Counter Strike 1.6 Non – SteamCounter Strike 1.6 je tou naj multiplayerovou online hrou na svete. Strieľanie, oslobodzovanie, výzbroj a výstroj – hra plná akcie, strieľania a taktiky. Kto bude víťaz a kto porazený? Chcete to vedieť? – tak hrajte Counter Strike 1.6.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Counter Strike 1.6 Non – Steam

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

802x   (tento týždeň: 4x)

Operačné systémy:

Windows

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Counter Strike 1.6 je tou naj multiplayerovou online hrou na svete. Strieľanie, oslobodzovanie, výzbroj a výstroj – hra plná akcie, strieľania a taktiky. Kto bude víťaz a kto porazený? Chcete to vedieť? – tak hrajte Counter Strike 1.6 Máte radi akčné hry? Ak áno potom tu máme pre vás to najlepšie čo na internete zadarmo nájdete. CS 1.6 NON-STEAM je multiplayerová online hra plná akcie, taktiky a strieľania. Ak vás neoslovila hra Fortnite táto bude presne podľa vášho gusta. Ak ste počas surfovania na internete niekedy natrafili na oznam CS 1.6 downoload a ignorovali ste ho, urobili ste veľkú chybu. Prečo? ... čítajte ďalej.

Counter Strike 1.6 NON – STEAM

Ďalšou z radu najpopulárnejších hier je hra, ktorú si obľúbia všetci, ktorí túžia po poriadnej akcii. Counter Strike 1.6 alebo CS 1.6 online ale nepatrí len medzi klasické strieľačky. Pokiaľ patríte k hráčom, ktorí majú radi tímové hry máte veľkú šancu dotiahnuť to v tejto hre do úspešného konca. Princíp hry Counter Strike 1.6 online je jednoduchý – deaktivovať bombu, ktorú uložili teroristi, oslobodiť rukojemníkov alebo zničiť ostatných súperov. Záleží to od toho, v ktorom móde hry ste - Counter Strike 1.6 mods. Akonáhle úlohu dokončíte obdržíte peniaze, za ktoré si môžete kúpiť zbrane, alebo výstroj (prilbu, vestu, okuliare na nočné videnie a pod.). Na druhú stranu, ak v hre zabijete niekoho, koho ste nemali (spoluhráča, rukojemníka,...) peniaze vám hra vezme. Ak túto hru nepoznáte nemusíte sa obávať, že vás v nej zabijú hneď na začiatku a vy si ani poriadne nezahráte. Pre nováčikov sú určené vhodné servery, kde získajú potrebné prvé skúsenosti s hrou.

Counter Strike 1.6 NON-STEAM download

Pre tých, ktorých táto hra zaujala máme dobrú správu, môžu si ju zahrať v jazyku, ktorému rozumejú. Counter Strike 1.6 (SK) a Counter Strike 1.6 (CZ). Takže ak ešte stále uvažuješ nad tým, či ponuka Counter Strike 1.6 sťahuj je tou správnou ponukou neváhaj. Môžeš si Counter Strike 1.6 stiahnuť zadarmo a už sa len venovať hre. Či sa pridáš na stranu útočníkov, alebo sa budeš snažiť oslobodiť rukojemníkov je na tvojom rozhodnutí. Aj keď ide o online hru môžete si ju zahrať aj bez pripojenia na internet. Nebudete ale hrať s či proti online hráčom, ale bootom – hráčom, ktorých ovláda program hry. Counter Strike 1.6 NON-STEAM Windows, Counter Strike 1.6 NON-STEAM Mac – je jedno či používate operačný systém Mac, alebo Windows. Stačí si len stiahnuť príslušnú verziu a začať hrať. Ak ste sa rozhodli pre platenú verziu hry, nezabudnite do nej vložiť kód - Counter Strike 1.6 code. Inak sa vám hra nespustí. Zadaním kódu si zároveň vytvoríte účet pomocou ktorého sa do hry môžete prihlasovať z ktoréhokoľvek počítača. Ak ste do svojho prehliadača zadali výraz Counter Strike 1.6 download zdarma neváhajte a čo najskôr si ju stihnite. Čím skôr ju budete mať vo svojom počítači tým skôr môžete začať zachraňovať rukojemníkov, zneškodňovať bomby, alebo zničiť nepriateľov. Ak si nechcete hru inštalovať do počítača môžete si zahrať aj tak. Stačí len kliknúť na Counter Strike 1.6 non-steam portable (Counter Strike 1.6 no install) a stiahnuť si túto verziu do prenosného zariadenia. Bez nutnosti inštalácie do počítača si môžete zahrať. Ak budete chcieť hru inštalovať stačí ho len rozbaliť v programe Winrar.

Counter Strike 1.6 servery

V hre CS 1.6 NON-STEAM si môžete vybrať do ktorého serveru vstúpite. V každom získate nejaké skúsenosti, alebo sa ocitnete v rôznych situáciách. Miesto dvoch proti sebe bojujúcich skupín teroristi a policajti môžete zachraňovať rukojemníkov, alebo ako policajti ochraňovať VIP osobu. Môžete sa stretnúť aj s pojmom Counter Strike maps. Tie oficiálne sme už spomenuli, tie neoficiálne sú – boj proti zombíkom, môžete sa ocitnúť v boji väzňov a dozorcov, prípadne budú v hre len dva tými, ktoré bojujú proti sebe. Pre začiatočníkov je ideálne začať hrať v servery CS 1.6 deathmatch. Dva tými stoja proti sebe. Ak vás aj zničia nemusíte čakať kým sa začne ďalšie server, ale okamžite „ožijete“ a môžete v hre pokračovať. Získali ste už skúsenosti, viete ako sa hra hrá, kde čo nájdete? Potom už môžete vstúpiť do jedného zo serverov. Na stránkach s CS 1.6 ich nájdete niekoľko. Ak sa neviete rozhodnúť, ktorý server začať hrať zamerajte sa na hodnotenie - CS 1.6 rank. Čím je jeho hodnotenie vyššie tým viac hráčov tam je a teda je tam viac akcie. Nudiť sa tu určite nebudete.

Counter Strike Source

Táto verzia hry uzrela svetlo v roku 2004 a stále sa teší veľkej obľube. Princíp hry je založený na dvoch tímoch, ktoré bojujú proti sebe (policajti, teroristi, zneškodnenie bomby, oslobodenie rukojemníkov). Counter Strike 1.6 Source! Ide v vylepšenú verziu pôvodnej hry Counter Strike. Nájdete tu tri mapy (scenáre) – Counter Strike: Source, Day of Defeal: Source a Half – Life: Deathmatch. Ak ale chcete ešte novšiu verziu hry prečítajte si ďalší odstavec.

Counter Strike 1.6 global offensive

Posledná stabilná verzia hry vyšla v roku 2012. Princíp je podobný predchádzajúcim verziám, ale nájdete tu niekoľko herných módov (zneškodnenie bomby, oslobodenie rukojemníkov, demolition mód – musíte zabiť protivníka aby ste získali lepšiu zbraň, ale aj mód pre začiatočníkov CS 1.6 deathmatch). Môžete hrať aj proti bootom, kde nepotrebujete prístup na internet, alebo navštíviť tréningový mód. Kantr Strike alias Counter Strike je jednoducho tou najlepšou akčnou hrou všetkých čias. Toto prvenstvo si drží už niekoľko rokov. Csko hra (CS 1.6) je hra, ktorá má po celom svete milióny fanúšikov a hráčov. V každej krajine nájdete portál, alebo webovú stránku, kde sa títo nadšenci zoskupujú a hrajú – či už medzi sebou, alebo ako spojenci.

Gamesites CS 1.6

CS 1.6 NON-STEAM si môžete zahrať aj na stránkach Gamesites. Nájdete tu niekoľko serverov kde si môžete zahrať s ostatnými hráčmi. Či sa už rozhodnete pre verziu Counter Strike 1. 6 global offensive, alebo iný server je len na vašom rozhodnutí. Okrem Counter Strike tu nájdete aj iné hry, ktoré sú zadarmo. Napríklad veľmi obľúbenú a populárnu hru Minecraft. Na tejto stránke sa zoskupujú ľudia, ktorých práve tieto hry zaujímajú, hrajú ich a chcú sa o nich dozvedieť viac. Stačí len zadať do vyhľadávača výraz Counter Strike 1.6 Gamesites a začať zisťovať čo všetko je v hre možné.

Gamebanana CS 1.6

Ďalšou obľúbenou fanúšikovskou stránkou je Gamebanana. Aj tu sa môžete dozvedieť o hre veľa užitočného. Jedinou nevýhodou tejto stránky je, že nie je v slovenskom ani v českom jazyku. Pokiaľ ale máte talent na jazyky môžete znalosti získané tu uplatniť v hre.

Counter Strike 1.6 Kotelna

Asi najznámejšou a najpopulárnejšou stránkou, kde sa stretávajú hráči CS 1.6 je Kotelna. Nájdete tu aj iné hry, ale tento portál je venovaný hlavne Counter Strike 1.6 online. Nájdete tu návody na hru, skratky, ktoré môžete v hre uplatniť, zistíte aká výzbroj a výstroj je najlepšia, do čoho investovať získané peniaze. Nováčikovia tu získajú množstvo poznatkov a môžu si zahrať aj v serveroch určených práve pre nich. Nájdete tu aj Counter Strike 1.6 forum kde si môžete vymeniť skúsenosti s inými hráčmi a nájdete tu aj odpovede na otázky, alebo problémy týkajúce sa hry. Ak patríte ku skúsenejším hráčom môžete tu získať nových spojencov, alebo sa postaviť voči tým najlepším a zistiť ako na tom ste. Takže využite ponuku CS 1. 6 stiahnuť, navštívte stránku csko.cz, zaregistrujte sa a začnite hrať.

Counter Strike 1.6 multiplayer

Po prihlásení do serveru v každom týme dostanete na výber zo štyroch modelov postáv. Po vybraní jednej z nich obdržíte na začiatku hry peniaze aby ste si mohli v obchode Counter Strike 1.6 shop zakúpiť všetko potrebné. Od noža, cez pištoľ až po guľomet či granáty. Nájdete tu aj nepriestrelnú vestu, prilbu a ďalšie veci, ktoré vám pomôžu v hre prežiť. V tejto hre sa môžete stretnúť s pojmom STEAM a NON – STEAM. Ak si hru zakúpite a stiahnete z oficiálnych stránok ziskate Counter Strike 1.6 STEAM. Vďaka tomu máte prístup na všetky servery a môžete si vybrať v ktorom budete hrať. Pri výbere postáv máte na výber s viacerých Counter Strike 1. 6 skins. Skins sa ale netýka len postáv. Môže ísť o zbrane, ktoré môžete vymeniť za lepšie, alebo kúpiť za nahraté peniaze. Zbrane na výmenu môžete získať aj od zabitých nepriateľov. Ak vás hra zaujala môžete si ju zakúpiť, jej cena sa pohybuje okolo 10 euro. Pravidelné aktualizácie, môžete sa stať adminom, môžete hrať ligu zápasov. komunikovať s ostatnými hráčmi. Ak ste natrafili na výrazy Counter Strike 1.6 NON-STEAM Windows, Counter Strike 1.6 NON-STEAM Mac – môžete si hru stiahnuť a hrať. Ide o verziu zadarmo, ktorá ale na kvalite zážitku z hry nič neuberie. Jej nevýhodou je, že si na niektorých serveroch, hlavne ak máte zlý, alebo starý Counter Strike 1.6 patch nezahráte. V hre zadarmo nájdete väčšinou začiatočníkov, alebo ľudí, ktorí hru hrajú len občas.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Counter Strike 1.6 Non – Steam.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Counter Strike 1.6 Non – Steam.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Counter Strike 1.6 Non – Steam?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Osmos

PC hra

Demo

0 kB

Amoriax 1.0

Taktická PC hra

Freeware

0 kB

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Road of Mahjong 1.0.1

Logická mobilná hra

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Delicious – Christmas Carol 34.2

Vianočná hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Mafia 1

PC hra.

3146

Freeware

Minecraft

Počítačová hra, kde nie ste obmedzení pohybom, konaním a ani časom má názov Minecraft. Od svojho počiatku sa hra neustále vyvíja a nemá koniec, vždy v nej môžete pokračovať. Túto hru môžete hrať single, alebo si zahrajte spolu s priateľmi - Minecraft multiplayer. O popularite tejto hry svedčí aj fak

1749

Freeware

The Sims 4

PC hra.

1661

Freeware

Mafia 2

PC hra.

1506

Freeware

1411

Freeware

Fortnite

Hra Fortnite je vo svete online hier nováčikom. Ale už teraz má. táto hra o prežitie na ostrove medzi stovkou hráčov milióny nadšencov. 100 hráčov a víťaz môže byť len jeden - buďte ním vy. Staňte sa najlepším bojovníkom a vyhrajte vládu nad svetom.

1246

Freeware

Game Twist Slots

Kasíno hry.

1166

Freeware

Vietcong

PC hra.

1116

Freeware

853

Freeware

Counter Strike 1.6 Non – Steam

Counter Strike 1.6 je tou naj multiplayerovou online hrou na svete. Strieľanie, oslobodzovanie, výzbroj a výstroj – hra plná akcie, strieľania a taktiky. Kto bude víťaz a kto porazený? Chcete to vedieť? – tak hrajte Counter Strike 1.6.

802

Freeware

ďalšie programy »logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni