MinecraftPočítačová hra, kde nie ste obmedzení pohybom, konaním a ani časom má názov Minecraft. Od svojho počiatku sa hra neustále vyvíja a nemá koniec, vždy v nej môžete pokračovať. Túto hru môžete hrať single, alebo si zahrajte spolu s priateľmi - Minecraft multiplayer. O popularite tejto hry svedčí aj fak

Hodnotenie

(5 - 1 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Minecraft

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

1952x   (tento týždeň: 4x)

Operačné systémy:

Windows

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Minecraft je pohodová kocková hra , ktorá sa nikdy neskončí, je plná nečakaných prekvapení,  zážitkov, tajomstiev a dobrodružstva. Hra, kde vy sami určíte čo, kedy a ako budete robiť. Minecraft je počítačová hra, kde nie ste obmedzení pohybom, konaním a ani časom má názov Minecraft. Od svojho počiatku sa hra neustále vyvíja a nemá koniec, vždy v nej môžete pokračovať. Túto hru môžete hrať single, alebo si zahrajte spolu s priateľmi - Minecraft multiplayer. O popularite tejto hry svedčí aj fakt, že o nej vyšli knihy. Kniha Minecraft vás prevedie svetom hry, dá vám dobré tipy a poradí ako sa v hre orientovať. Pre fanúšikov tejto hry isto nebude prekvapením ani Minecraft obchod.

Minecraft download SK

Najnovšia verzia tejto hry sa dá stiahnuť do mobilných zariadení, ale stále je najpohodlnejšie ju hrať cez počítač. Hrá ju už niekoľko miliónov hráčov na celom svete – o jej obľúbenosti preto niet najmenších pochybností. Ak neradi zapĺňate miesto v počítači hrami, o ktorých toho veľa neviete môžete si stiahnuť Minecraft zadarmo – vďaka skúšobnej verzii zistíte či vám hra sedí, alebo nie. Jedna z najpopulárnejších hier Minecraft na PC by nemala chýbať ani vám. Ak neviete ako stiahnuť Minecraft kliknite na Minecraft 1.14 download. Získate tak najnovšiu verziu hry. Teraz si môžete stiahnuť Minecraft na istú dobu zadarmo. Postava, ktorú v hre ovládate môže stavať a ničiť bloky, zbierať rôzne predmety, ťažiť nerasty, pestovať rastliny či chovať zvieratá. Od svojho počiatku hra výrazne pokročila – má päť herných režimov,  rôzne stupne náročnosti a množstvo tvorov, ktoré vám môžu pomôcť, alebo naopak ublížiť vám. Kompatibility s operačným systémom sa obávať nemusíte. Windows aj Mac a Linux túto hru plne podporujú.

Minecraft hry

Majnkraft hry vás určite dostanú. Minecraft Classic, Minecraft Pokemon, Minecraft Kogama, Minecraft World, Minecraft Car mode,… môžete si vybrať z množstva Minecraf online hier. Nejde o jednu a v podstate tú istú hru. Môžete si zahrať akú len hru chcete zadarmo. Je len na vás či si zvolíte hru pre jedného hráča, alebo viacerých. V tejto hre vstupujete do svetov z kociek (blokov), v ktorých vás čaká vždy iné dobrodružstvo. Prostredníctvom módov, ktoré sa stále k hre vydávajú je hra zaujímavejšia, dobrodružnejšia a plná prekvapivých udalostí. Minecraft je hra, ktorá má pre vás stále niečo nové – nové dobrodružstvá, nové svety, nové postavy. Hru je možné hrať aj s priateľmi. Minecraft multiplayer je verzia hry, ktorú môžete hrať až s 10 – timi priateľmi. Spoločne sa tak podieľate na deji a vývoji hry. Ak si chceš užiť zábavu, skrátiť dlhé chvíle či sa len tak zahrať Minecraft stahuj pre PC.

Minecraft mods

Minecraft - hra, ktorá sa stále vyvíja. Na jej vývoji sa môžu podieľať aj nezávislí programátori a vytvárať ďalšie módy. Môžete si ich stiahnuť a hra tak získava na zaujímavosti. Celkovo existuje takmer 50 tisíc módov, ktoré každú hru obohatia o ďalšie dimenzie, môžu byť zamerané na zlepšenie technológií, pestovanie nových plodín, ... Nemali by ste tieto módy prehliadať. Môžete si ich stiahnuť a hru si tak lepšie vychutnať. Stačí len vyhľadať Minecraf mods download, vybrať si aký mód chcete a stiahnuť si ho. Nezabudnite ani na mapy. Ich stiahnutím sa dostanete do rôznych svetov, v ktorých môžete plniť množstvo misií či úloh. Minecraft mapy každú hru oživia. S pomocou módov môžete vylepšiť svoje minecraft zbrane môžete letieť na Mesiac, získať kúzelné schopnosti, alebo byť superhrdinom. V hre sa vám určite zídu aj Minecraft lektvary a recepty. Ak ste sa rozhodli Minecraft stiahnuť získate v jednej hre viac hier. Stačí si len stiahnuť príslušné módy a rozvíjať svoju hru podľa svojich predstáv. Pri ich sťahovaní si ale dajte pozor, nie všetky módy sú vhodné pre všetky verzie Minecraft hry (majnkraft hry). Niektoré jednoducho nejdú. Ak po niektorých módoch túžite a nie sú kompatibilné s vašou verziou je lepšie si stiahnuť staršiu verziu. Nie každý chce za hru platiť. Vyhľadávanie Minecraft zadarmo je často zadávanou frázou na internete. Môžete legálne získať skúšobnú verziu hry a následne sa rozhodnúť či si ju zakúpite, alebo získate warez Minecraft, čiže verziu, ktorá sa síce dá hrať, ale má rôzne obmedzenia. Ak ste predsa len klikli na Minecraft warez download musíte si v hre vystačiť s minimom. Prídete o pár možných vylepšení zbraní, niektoré elixíry – minecraft lekváre a recepty nemusia byť tak účinné a aj vaša postavička - skin, s ktorou hráte hru sa nebude dať zmeniť.

Minecraft skins

Hneď ako ste si po kliknutí na Minecraft stiahnuť hru zapli dostali ste zeleného panáčika – postavu s ktorou hru hráte. Ak vám nie je sympatický môžete si ho vymeniť. Pravdaže ak máte oficiálnu platenú verziu. Pri verziách hry Minecraft zadarmo, alebo warez Minecraft sa to nedá. Jednoduchý spôsob je postavu si stiahnuť. Stačí len kliknúť na Minecraft skins download a vybrať si postavu aká sa vám páči. Nájdete tu množstvo rozličných postáv. Na ich tvorbe sa podieľajú hráči hry osobne. Jednoducho si skin vytvoria ponúknu ho verejnosti zadarmo. Prípadne si z hry cez Minecraft Launcher môžete vybrať postavu akú len chcete. Trochu zložitejší, ale o to originálnejší je druhý spôsob. S webovou aplikáciou si môžete vybranú postavu vylepšiť, alebo vytvoriť úplne novú. Týchto aplikácií existuje niekoľko a je len na vás, ktorú si vyberiete.

Minecraft Launcher

Minecraft Launcher je spúšťač, alebo štartér – ide o prihlasovací a sťahovací front-end pre klienta. Launcher zodpovedá za stiahnutie hlavných balíkov Java teda aj hry Minecraft (uchováva kódy a zdroje hry). Prostredníctvom Minecraft Launcher sa môžete prihlásiť do svojho účtu v hre a pokračovať v nej aj keď nemáte práve možnosť pripojiť sa na internet. Pri každom spustení Minecraft Launcher sa skontroluje hra a uložia sa nové dáta, aby ste v hre mohli pokračovať. Kliknúť na Minecraft Launcher download sa určite oplatí. Je síce pravda, že vás vyzve na zakúpenie hry ( ak tak nespravíte môžete si zahrať demo verziu), ale získate s ním prístup k mnohým vylepšeniam hry.
  • Automaticky hru aktualizuje vždy keď sú dostupné nové aktualizácie
  • Podporuje viac ako 50 jazykov
  • Umožňuje prístup k starším verziám hry (môžete v nich použiť módy, ktoré v novej verzii nefungujú)
  • Prostredníctvom launcher-u môžete hrať hru aj bez pripojenia na internet – podporuje režim offine. Pripojenie na internet potrebujete len keď hru prvý krát spúšťate – aby ste získali všetky požadované dáta.)
  • Umožňuje zmenu skins – postavičky a mnoho ďalšieho.

Minecraft Pocket Edition zdarma

Ak väčšinu dňa trávite na mobilnom telefóne môžete si do neho Minecraft stiahnuť. Minecraft Pocket Edition je verziou originálnej hry, ktorá bola vytvorená pre mobilné zariadenia – tablety, mobilné telefóny. Takto si budete môcť zahrať Minecraft zadarmo kdekoľvek budete. Stačí mať len pri sebe mobilný telefón a stiahnutú mobilnú verziu – teda Minecraft pocked edition. Síce neobsahuje všetko čo Minecraft na PC, ale určite sa zabavíte.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Minecraft.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Minecraft.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Minecraft?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Freeware

0 kB

Hypermarket 3D 215

Mobilná hra

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Adware

0 kB

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Delicious – Christmas Carol 34.2

Vianočná hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Mafia 1

PC hra.

4872

Freeware

Minecraft

Počítačová hra, kde nie ste obmedzení pohybom, konaním a ani časom má názov Minecraft. Od svojho počiatku sa hra neustále vyvíja a nemá koniec, vždy v nej môžete pokračovať. Túto hru môžete hrať single, alebo si zahrajte spolu s priateľmi - Minecraft multiplayer. O popularite tejto hry svedčí aj fak

1952

Freeware

The Sims 4

PC hra.

1845

Freeware

Mafia 2

PC hra.

1790

Freeware

1598

Freeware

Fortnite

Hra Fortnite je vo svete online hier nováčikom. Ale už teraz má. táto hra o prežitie na ostrove medzi stovkou hráčov milióny nadšencov. 100 hráčov a víťaz môže byť len jeden - buďte ním vy. Staňte sa najlepším bojovníkom a vyhrajte vládu nad svetom.

1305

Freeware

Vietcong

PC hra.

1258

Freeware

Game Twist Slots

Kasíno hry.

1222

Freeware

1192

Freeware

1182

Freeware

ďalšie programy »logo

9381 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni