Google Sketchup 19.3.2533D návrh interiéru.

Hodnotenie

(4 - 1 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Google Sketchup 19.3.253

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

19.3.253

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

1932x   (tento týždeň: 3x)

Operačné systémy:

Windows

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

SketchUp je 3D modelovací program, ktorý využijú profesionáli, študenti, ale aj bežné domácnosti. Návrh zariadenia bytu, rozmiestnenia nábytku, farby stien je s týmto programom hračkou, aj pre laikov v tejto oblasti. Google SketchUp je aplikácia – software, s ktorou si užijete množstvo tvorivej zábavy. Nejde o hru, ale ak vám nechýba tvorivé nadanie môžete ho uplatniť tu. Google SketchUp je program, v ktorom môžete vytvárať akékoľvek 3D modely, návrhy interiéru, ale aj exteriéru.

Čo je to CAD program?

CAD programy zahrňujú grafické programy. S ich pomocou môžete kresliť, či projektovať v počítači miesto na rysovacom papieri. Ide o súbory s množstvom matematických, geometrických a inžinierskych nástrojov na kreslenie 2D alebo 3D objektov. Skratka CAD programy je zložená z troch anglických slov
  • Computer                 – počítač
  • Aided                        – podporované
  • Design (drafting)   – kreslenie (navrhovanie).
Aj keď sa na prvý pohľad zdá, že ide o programy určené hlavne pre oblasť architektúry, stavebníctva, strojárenstva,... uplatnenie nájdu aj v domácnosti, napríklad ak s chcete urobiť návrh interiéru domu. A to nie je všetko. Môžete ho využiť aj na kreslenie 3D objektov, navrhovanie áut, nábytku na mieru či si s jeho pomocou môžete navrhnúť dom, v ktorom raz budete bývať (v tomto prípade sa ale radšej so svojim návrhom obráťte na odborníka – architekta). Ak ste do prehliadača zadali výraz návrh interiéru aplikácia zobrazí sa vám množstvo ponúk. V závislosti od operačného systému a systémových požiadaviek si môžete stiahnuť tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Ak patríte k spokojným užívateľom internetového prehliadača Google môžete si pokojne stiahnuť Google SketchUp.

Program na 3D návrh interiéru online

Bežne túto aplikáciu využije asi každý, kto si chce urobiť, alebo aspoň vyskúšať 3D návrh interiéru vo svojej domácnosti.  Môžete síce zadať túto úlohu dizajnérom, ale tých by ste museli platiť. Ak si nechcete sťahovať program do počítača môžete si vytvoriť online návrh interiéru zadarmo. Rozmiestnenie nábytku, ale aj farbu stien a osvetlenie si do svojho návrhu môžete zakomponovať. Programy obsahujú množstvo vybavenia (nábytok) ktoré môžete použiť. Návrh kuchyne, návrh obývačky či inej miestnosti si už budete môcť urobiť samy doma. Skôr než sa rozhodnete kúpiť novú kuchynskú linku a ďalší nábytok môžete si v predstihu pozrieť ako bude váš domov vyzerať. Ak sa v aplikácii nenachádza nábytok, ktorý by ste chceli môžete ho doplniť. Do navrhovania sa môže zapojiť celá rodina. Návrh interiéru bytu online si určite užije celá rodina. Môžete vyskúšať rôzne štýly bývania, alebo svoje rozhodnutie (nad ktorým dlhšie váhate) – prebúrať priečku a spojiť kuchyňu s obývačkou. 3D návrh interiéru vám pomôže vidieť svoje plány a predstavy skôr, než sa do nich reálne pustíte.

Tvorba 3D grafiky (zadarmo)

Nie všetky 3D CAD programy zadarmo budú bežať zadarmo celý čas. Nakoľko ide o celkom zložité programy ponúkajú tvorcovia aplikácii si ich bezplatne vyskúšať. Skôr než si niektorý program stiahnete poriadne si prečítajte či po uplynutí istej doby nepodlieha plateniu. Ak si chcete len urobiť návrh kuchyne postačí vám na tých pár dní aj takýto typ programu. Programy zadarmo síce nedisponujú vynikajúcimi a špičkovými funkciami, ale pri navrhovaní rozmiestnenia nábytku v byte bohato postačia. Ak sa ale navrhovaním a designom živíte, alebo to študujete určite by vám tento program nemal chýbať. Návrhy projektov, skrutiek, alebo nových kúskov nábytku v CAD programoch zvládnete jednoducho a rýchlo.

Google SketchUp download (free)

Google SketchUp je 3D modelovací program, ktorý využijete nie len v architektúre, strojárenstve, ale aj pri tvorbe filmov, alebo videohier. Jazykovej bariéry sa obávať nemusíte, je dostupný aj v českej verzii. Pokiaľ ale dávate prednosť slovenčine a chcete mať aj SketchUp slovenčina potrebujete nastaviť jazyk. Stačí kliknúť na nastavenia vo Windowse, vybrať čas a jazyk a následne otvoriť políčko oblasť a jazyk. Pri zmene jazyka vo Windowse by sa mal zmeniť jazyk aj v tomto programe. SketchUp free download full version – ponuka stiahnuť si 3D modelovací program zadarmo je lákavou a výhodnou ponukou. Môžete si stiahnuť viacero verzií tejto aplikácie v závislosti od toho na čo ju potrebujete. SketchUp zadarmo môžete používať na osobnú, bežnú potrebu. Ak chcete niečo nakresliť, navrhnúť... Pokiaľ potrebujete modelovací program na prácu, alebo štúdium je lepšie si priplatiť a mať aplikáciu, ktorá má viac funkcií, pokročilé štýly, materiály, komponenty, ... umožní vám vytvoriť tiene, dopad slnečného svetla (vhodné pri návrhoch budov), ponúka prácu s farbami, textúrou, animácie,... Ak ťa čokoľvek z tohto zaujalo neváhaj a SketchUp sťahuj ešte dnes aby si mohol čo najskôr začať tvoriť. Používanie aplikácie je veľmi jednoduché a prehľadné. Ak by ste s tým mali aj napriek tomu problémy, na internete je množstvo návodov a videí ako túto aplikáciu používať.

SketchUp  verzia

Ak vás zaujíma aká je SketchUp cena nemusíte sa obávať. Existuje niekoľko verzií tohto programu. V závislosti od toho na čo ho chcete používať sa odvíja aj jeho cena. Najviac používanými verziami sú SketchUp FREESketchUp PRO. Áno, dobre čítate, môžete si SketchUp stiahnuť zadarmo. Síce len základnú verziu, ale určite v nej nájdete všetko čo potrebujete. SketchUp PRO je verzia aplikácie pre profesionálov a osoby, ktoré sa dizajnu, návrhárstvu či tvorbe PC hier a videí venujú vo voľnom čase naplno. V tejto verzii môžete pridávať fotografie, importovať aj exportovať CAD súbory, môžete umiestniť kameru do modelu a pozerať sa na vytvorený návrh cez ňu, prehrávať animácie, a mnoho ďalšieho. SketchUp nezabudol ani na vzdelanie. SketchUp študentská verzia, alebo verzia pre pedagógov, alebo školy je o viac ako polovicu lacnejšia než verzia pre profesionálov ale obsahuje takmer rovnaké funkcie. Nakresliť 2D obrázok a jednoduchým ťahom z neho urobiť 3D objekt,  návrh budovy, upravenie mierky, importácia obrázku,... so SketchUp 8 toho dokážete naozaj veľmi veľa. Stiahnite si najnovšie verzie - SketchUp 2018, SketchUp 2017, ktoré sú kompatibilné s operačnými systémami Windows a Mac.

SketchUp texture

SketchUp texture je výborné miesto v aplikácii, v ktorom nájdete množstvo textúr náčrtkov zadarmo. Môžete si s nich vybrať čo potrebujete a vložiť do svojho návrhu. Vďaka tomu napríklad nemusíte kresliť posteľ pri navrhovaní rozmiestnenia nábytku – jednoducho si ju stiahnete a použijete. Návrh kuchyne, či návrh obývačky sa stane hračkou. S pomocou ďalších funkcií ju môžete prispôsobiť svojim potrebám (zväčšiť, rozšíriť, zmeniť farbu, alebo aj materiál, z ktorého je na textúre vyrobená). Ak potrebujete použiť objekt, ktorý práve v počítači nemáte, môžete si súbory textúr stiahnuť do počítača a použiť. Na internete nájdete množstvo obrázkov. Ak dávate prednosť vlastnej tvorbe, môžete sa so svojim návrhom (či už v 2D, alebo 3D formáte) pochváliť pred statnými. Stačí ho vytvoriť a vložiť do súborov.

Ďalšie CAD programy na internete

3D návrh interiéru si môžete urobiť aj na iných aplikáciách. Na internete ich nájdete množstvo. Medzi tie najobľúbenejšie a najpoužívanejšie patria:

Sweet Home 3D

Jednoduchý modelovací program, s ktorým sa môžete pustiť do vytvárania 2D návrhov interiérov. Je dostupný vo viacerých jazykoch a slovenčina medzi nimi nechýba. Môžete si ho stiahnuť, ale dá sa použiť aj online. Skôr než kúpite nábytok môžete si vytvoriť 2D návrh kuchyne, návrh obývačky, alebo celého bytu. Následne sa na hotový návrh môžete pozrieť v 3D. Vybrať vhodný nábytok, alebo zariadenie môžete v obsiahlej knižnici tohto programu.

IKEA plánovač

Jedna z najväčších spoločností s nábytkom IKEA má svoj vlastný plánovač. Nájdete ho na internetových stránkach a vďaka nemu si môžete vytvoriť online návrh interiéru zadarmo. V knižnici programu nájdete nábytok, ktorý spoločnosť predáva, takže hneď ako si vytvoríte návrh interiéru, kuchyne, alebo kúpeľne môžete ho uložiť na server obchodu, alebo vytlačiť a vybrať sa na nákup konkrétneho zariadenia.

Homestyler

Ďalší obľúbený 3D CAD program, s ktorým dotvoríte návrh interiéru do tých najmenších detailov. Počnúc  výberom podlahy, priečok, okien, nábytku, elektroniku až po kuchynskú linku a dekorácie. Pre profesionálov, ktorý sa navrhovaním interiérov živia je k dispozícii verzia pre Homestyler Pro – tá ale nie je zadarmo a musíte si za ňu zaplatiť.

Planner 5D

Ideálny program pre tých, ktorí plánujú zariadenie rodinného domu. Okrem interiéru vám umožní aj navrhnúť bazén, altánok, alebo záhradu. Ide o bezplatnú online aplikáciu, ktorú síce v slovenčine, alebo češtine nenájdete, ale na jej používanie vám stačia naozaj len základy angličtiny.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Google Sketchup .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Google Sketchup .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Google Sketchup ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2921

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2888

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2248

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1947

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1932

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1560

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1481

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1364

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1149

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

1007

Freeware

ďalšie programy »logo

9381 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni