Picasa 3.9Úprava fotiek.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Picasa 3.9

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

3.9

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

688x   (tento týždeň: 8x)

Operačné systémy:

Windows

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Bezplatný program na úpravu fotografií s množstvom funkcií. To ale nie je jediná vec, ktorú dokáže. Urobí vo vašich fotkách poriadok – sprehľadní ich a zjednoduší tak vyhľadávanie. Picasa je počítačový program na úpravu a správu fotografií s bohatou škálou funkcií, ktoré isto využijete. Tento program pre začiatočníkov v úpravách fotiek, ale aj skúsených by nemal chýbať ani vo vašom počítači.

Program na úpravu fotiek (zadarmo)

Úprava fotiek prostredníctvom počítačového programu je na vzostupe. Možno aj vy zadávate do internetového prehliadača výraz úprava fotiek zadarmo a vyberáte z množstva ponúknutých programov ten najlepší a zároveň najjednoduchší. Picasa freeware vaše nároky splní do poslednej bodky. Úprava fotiek efekty, úprava veľkosti fotiek, či úprava rozmazaných fotiek sú len časťou toho čo aplikácia Picasa zvládne. Práca s fotkami bude s pomocou tejto aplikácie jednoduchšia. Obrázky môže aplikácia zoradiť podľa osôb, ktoré sa na nej nachádzajú. Vyberie si jednu osobu a vytvorí album, do ktorého zaradí všetky fotky, na ktorých sa osoba nachádza. Zoradiť tiež môže fotky podľa názvu, či krajiny, v ktorej ste sa fotili. Nemusíte sa obávať, po inštalácii Picasa aplikácia prezrie všetky fotky v počítači, vytvorí albumy a navrhne vám tak ich rozdelenie. Pokiaľ vám tento spôsob nevyhovuje nemusíte s návrhom súhlasiť. Program na úpravu fotiek pre začiatočníkov, ale aj pokročilých užívateľov si môžete stiahnuť zadarmo. Každý obrázok, ktorý máte v počítači môžete upraviť a ak chcete hneď aj zdieľať.

Picasa download

Picasa nie je len program na prezeranie fotiek zadarmo, pridať efekty, upraviť veľkosť, odstrániť červené oči, opraviť poškodené staršie fotky, ... tento prehliadač fotiek vám toho umožní naozaj veľa. V minulosti bola táto aplikácia platená, teraz si ale môžete Picasa stiahnuť zadarmo. Stačí len kliknúť na Picasa download a môžete začať svoje obrázky a fotky upravovať. Ak hľadáš niečo viac ako len program na orezávanie fotiek, vyber si ten, ktorý ti umožní oveľa viac – sťahuj Picasa a získaj program na triedenie fotiek a ich úpravu. Zadarmo môžeš svoje fotky opraviť, prerobiť a zároveň získať skúsenosti s ich úpravou.

Picasa Windows

Obľúbený program na úpravu fotiek Picasa si môžete stiahnuť ak používate operačný systém Windows. Od doby, ako táto aplikácia patrí spoločnosti Google je zadarmo a je plne kompatibilný s operačným systémom Windows. Nemusíte už hľadať v prehliadači Google výrazy ako
  • Picasas Windows 10
  • Picasa Windows 7
  • Picasa Windows xp
  • Picasa Windows Vista
Vďaka spojeniu Picasa aplikácie a Googlu môžete fotky automaticky zálohovať na Google. Stačí sa len prihlásiť do účtu a obrázky sa hneď zálohujú. Teraz  je vývoj aplikácie Picasa zastavený, ale stále si ju môžete stiahnuť a používať. V súčasnosti Google investuje do vývoja vlastnej podobnej aplikácie Fotky Google. Aj v tomto programe si môžete vytvoriť vlastný Google album, ktorý ak budete chcieť môžete zdieľať s priateľmi – fotoalbum online. S Picasa online môžete fotky zálohovať na Google +. Nemusíte sa tak viac obávať, že sa k nim viac nedostanete ak sa s vašim počítačom niečo stane.

Picasa Mac

Úprava fotiek, aplikácia a operačný systém Mac – ak sú toto vaše požiadavky pri vyhľadávaní programu na úpravu fotiek pre začiatočníkov pokojne si stiahnite aplikáciu Picasa. Je vhodná nie len pre začiatočníkov, ale aj mierne pokročilých užívateľov, nakoľko obsahuje rôzne funkcie – úprava rozmazaných fotiek, rôzne efekty, úprava farby, zmena veľkosti,... Aplikáciu Picasa môžete použiť aj ako program na triedenie fotiek. Vytvorí nové albumy a ponúkne vám tak možnosť lepšie pretriediť vaše fotky. Každá nové nahratá fotka do počítača sa uloží do príslušného albumu. Pravda len vtedy, ak túto ponuku od Picasa využijete.

Ďalšie programy na úpravu fotiek

Práca s fotkami nemusí byť zameraná len na aplikáciu Picasa. Ide síce o najpopulárnejší program ale nie je jediný. Či už používate operačný systém Windows, Mac alebo Linux môžete si stiahnuť iné podobné aplikácie.

Adobe Photoshop (platený)

Najznámejšia aplikácia na úpravu fotiek a grafiku má názov Adobe Photoshop. Program pre pokročilých a aj profesionálov obsahuje množstvo funkcií od jednoduchých menších úprav, cez grafické nástroje až po retušovanie a navrhovanie webov. Ak chcete s týmto programom pracovať musíte si ho predplatiť. Dodáva sa spolu s Adobe Lightroom. Môžete si ho inštalovať aj ak používate operačný systém Mac.

Adobe Lightroom (platený)

Predchádzajúca aplikácia bola vhodná skôr pre profíkov no spoločnosť Adobe myslí aj na začiatočníkov a užívateľov, ktorí si chcú len sem tam upraviť obrázok. Adobe Lightroom je program na úpravu fotiek. Okrem toho ide aj o výborný program na triedenie fotiek. Tento program si môžete zakúpiť spolu s programom Adobe Photoshop. V ponuke na internete nájdete aj staršiu verziu tohto programu – samostatnú (Lightroom 6) – ktorú si môžete jednorázovo zakúpiť. Problém s touto verziou je v tom, že spoločnosť ju už nepodporuje a aktualizácií sa nedočkáte.

GIMP (zadarmo)

GIMP sa vo svete aplikácií na úpravu obrázkov drží už 20 rokov. Ponúka množstvo funkcií, s ktorými si bohato vystačia aj pokročilejší užívatelia. Niektoré pokročilé funkcie v ňom môžu chýbať, ale čo to vynahradzuje je jeho cena. GIMP si môžete stiahnuť zadarmo. Návodov, ako aplikáciu používať nájdete na internete množstvo (aj v slovenskom jazyku). Upraviť obrázok, fotku, či vytvoriť webovú grafiku je v tomto programe hračkou. GIMP je kompatibilný s operačným systémom Windows, Mac a aj Linux.

Zoner Photo Studio X (platený)

Najznámejší český program na úpravu fotiek Zoner Photo Studio X obsahuje všetky bežné funkcie, ktoré najčastejšie používate. Na úprave fotky môžete pracovať aj s vrstvami, čo vám umožní vytvoriť originálny obrázok. Môžete používať masky, vkladať do fotografie iné obrázky a vrstvy navzájom prelínať. Nájdete tu aj políčko Vytvoriť – s jej pomocou vytvoríte rôzne verzie kalendára, alebo si vytvoríte vlastnú fotoknihu. Tento program si môžete zadarmo stiahnuť na pár dní, jeho následné používanie je už spoplatnené. Túto aplikáciu si nemôžete kúpiť nastálo, ale jej používanie je viazané na pravidelné ročné predplatné.  Zoner Photo Studio X je kompatibilný len s operačným systémom Windows.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Picasa .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Picasa .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Picasa ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Image Resizer 3.1.2

Program na zmenu veľkostí obrázkov

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Pivot Stickfigure Animator 2.2.7

Tvorba animácií figúrok.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Iphotodraw 2.6.6728

Vkladanie poznámok do fotiek.

Freeware

0 kB

Photoscissors 6.0

Odstránenie objektov z fotiek.

Freeware

0 kB

Mtpaint 3.31

Grafický program.

Freeware

0 kB

Jpegmicro 2.4

Zmenšiť veľkosť obrázkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

Gimp 2.10.14

Úprava fotiek.

921

Freeware

Picasa 3.9

Úprava fotiek.

688

Freeware

Weto Liberta 1

Weto Liberta je grafický program určený na navrhovanie konštrukcií striech. Zobrazí náčrt a aj množstvo použitého materiálu.

590

Freeware

Jpeg Resampler 6.04

Úprava veľkosti obrázkov.

448

Freeware

Photofiltre 10.14.0

Úprava fotiek.

433

Freeware

Pcon.planner 8.3

pCon.planner je grafický program pre navrhovanie 3D interiérov. Či už plánujete návrh interiéru kancelárie, alebo vlastného bytu táto aplikácia vám s tým pomôže. Najnovšia verzia pCon.planner môže byť aj vo vašom počítači úplne zadarmo.

344

Freeware

200

Freeware

Multifoto 20.03

Tvorba fotiek.

186

Freeware

FLOORPAD - kreslenie projektov 1.0

Máte radi grafické programy? Potrebujete ich vo svojej práci, štúdiu, alebo potrebujete program na kreslenie domov zadarmo? FloorPAD je program, s ktorým toto všetko hravo zvládnete.

180

Demo

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni