Zoom Aplikácia na Pc 5.1.28573.0629Sk.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Zoom Aplikácia na Pc 5.1.28573.0629

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

5.1.28573.0629

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

zoom.usNeznámy

Počet stiahnutí:

1590x   (tento týždeň: 5x)

Operačné systémy:

Windows 7/10, Windows 8/8.1

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Zoom Cloud Meetings je aplikácia, ktorá vám umožní zúčastniť sa videokonferencií, alebo online schôdzok. Prostredníctvom nej môžete posielať aj hromadné správy, chatovať s konkrétnymi účastníkmi a pod. Komunikácia online prostredníctvom Zoom vám zaistí bezpečie na internete a čistý obraz pri videokonferenciách. Umožní vám uskutočniť video míting so 100 účastníkmi na 40 minút, alebo časovo neobmedzený video hovor medzi dvoma účastníkmi. Komunikácia cez internet je čoraz populárnejšia. Ak vám nestačí Skype alebo Messenger skúste si stiahnuť  Zoom. Zoom APK, alebo aplikácia Zoom obsahuje viacero funkcií, ktoré sa vám isto zídu. Ak chcete tento program v počítači mať aj vy vyhľadajte výraz Zoom Google Play. Môžete si ho stiahnuť aj z tejto stránky.

Zoom aplikácia na PC – videokonferencia

Video hovory, volanie cez internet, posielanie správ, online komunikácia,... s vhodnou aplikáciou toho dokážete oveľa viac. Aplikácia Zoom pre PC je ideálnym programom na vytváranie a plánovanie virtuálnych konferencií, stretnutí a hovorov. Viesť, alebo sa zúčastniť video hovoru prostredníctvom aplikácie Zoom Meetings je celkom jednoduché. Neviete ako sa prihlásiť na Zoom? Otvorte aplikácie, kliknite na „sing up free“ a budete presmerovaní na stránku poskytovateľa – Web Zoom. Vyplníte pár údajov (uveďte svoj mail) a kliknete na „sing up“. Do mailovej schránky vám príde správa na overenie registrácie. Po kliknutí na odkaz a vyplnení údajov môžete zorganizovať video hovor. Ak už máte vytvorené konto na www.zoom.us login  môžete online stretnutie kedykoľvek zorganizovať. Stačí sa len prihlásiť do svojho účtu – Zoom login. Podrobnejší Zoom návod nájdete na internete - Zoom SK, alebo pre jazykovo zdatnejších aj Zoom english. Verzia Zoom Free ponúka aj volania medzi dvoma účastníkmi. Počas videokonferencií môžete používať ďalšie funkcie
 • četovať medzi sebou, alebo v skupine
 • zdieľať súbory – fotky, weby, súbory z Drive, Dropbox a pod.
 • viesť súkromné hovory (audio, alebo video)
Ak chcete do video hovoru prizvať účastníkov, s ktorými bežne komunikujete na Skype využite doplnok Zoom Skype. Vyberiete zo zoznamu na Skype osoby, ktoré sa majú hovoru zúčastniť a video hovor otvoríte prostredníctvom aplikácie Zoom pre PC. To isté môžete aj prostredníctvom Facebooku – Zoom Facebook.

Zoom aplikácia na PC download

Zoom aplikácia na stiahnutie pre PC je pre súkromné použitie (v domácnostiach) dostupná zadarmo. Ak neviete ako si stiahnuť Zoom stačí len v prehliadači vyhľadať a stiahnuť si túto aplikáciu - APP Zoom download. Túto aplikáciu získate zadarmo a môžete používať tak dlho ako chcete, bez toho, aby ste za ňu museli neskôr platiť.. Stiahnutím Zoom FREE môžete viesť video, alebo audio hovor s kýmkoľvek. Následne je potrebná inštalácia programu - stačí len kliknúť na program a začne sa inštalovať. Zoom Pro je platená verzia pre komerčné použitie. Po inštalácii sa môžete prihlásiť prostredníctvom aplikácie a vytvoriť si konto. Aby ste sa mohli zúčastňovať video konferencií je potrebné aby ste poznali heslo, cez ktoré sa môžete k video hovorom pripojiť. Zoom stiahnuť zadarmo by si mal každý, kto chce stretnutie uskutočniť. Program funguje aj vo Windows a Mac
 • Zoom cloud meetings Macbook
 • Zoom cloud meeting Windows
Ak chcete videohovor vytvoriť vyplníte na Web Zoom pár povinných údajov (meno, mail, heslo) a vytvoríte nové online stretnutie „New Meeting“. Získate kód, ktorý odošlete osobám, ktoré sa k online hovoru majú pripojiť.

Zoom aplikácia PC online

Chcete sa zúčastniť online pracovného stretnutia? V prvom rade je dobré vyhľadať Zoom na stiahnutie. Ak ste vyhľadali, stiahli a inštalovali Zoom download PC otvorte ho a kliknite na okienko Meeting kde zapíšete číslo (Zoom keynote), ktoré vám poslala osoba, ktorá organizuje Zoom video online stretnutie. Ak si bude aplikácia vyžadovať pre vstup do hovoru heslo vypýtajte si ho od organizátora. Odsúhlaste používanie mikrofónu a kamery (použiť môžete aj kompatibilné aplikácie Camera Zoom fx premium APK, Camera Zoom FX APK). Teraz by ste už mali byť pripojení a vidieť sa v náhľade. Od teraz môžete komunikovať so všetkými účastníkmi schôdze online.

Zoom aplikácia na Windows/Zoom Mac

„Zoom aplikácia na stiahnutie PC“ pod týmto výrazom nájdete aplikáciu, ktorá je kompatibilná s operačným systémom Windows aj Mac. Nemusíte vyhľadávať špeciálnu verziu pre konkrétny systém, napr Zoom download win 10.
 • Zoom Windows xp
 • Zoom Windows Vista
 • Zoom Windows 7
 • Zoom Windows 8
 • Zoom Windows 10
alebo
 • Zoom Meetings download for mac
Tento program bude fungovať aj v tabletoch, alebo iných mobilných zariadeniach s Windowsom, Androidom a aj iPhone. - Zoom download Windows - Zoom Android - Zoom iOS V tomto prípade je dobré ale obzrieť sa po mobilnej verzii aplikácie. Funguje rovnako dobre aj v rôznych prehliadačoch – Zoom Google Chrome, Zoom Firefox, ... a ďalších.

Zoom aplikácia PLUS +

Spoločnosť Zoom nevyvíja len aplikácie na online komunikáciu. Zoom player APK je multimediálny prehrávač. Táto aplikácia je po mesiaci bezplatného používania spoplatnená. Ak chcete zorganizovať online komunikáciu kde bude viac ako 100 účastníkov má pre vás Zoom extra balíčky, za ktoré si budete musieť zaplatiť. Môžete zorganizovať online konferenciu aj s 300 či viac účastníkmi. Zoom Pro – 100 účastníkov,  časový limit video konferencií je 24 hodín, nájdete tu aj funkciu (tool Zoom)  pozvať účastníkov zo zoznamu Skype – Zoom Skype Zoom Business – online konferencia s 300 účastníkmi - plus  ďalšie funkcie Zoom Enterprise – 500 a viac účastníkov a množstvo iných funkcií.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Zoom Aplikácia na Pc .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Zoom Aplikácia na Pc .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Zoom Aplikácia na Pc ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Antumbra 1.0.2

Testovanie push notifikácií.

Freeware

0 kB

Winx Media Trans 7.7

Prenos súborov medzi PC a iPhone.

Freeware

0 kB

Imo Messenger 1.2.60

Online komunikácia.

Freeware

0 kB

Wechat 1.0.1.8

Online komunikácia.

Freeware

0 kB

Reiboot 7.5.8.0

Aplikácia na reštart zaseknutého iOS.

Freeware

0 kB

Eml Reader 1.0

Otváranie EML súborov.

Freeware

0 kB

Icq 8 10.0.12021

Online chat zadarmo.

Freeware

0 kB

Epošta 3.7.206

Evidencia doručenej a odoslanej pošty.

Freeware

0 kB

Sendblaster 2.0.138

Hromadné rozosielanie mailov.

Freeware

0 kB

Fishdom

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »2435

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2189

Freeware

Viber pre Pc 11.6

Jedna z najlepších aplikácií v kategórii online komunikácií má názov Viber. Používa ju takmer miliarda spokojných užívateľov nie len v mobilných telefónoch, ale aj vo svojich počítačoch. Pridajte sa k nm a užívajte si bezplatnú komunikáciu.

1987

Freeware

Whatsapp na Pc 0.4.2088

WhatsApp desktop.

788

Freeware

Teamspeak 3 3.5.2

TeamSpeak je najčastejšie používaný program v komunikácii. Môžete ho využiť pri komunikácii viacerých účastníkov v pracovnej oblasti (poradách, konferenciách,...) ale aj pri iných príležitostiach. Najväčšie uplatnenie má v komunikácii hráčov online hier.

311

Freeware

Microsoft Teams 1.1.00.17852

Online komunikácia.

168

Freeware

Skype 7.7.0.102

Staršia verzia.

89

Freeware

Telegram Desktop 2.4.2

Online komunikácia.

77

Freeware

Fishdom

Mobilná hra.

62

Freeware

ďalšie programy »logo

9281 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 12 hodinami