SkicárKreslenie online.

Hodnotenie

(5 - 1 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Skicár

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

2687x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

Windows 10 a novšie

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Skicár či Microsoft Pain je jednoduchý program na úpravu fotiek, obrázkov, maľovanie či kreslenie. Ak vás zunovalo kreslenie v 2D môžete začať vytvárať 3D obrázky, alebo takmer umelecké diela. Možno ste už zistili, že nemusíte kupovať skicár na maľovanie. Nájdete ho aj v počítači. Obľúbená aplikácia v operačnom systéme Windows má názov Skicár. Mnohí z vás ho určite poznajú a neraz ste ho aj použili. V starších verziách Windowsu bol súčasťou operačného systému. V najnovšom, Windows 10 sa Microsoft rozhodol obľúbenú Skicár aplikáciu nahradiť novou verziou 3D Skicár.

Kreslenie online

Pokiaľ ste doteraz využívali program Skicár hlavne na orezávanie, zmenšovanie či zväčšovanie obrázkov rozhodne ste nevyužili všetky jeho funkcie. Ak používate operačný systém Windows 10 tak ich už ani nevyužijete. Tento grafický program už nie je jeho súčasťou. Pokiaľ sa ale nechcete obľúbenej skicár aplikácie vzdať môžete si ju stiahnuť. Teraz máte šancu skicár stiahnuť zadarmo. Ako už bolo vyššie spomínané skicár má množstvo funkcií, ktoré podporia vášho umeleckého ducha. V tom programe môžete upravovať obrázky, fotky a aj maľovať a kresliť. Môžete ho použiť aj ako digitálny náčrtník a vytvárať v ňom jednoduché projekty, vkladať text do obrázkov, meniť farby písma či pozadia a pod. Rastrová grafika vám umožní jednoduché kreslenie a úpravu obrázkov. Ak si chcete na počítači nakresliť vlastný obrázok stačí ak si stiahnete program na kreslenie Skicár. Môžete maľovať štetcom, ceruzkou, alebo sprejom, olejovou, alebo vodovou farbou a je možné zvoliť si aj hrúbku štetca. Ak s tým čo ste vytvorili nie ste spokojní môžete to kliknutím na gumu vygumovať.

Skicár download free

Máme pre vás Skicár na stiahnutie zadarmo. Grafický program môžu používať pokojne aj deti, oproti papieru, ceruzke a vodovým farbám má veľké výhody – farba nebude všade naokolo, ale len na obrazovke vášho počítača. Ak hľadáte program na grafiku, nemali by ste obísť ponuku Skicár download. Využijú ho nie len deti, ale môže vám poslúžiť aj na úpravu vašich rodinných fotografií alebo v ňom môžete vytvoriť obrázky, ktoré obohatia a vylepšia vašu prezentáciu, na ktorej ste si dali záležať a napísali ju v programe PowerPoint. Máte radi akvarel? Nemusíte hľadať skicár na akvarel. Tento grafický program to hravo zvládne. Stačí si len vybrať správny štetec, zvoliť hrúbku, vybrať farbu a môžete začať maľovať vlastný obrázok.

3D Skicár

Ako už bolo spomínané spoločnosť Microsoft zaradila do svojho operačného systému 3D skicár. Isto ste ho už našli, hlavne ak ste hľadali Skicar Windows 10. Pokiaľ vás už kreslenie v 2D priestore nebaví prejdite na vyšší level a skúste to v 3D. Pokiaľ používate dotykový displej môžete v tomto programe kresliť priamo prstom na obrazovku. Umožní vám naplno rozvinúť vlastnú fantáziu a kreativitu. 3D kreslenie dá vašim maľbám nový rozmer.  3D rozmer využijete hlavne pri kreslení objektov. Kreslenie v Skicári bude zaujímavejšie ale aj trochu náročnejšie. Výsledné obrázky si môžete uložiť a použiť ich pri písaní, či úprave dokumentov v Microsoft Office.

Skicár online

Máte v počítači málo miesta a nechcete ho míňať na programy, ktoré využívate len občas? Skicár na kreslenie nemusíte sťahovať a aj napriek tomu si môžete čokoľvek a kedykoľvek namaľovať. Kreslenie a aj maľovanie online je možné vďaka skicár online. Na internete nájdete množstvo takýchto možností, ak ste ale boli zvyknutí vždy pracovať v Skicári od spoločnosti Microsoft máme pre vás dobré správy. Aj tento grafický program je prístupný online. Obsahuje síce menej funkcií, ale na vytvorenie jednoduchého obrázku je úplne postačujúci.

Skicár Windows

Súčasťou operačného systému Windows je už niekoľko rokov Skicár. Nachádzal sa v každej verzii a nie je tomu inak ani teraz. Tá súčasná verzia je ale predsa len novšia a modernejšia – 3D skicár. Microsoft má v pláne vyvíjať túto aplikáciu. Pokiaľ vám ale 3D rozmer, či 3D kreslenie nič nehovorí a máte radi klasiku určite si stiahnite staršiu verziu skicára. Teraz máte možnosť skicár stiahnuť zadarmo. Nemusíte vyhľadávať Skicár Windows 10, Skicár Windows 7, Skicár Windows xp, ... tento grafický program je kompatibilný s takmer každým operačným systémom Windows. Jednoduché používanie a prehľadné rozhranie – to je to, prečo sa program Skicár stal tak obľúbeným.  Jednoduchý obrázok, náčrt, či skica – v tejto aplikácii môžete nakresliť to, čo práve potrebujete, alebo chcete.

Skicár Mac

Program Skicár od Microsoftu vám v počítači s operačným systémom Mac fungovať nebude. Táto aplikácia je vytvorené len pre Windows. Kreslenia či maľovania sa vzdávať nemusíte. Na internete je množstvo aplikácií, ktoré sa svojim rozhraním a funkciami veľmi podobajú na Microsoft Paint (Microsoft Skicár) a sú kompatibilné s operačným systémom Mac. Stačí len hľadať Skicár pre Mac. Môžete tiež využiť možnosť Skicár online a nemusíte si do svojich počítačov nič sťahovať.

Microsoft Paint download

Microsoft Paint, alebo v preklade Microsoft Skicár je jednoduchý program na kreslenie, ktorý sa vám určite zíde. Či už potrebujete upraviť fotky či nakresliť jednoduchý obrázok. O jeho obľúbenosti niet najmenších pochybností. Aj keď ho Microsoft nezaradil do najnovšieho Windows 10 stále ponecháva v ponuke skicár na stiahnutie zadarmo. Či necháte svoje umelecké nadanie prejaviť v 3D skicári, alebo si stiahnete starší program skicár a prejavíte sa tam je už na vašom rozhodnutí.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Skicár .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Skicár .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Skicár ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

PickMe 1.0

Výber farby z obrazovky

Demo

0 kB

Planer Cleaner 2.7.0

Odstránenie textu v komiksoch

Freeware

0 kB

Image Resizer 3.1.2

Program na zmenu veľkostí obrázkov

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Pivot Stickfigure Animator 2.2.7

Tvorba animácií figúrok.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Iphotodraw 2.6.6728

Vkladanie poznámok do fotiek.

Freeware

0 kB

Photoscissors 6.0

Odstránenie objektov z fotiek.

Freeware

0 kB

Mtpaint 3.31

Grafický program.

Freeware

0 kB

Jpegmicro 2.4

Zmenšiť veľkosť obrázkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Skicár

Kreslenie online.

2687

Freeware

Gimp 2.10.14

Úprava fotiek.

944

Freeware

Picasa 3.9

Úprava fotiek.

715

Freeware

Weto Liberta 1

Weto Liberta je grafický program určený na navrhovanie konštrukcií striech. Zobrazí náčrt a aj množstvo použitého materiálu.

611

Freeware

Jpeg Resampler 6.04

Úprava veľkosti obrázkov.

467

Freeware

Photofiltre 10.14.0

Úprava fotiek.

461

Freeware

Pcon.planner 8.3

pCon.planner je grafický program pre navrhovanie 3D interiérov. Či už plánujete návrh interiéru kancelárie, alebo vlastného bytu táto aplikácia vám s tým pomôže. Najnovšia verzia pCon.planner môže byť aj vo vašom počítači úplne zadarmo.

369

Freeware

252

Freeware

FLOORPAD - kreslenie projektov 1.0

Máte radi grafické programy? Potrebujete ich vo svojej práci, štúdiu, alebo potrebujete program na kreslenie domov zadarmo? FloorPAD je program, s ktorým toto všetko hravo zvládnete.

216

Demo

Multifoto 20.03

Tvorba fotiek.

203

Freeware

ďalšie programy »logo

9373 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni