Skype8.67.0.99Hodnotenie

(5 - 2 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Skype 8.67.0.99

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

8.67.0.99

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

2435x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

Windows

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Skype je celosvetovo používaný komunikačný program, ktorý vyvinula spoločnosť Skype Limited. V súčasnosti už ale patrí pod spoločnosť Microsoft, ktorá ho naďalej vyvíja a posúva dopredu. Audio a aj video hovory, chatovanie a zdieľanie súborov je len časť ponuky Skype zadarmo. Ak chcete využívať viac funkcií stačí mať kredit (ktorý si zakúpite) a pomocou Skype sa dovoláte na pevný telefón, alebo mobil komukoľvek.  

Skype download free

Skype SK vám umožní komunikovať s inými osobami nech ste kdekoľvek. Umožňuje internetové telefonovanie (audio aj video), alebo chatovanie (posielanie správ). Nemal by chýbať ani vo vašom počítači. Skype zdarma môžete získať pohodlne a rýchlo. Môžete si Skype stiahnuť a po inštalácii hneď používať. Bezplatne tak môžete volať s priateľmi, rodinou, alebo aj viesť hovor s viacerými osobami naraz, čo určite využijú podnikatelia, majitelia spoločností či biznismeni ktorí neraz potrebujú viesť konferenčné hovory. Stačí ak má každý, s kým sa chcete rozprávať nainštalovaný Skype. Takže Skype sťahuj už dnes a nezabudni o tom povedať aj priateľom a známym – Skype zadarmo si môžu stiahnuť aj oni a už vám nič nebráni vo vzájomnej komunikácii.

Skype inštalácia

Aj vy sa teraz zamýšľate ako nainštalovať Skype? Nič jednoduchšie nie je. Nainštalovať Skype je naozaj ľahké. Najprv stiahnete program, následne kliknete na inštalačnú ikonu a povolíte spustenie programu. Keď sa inštalácia dokončí objaví sa ikona Skype, ktorú dvojklikom otvoríte. Počas inštalácie je potrebné nastaviť jazyk a odsúhlasíte podmienky použitia. Ak vám počas inštalácie ponúkne program MSN a Bing odmietnite ich – v našich končinách to nie je potrebné. Práve ste si nainštalovali Skype zadarmo. Stačí sa už len prihlásiť, alebo registrovať – vytvoriť si účet a začať využívať všetky výhody tohto programu.

Skype registrácia

Ak neviete ako sa registrovať na Skype máme pre vás návod. Po otvorení programu si musíte vytvoriť účet. Bez vyplnenia formuláru Skype register, na ktorý vás presmeruje to nejde. Užívateľské meno (prezývka), meno, e-mail, heslo,... Skype vám ponúkne aj možnosť dobiť kredit, pre prípad, keby ste chceli využívať platené funkcie (volanie na mobil, či pevnú linku). Ak budete komunikovať s osobami, ktoré majú tiež tento program vo svojom počítači kredit nepotrebujete.

Skype prihlásenie

Ako sa prihlásiť na Skype ak už účet máte? Jednoducho len zadáte prihlasovacie meno a heslo a prihlásite sa. Skype bude po vás chcieť ešte kontrolu audio a video zariadenia a aj nastavenie profilového obrázku (môžete to odložiť na neskôr). Ide to ale aj jednoduchšie. Skype automatické spustenie si môžete nastaviť počas inštalácie, alebo po prihlásení na svoj účet. Hneď ako zapnete počítač automaticky sa prihlásite aj na Skype. Ak ste si inštalovali Skype a účet už máte stačí len otvoriť program, kliknúť na Skype loging a prihlásiť sa. Ak máte so Skype prihlásením problém program zavrite a znova otvorte. Pokiaľ to nepomohlo reštartujte počítač.

Skype obnoviť heslo

Najčastejším problémom s akým sa na Skype môžete stretnúť je zabudnuté heslo. Obnova Skype hesla je otázkou minúty. Do príslušnej kolónky zadajte svoj e-mail a kliknete na Ďalej. Na váš e-mail vám o chvíľku príde mail s odkazom, na ktorý kliknete a dostanete sa do svojho účtu Skype. Tam si už môžete jednoducho obnoviť Skype heslo. Takže jednoduchý návod na obnovu Skype hesla máte, ale je lepšie si nastaviť automatické spustenie, prípadne si heslo zapamätať.

Skype online

Skype online je jednou z verzií program Skype. Jej výhodou je, že ju netreba inštalovať. Stačí sa len prihlásiť na skype.com. Kliknete na Zahájiť konverzáciu a zadáte svoje meno. Ide o Skype bez registrácie, nemusíte sa prihlasovať a ani registrovať. Skype registrácia online je vhodnou voľbou pre každého, kto potrebuje tento program použiť pár krát do roka. Skype Web je novinkou, ktorá vám umožní komunikovať s rodinou aj priateľmi bez sťahovania a inštalovania programu Skype. Stačí vám len prístup k internetu a kontu Microsoft. Ak chcete používať Skype so svojim účtom na viacerých počítačoch stiahnite si Skype portable. Môžete si ju uložiť na USB a využívať všetky jej funkcie kdekoľvek.

Microsoft účet

Spoločnosť Microsoft všetko zjednodušila.  Stačí ak používate niektorú z jej služieb a účet Microsoft už vlastne máte. Pomocou tohto účtu sa môžete dostať k všetkým svojim aplikáciám z tejto spoločnosti, ktoré používate (Office, Outlook, Windows, Skype, ...). Ak ste si stiahli Skype zadarmo dostanete sa aj tam, aj keď ste zabudli svoje heslo. Nemusíte žiadať o obnovu hesla. Prihláste sa do Microsoft účtu a dostanete sa do Skype.
ODPORÚČAME VYUŽIŤ: Spoločnosť Microsoft vydáva najobľúbenejšie textový editor na celom svete, ktorý môžete na našom webe DownloadWik.com stiahnuť. Možnosť stiahnutia: Microsoft Office 2013 (Word 2013, Excel 2013, Powerpoint 2013, Outlook 2013) - DOWNLOAD FREE Microsoft Office 2010 (Word 2010, Excel 2010, Powerpoint 2010, Outlook 2010) - DOWNLOAD FREE

Skype download windows

Pokiaľ často používate svoj počítač oplatí sa stiahnuť si program Skype zadarmo. Popri práci na pc môžete debatovať s kolegami, rozoberať konkrétnu úlohu, alebo len tak poklebetiť s priateľkami. Neklikajte ale hneď na akúkoľvek ikonu Skype sťahuj a pod. Vezmite do úvahy aký operačný systém máte.

Skype download Windows 10

Hovory, videohovory, možnosť naraz hovoriť s viac ako 20- timi ľuďmi, zdieľanie súborov, odkazov či fotografií ... Skype pre Windows 10 toho dokáže naozaj veľa. Skype zadarmo si môžete stiahnuť aj do mobilných zariadení (tablety, mobilné telefóny).

Skype download Windows 7

Máte staršiu verziu operačného systému? Windows 7 má stále svojich stálych a verných užívateľov. Ak patríte k nim môžete si Skype stiahnuť zadarmo aj pre tento operačný systém.

Skype download Mac

Aj keď je aplikácia Skype určená prednostne pre operačný systém Windows môžete si Skype stiahnuť aj pre Mac. Stačí ak váš počítač spĺňa systémové požiadavky, preto si ich skôr, než kliknete na Skype download pozrite. Skype sa stiahne do priečinka vo vašom počítači, ktorý si zvolíte. Program otvoríte dvojklikom a následne sa vám objaví výzva aby ste presunuli Skype do priečinka Aplikácie. Odteraz máte Skype v tomto priečinku. Po jeho spustení sa môžete prihlásiť do svojho účtu, alebo sa registrovať (ak ešte nemáte v Skype účet).

Skype do mobilu

Ak trávite veľa času s mobilom v ruke nemusíte hľadať alternatívu ku programu Skype. Môžete si Skype stiahnuť zadarmo aj do mobilných telefónov.

Skype download android

Stačí ak máte Android vo verzii 2.2 a dostatok voľnej pamäte. Hneď ako si aplikáciu stiahnete a automaticky sa inštaluje môžete program spustiť a prihlásiť sa.

Skype download iOS

Majitelia iOS môžu tiež využívať všetky funkcie aplikácie Skype.  Stačí ak máte iOS verziu 5, staršie verzie si budú musieť vystačiť bez tejto komunikačnej aplikácie. Po jednoduchom stiahnutí a automatickej inštalácii môžete program po prihlásení na konto Skype hneď používať.

Nejde skype

Najčastejším problémom, s ktorým sa pri Skype môžete stretnúť je prihlásenie. Aj napriek správne zadanému menu a heslu sa nemôžete prihlásiť na svoj účet. Tento problém sme už popísali vyššie. Uistite sa ale, že ste neprepli CapsLock a ak to nepomôže požiadajte o nové heslo k účtu. Nejde mi spustiť Skype – ak otvoríte program objaví sa vám len modré okno a žiadne kolónky? Skúste program zavrieť a znova otvoriť. Ak to nepomôže reštartujte celý počítač. Problém môže byť aj v starej verzii Internet Explorer. Nainštalujte si novšiu verziu. Riešením je tiež Skype aktualizácia, pomôže vám to ak používate staršiu verziu tohto programu. Medzi ďalšie Skype problémy patrí - pomalé odosielanie správ na chate, zlá kvalita zvuku, problém s hovormi cez Skype – pravdepodobne bude chyba v slabom a pomalom internetovom pripojený. Pokúste sa zlepšiť signál (priblížte sa k Wi-Fi, pripojte počítač priamo na modem,...). Pozor, problém nemusí byť len u vás. Zlé internetové pripojenie môže mať osoba, s ktorou práve komunikujete.

Skajp

Komunikačná aplikácia Skype, alias Skajp je výborným prostriedkom ako sa spojiť s priateľmi, rodinou, alebo obchodnými partnermi. Skajp download či sťahuj Skype je lákavou ponukou, ktorú by ste si nemali nechať ujsť, hlavne ak je Skajp zadarmo. Takže stačí len Skajp stiahnuť. Ak vám robí vrásky na tvári Skajp inštalácia neobávajte sa, ide to jednoducho a takmer samo. Následne sa stačí už len registrovať a prihlásiť a môžete Skajp online využívať všade, kde sa môžete pripojiť na internet.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Skype.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Skype.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Skype?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Antumbra 1.0.2

Testovanie push notifikácií.

Freeware

0 kB

Winx Media Trans 7.7

Prenos súborov medzi PC a iPhone.

Freeware

0 kB

Imo Messenger 1.2.60

Online komunikácia.

Freeware

0 kB

Wechat 1.0.1.8

Online komunikácia.

Freeware

0 kB

Reiboot 7.5.8.0

Aplikácia na reštart zaseknutého iOS.

Freeware

0 kB

Eml Reader 1.0

Otváranie EML súborov.

Freeware

0 kB

Icq 8 10.0.12021

Online chat zadarmo.

Freeware

0 kB

Epošta 3.7.206

Evidencia doručenej a odoslanej pošty.

Freeware

0 kB

Sendblaster 2.0.138

Hromadné rozosielanie mailov.

Freeware

0 kB

Fishdom

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »2435

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2189

Freeware

Viber pre Pc 11.6

Jedna z najlepších aplikácií v kategórii online komunikácií má názov Viber. Používa ju takmer miliarda spokojných užívateľov nie len v mobilných telefónoch, ale aj vo svojich počítačoch. Pridajte sa k nm a užívajte si bezplatnú komunikáciu.

1987

Freeware

Whatsapp na Pc 0.4.2088

WhatsApp desktop.

788

Freeware

Teamspeak 3 3.5.2

TeamSpeak je najčastejšie používaný program v komunikácii. Môžete ho využiť pri komunikácii viacerých účastníkov v pracovnej oblasti (poradách, konferenciách,...) ale aj pri iných príležitostiach. Najväčšie uplatnenie má v komunikácii hráčov online hier.

311

Freeware

Microsoft Teams 1.1.00.17852

Online komunikácia.

168

Freeware

Skype 7.7.0.102

Staršia verzia.

90

Freeware

Telegram Desktop 2.4.2

Online komunikácia.

77

Freeware

Fishdom

Mobilná hra.

62

Freeware

ďalšie programy »logo

9281 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 13 hodinami