanálov,...) budete môcť hrať aj hry, ktoré máte v telefóne na TV obrazovke, prezerať si fotky či počúvať aj audioknihy. Pravdaže, že to neumožňuje každá aplikácia, ale keďže si môžete stiahnuť ovládač do mobilu zadarmo môžete vyskúšať viacero aplikácií a vybrať si tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

IR ovládač

IR ovládač je v podstate diaľkový ovládač, ktorým ovládate zariadenie prostredníctvom iinfračerveného žiarenia. Pre zaistenie takéhoto prepojenia je dôležité aby sa ovládač so zabudovanou IR diódou a zariadenie videli. Prostredníctvom IR ovládačov môžete ovládať zariadenie ku ktorému diaľkový ovládač je. Väčšina moderných zariadení (TV, DVD, Blu-Ray,...) má všetky funkcie dostupné len prostredníctvom diaľkového ovládača. Samotné zariadenie má pritom len zopár základných funkcií. Prísť o takýto ovládač môže byť v tomto prípade veľká škoda. Nahradiť ho ale môžete tzv Universal TV Remote. Pokiaľ máte v telefóne infraport môžete si stiahnuť túto aplikáciu a ovládať televízor z mobilu. V dnešnej dobe väčšina mobilných telefónov má IR už zabudované. Môžete sa tak pokojne stretnúť s mobilnými telefónmi, ktoré vám nahradia diaľkový ovládač bez nutnosti Wi-fi siete. IR ovládač Android – mobil vám v tomto prípade plnohodnotne nahradí diaľkový ovládač aj bez pripojenia na internet. Ak ale váš mobilný telefón túto funkciu nemá musíte sa obzrieť po aplikáciách diaľkových ovládačov, ktoré sa s TV spárujú cez Wi – fi sieť.

Ďalšie aplikácie do mobilu

Výzva na stiahnutie jednej z najlepších aplikácií na diaľkové ovládanie TV LG Remote downolad sa nemusí týkať každého. Ak máte iný typ televízora, ktorý sa vám nedarí spárovať s LG Remote app, môžete si vybrať z množstva iných aplikácií.

TV Remote Samsung

Ak hľadáte aplikáciu diaľkový ovládač do telefónu pre televízory Samsung môžete si vyhľadať v prehliadači TV remote Samsung app, alebo TV Remote Samsung phone a následne len kliknúť na TV Remote Samsung Download. Táto aplikácia vám síce plnohodnotne diaľkový ovládač nenahradí, ale ak potrebujete prepnúť kanál, znížiť, alebo zvýšiť hlas postačí vám. Jej výhodou je, že umožňuje ovládanie televízora prostredníctvom Wi – fi siete, alebo cez infraport (ak ovšem váš mobilný telefón túto funkciu má).

TV Remote Panasonic

Majitelia televízorov Panasonic si do svojich mobilných telefónov môžu stiahnuť príslušnú aplikáciu, ktorá zastúpi diaľkový ovládač. Na spárovanie aplikácie a televízora budete potrebovať Wi – fi sieť. Zároveň vám umožní prenášať obrázky, hrať hry, počúvať hudbu či prezerať webové stránky na televízore. V závislosti od operačného systému v telefóne si všimnite akú aplikáciu si sťahujete – či pre Android, alebo iPhone.

TV Remote Apple

Na ovládanie inteligentných televízorov s technológiou AirPlay2, alebo Apple TV môžete používať aplikáciu AppleTV remote app - Aplikácie pre apple TV. Ak vlastníte mobilný telefón s najnovším systémom iOS túto aplikáciu by ste už mali mať vo svojom telefóne. Stačí ju len spárovať s televízorom a začať používať.

TV Remote Netflix

Diaľkový ovládač Netflix sa vám zíde ak chcete vyhľadať filmy, či relácie na Netflixe. Netflix browser vám umožní vyhľadávať podľa kategórií, adresy URL, názvu filmu, či herca atď. Pre jednoduchšie ovládanie a rýchlejšie prehľadávanie sa nám tento ovládač určite zíde.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Lg Magic Remote .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Lg Magic Remote .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Lg Magic Remote ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre 2 ročné batoľatá 2.74

Mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Endless Alphabet 3.0.0

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Christmas Sweeper 3 10.1.1

Vianočná hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

2077

Freeware

Lidl Plus

Android app.

1402

Freeware

Audiolibrix

Audioknihy.

991

Freeware

Revolut 7.23.3

Mobil app.

773

Freeware

742

Freeware

Niké

Tipovanie online.

740

Freeware

675

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni