FLOORPAD - kreslenie projektov1.0Máte radi grafické programy? Potrebujete ich vo svojej práci, štúdiu, alebo potrebujete program na kreslenie domov zadarmo? FloorPAD je program, s ktorým toto všetko hravo zvládnete.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu FLOORPAD - kreslenie projektov 1.0

Licencia:

Demo

Licencia:

Demo

Číslo verzie:

1.0

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

http://www.floorpad.com/

Web programu:

http://www.floorpad.comNeznámy

Počet stiahnutí:

179x   (tento týždeň: 9x)

Operačné systémy:

XP/Vista/7/8/10

Opis Obrázky (0) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Máte radi grafické programy? Potrebujete ich vo svojej práci, štúdiu, alebo potrebujete program na kreslenie domov zadarmo? FloorPAD je program, s ktorým toto všetko hravo zvládnete. FloorPAD je program na projektovanie domu free. Ide o aplikáciu z kategórie CAD programov. Pomocou nich si vytvoríte plán svojho domu, nakreslíte projekt, vytvoriť pôdorys bytu a podobne. S FloorPAD free to zvládnete ako profesionál. Najnovšia verzia FloorPAD vám umožní taktiež navrhnúť rozmiestnenie nábytku, vybrať si farbu stien či zmeniť typ podlahy. Než sa vrhnete do nakupovania zariadenia môžete si všetko navrhnúť v programe FloorPAD zadarmo a následne si ho vďaka virtuálnej 3D prehliadke aj prezrieť (FloorPAD vám to umožní). FloorPAD download Teraz je FloorPAD na stiahnutie zadarmo. Obsahuje užitočné funkcie, ktoré využijete, pokiaľ budete potrebovať vytvoriť plán svojho domu alebo bytu (napr. pri predaji alebo získaní stavebného povolenia). Mať FloorPAD zadarmo sa oplatí aj realitným kanceláriám, ktoré sa chcú odlíšiť od konkurencie. Detailne prepracovaný pôdorys predávaného bytu dodá každej kancelárii na serióznosti a profesionálite. Či už navrhujete domy, projekty, alebo sa len snažíte vybrať cez tento program vhodný nábytok do izby kliknutím na FloorPAD download bude všetko jednoduchšie. Nahraď rysovací papier počítačovým programom a sťahuj FloorPAD zadarmo. FloorPAD Windows Grafická aplikácia Floorpad je kompatibilná s operačným systémom Windows. Nemusíte hľadať konkrétny výraz FloorPAD Windows. Ak ale používate operačný systém Mac výraz FloorPAD Mac budete hľadať zbytočne. Nájdete ale veľa alternatívnych programov - stačí len vyhľadať CAD programy, alebo 3D grafické programy, vybrať si jeden z nich a stiahnuť. FloorPAD, program na vytvorenie projektov zadarmo toho zvládne oveľa viac. Po vytvorení pôdorysu a navrhnutí rozmiestnenia nábytku môžete do výsledku zakomponovať reálne fotografie a všetko si pozrieť virtuálnou 3D prehliadkou. Kompletný návrh môžete exportovať v PDF formáte, môžete ho vytlačiť, alebo , v aplikácii Adobe Flash Player kedykoľvek zobraziť.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu FLOORPAD - kreslenie projektov.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu FLOORPAD - kreslenie projektov.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu FLOORPAD - kreslenie projektov?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Image Resizer 3.1.2

Program na zmenu veľkostí obrázkov

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Pivot Stickfigure Animator 2.2.7

Tvorba animácií figúrok.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Iphotodraw 2.6.6728

Vkladanie poznámok do fotiek.

Freeware

0 kB

Photoscissors 6.0

Odstránenie objektov z fotiek.

Freeware

0 kB

Mtpaint 3.31

Grafický program.

Freeware

0 kB

Jpegmicro 2.4

Zmenšiť veľkosť obrázkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Skicár

Kreslenie online.

2621

Freeware

Gimp 2.10.14

Úprava fotiek.

918

Freeware

Picasa 3.9

Úprava fotiek.

682

Freeware

Weto Liberta 1

Weto Liberta je grafický program určený na navrhovanie konštrukcií striech. Zobrazí náčrt a aj množstvo použitého materiálu.

590

Freeware

Jpeg Resampler 6.04

Úprava veľkosti obrázkov.

445

Freeware

Photofiltre 10.14.0

Úprava fotiek.

429

Freeware

Pcon.planner 8.3

pCon.planner je grafický program pre navrhovanie 3D interiérov. Či už plánujete návrh interiéru kancelárie, alebo vlastného bytu táto aplikácia vám s tým pomôže. Najnovšia verzia pCon.planner môže byť aj vo vašom počítači úplne zadarmo.

343

Freeware

199

Freeware

Multifoto 20.03

Tvorba fotiek.

182

Freeware

FLOORPAD - kreslenie projektov 1.0

Máte radi grafické programy? Potrebujete ich vo svojej práci, štúdiu, alebo potrebujete program na kreslenie domov zadarmo? FloorPAD je program, s ktorým toto všetko hravo zvládnete.

179

Demo

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 6 dni