Viber pre Pc11.6Jedna z najlepších aplikácií v kategórii online komunikácií má názov Viber. Používa ju takmer miliarda spokojných užívateľov nie len v mobilných telefónoch, ale aj vo svojich počítačoch. Pridajte sa k nm a užívajte si bezplatnú komunikáciu.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Viber pre Pc 11.6

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

11.6

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

2051x   (tento týždeň: 5x)

Operačné systémy:

Windows

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Jedna z najlepších aplikácií v kategórii online komunikácií má názov Viber. Používa ju takmer miliarda spokojných užívateľov nie len v mobilných telefónoch, ale aj vo svojich počítačoch. Pridajte sa k nm a užívajte si bezplatnú komunikáciu. Viber je aplikácia, s ktorou ste sa stretli určite pri mobilných telefónoch. Aj keď sa najčastejšie používa práve v mobiloch môžete ju mať teraz aj v počítačoch. Viber aplikácia zabezpečuje bezplatnú komunikáciu (chatovanie, alebo volanie) medzi osobami, ktoré majú tento program stiahnutý vo svojich zariadeniach.

Viber Messenger

Viber Messenger je komunikačná aplikácia, prostredníctvom ktorej môžete telefonovať, posielať si fotky, obrázky, videá alebo správy. Jednoduchá inštalácia, prehľadné rozhranie a ľahké používanie sú pre aplikáciu Viber samozrejmosťou. Aj keď je tento program všeobecne známy ako aplikácia vhodná do mobilných telefónov môžete si teraz Viber do počítača stiahnuť a inštalovať úplne zadarmo a využívať všetky jej funkcie. Jedinou podmienkou plnohodnotného užívania Viber na PC je mať ju inštalovanú vo svojom mobilnom telefóne. Je totižto viazaná na telefónne číslo.

Viber pre PC

Ak hľadáte vhodný program, ktorý by vám umožnil bezplatne a teda úplne zadarmo komunikovať s priateľmi čítajte ďalej. Komunikácia cez internet nie je ničím novým. Existuje množstvo aplikácií, ktoré vám to umožnia, napríklad messenger pre PC .Najznámejšou a najpoužívanejšou je ale Viber, čítaj Vajber aplikácia. Najčastejšie ju majú ľudia inštalovanú v mobilných telefónoch a o možnosti stiahnuť si ju do počítača ani len netušia. Stačí len vedieť, čo hľadať a stiahnuť do počítača. Veľkou výhodou je, že si môžete Viber stiahnuť zadarmo a platí to aj pre počítačovú verziu. Viber na PC vám umožní online komunikáciu s kýmkoľvek kto ju má tiež. Viber do počítača, jeho stiahnutie a inštalácia vám zaberú len chvíľku vášho času, ale ušetria vám ho veľa. Komunikácia online už nemusí prebiehať len cez messenger, ale aj cez aplikáciu Viber.

Viber PC download

Viber aplikácia sa viaže na telefónne číslo vášho mobilu. Musíte ju mať najskôr v mobile a až následne môžete pristúpiť k vyťukaniu do prehliadača Viber PC free download. Ak chcete mať tento program v slovenskom jazyku hľadajte Viber SK. Stiahnutie tejto aplikácie je naozaj jednoduché. Stačí len kliknúť na Viber PC stiahnuť a pár sekúnd počkať kým sa stiahne. Je dôležité aby ste si stiahli počítačovú verziu tohto programu, inak vám aplikácia nepôjde. Viber pre PC zadarmo si môžete stiahnuť kedykoľvek a prepojiť túto aplikáciu s rovnomenným programom vo svojom mobilnom telefóne. Ako na to vám povieme v ďalšom odstavci.

Viber PC inštalácia

Viber aplikácia sa viaže na telefónne číslo vášho mobilu. Musíte ju mať najskôr v mobile a až následne môžete pristúpiť k vyhľadávaniu Viber PC free download. Pri prihlasovaní sa do svojho účtu budete potrebovať aktivačný kód, ktorý vám príde na váš mobil. Stiahnuť Viber pre PC môžete aj tu. Ak máte túto aplikáciu v mobilnom telefóne isto viete, že je potrebné po stiahnutí ju inštalovať. Nainštalovať Viber do PC je jednoduché a rýchle, zaberie vám to len pár minút (sekúnd). Stačí len povoliť jej inštalovanie a následne pokračovať podľa toho čo od vás aplikácia bude chcieť. Nemusíte sa obávať jazykovej bariéry, stiahnutím Viber SK získate program v slovenskom jazyku.

Viber prihlásenie

Počas inštalácie dostanete otázku či už máte Viber vo svojom mobilnom telefóne. Odkliknite „Áno“ (alebo Yes – ak ste si stiahli anglickú verziu) a následne zadáte do políčka svoje telefónne číslo (aj s predvoľbou krajiny –ak ju aplikácia sama nenapísala). Na mobilný telefón vám príde sms-ka s kódom, ktorý je potrebné prepísať do PC. Hneď ako ho aplikácia rozpozná máte aplikáciu nainštalovanú a spustenú a nič vám nebráni v používaní - Viber chat, posielanie správ, telefonovanie, videohovory atď. Komunikácia online medzi vami a vašimi priateľmi teraz nemusí prebiehať len cez mobilný telefón. Ak rozmýšľate nad tým ako funguje Viber na počítači odpoveď je jednoduchá – jednoducho. Kontakty z aplikácie v mobilnom telefóne sa skopírujú do počítača. Rozhranie aplikácie Viber na PC sa podobá rozhraniu Skype. Komunikovať na ňom môžete tak isto ako na mobilnom telefóne.

Viber PC Windows

Viber messenger deskopt, alebo pracovné prostredie aplikácie vám umožní komunikovať s kýmkoľvek na svete úplne zadarmo. Posielanie správ, chatovanie, vytváranie chatovacích skupín, posielanie obrázkov či videí – najnovšia verzia Viber to všetko zvládne. Navyše, za malý , takmer symbolický poplatok môžete prostredníctvom nej vlať na existujúce telefónne čísla v desiatkach krajinách. Túto aplikáciu môžete získať vo viacerých verziách. Ak navštívite Google Play môžete si stiahnuť Viber Chrome, ak zavítate do obchodu Microsoft môžete si stiahnuť
  • Viber PC Windows xp
  • Viber PC Windows 7
  • Viber PC Windows 10
Stiahnutie, inštalácia a aj používanie Viber aplikácie je pri každej verzii rovnaké. V každej z nich je rovnaké rozhranie a nemusíte sa obávať žiadnych prekvapení.

Viber PC online

Jedinou podmienkou na to, aby vám Viber aplikácia fungovala je pripojenie na internet. Či už to bude prostredníctvom domácej siete, verejne dostupnej Wi – Fi siete alebo cez mobilné dáta je len na vás. Viber PC online vám ušetrí množstvo minút a sms správ, ktoré by ste inak minuli keby ste s rodinou či priateľmi komunikovali cez mobil. Nemusíte byť prihlásený na Facebooku, alebo si do počítača sťahovať Messenger, či inú komunikačnú aplikáciu. Ak už máš túto aplikáciu v mobilnom telefóne tak netreba nad možnosťou Viber pre PC zadarmo dlho rozmýšľať. Čím skôr Viber pre PC sťahuj! ... a užívaj si nerušenú debatu s rodinou, priateľmi či kolegami z práce. Nemusíš odbiehať z počítača k mobilnému telefónu vždy keď pípne prijatá správa. Pokojne si ju môžeš prečítať, a aj na ňu odpovedať cez Viber na PC.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Viber pre Pc.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Viber pre Pc.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Viber pre Pc?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Antumbra 1.0.2

Testovanie push notifikácií.

Freeware

0 kB

Winx Media Trans 7.7

Prenos súborov medzi PC a iPhone.

Freeware

0 kB

Imo Messenger 1.2.60

Online komunikácia.

Freeware

0 kB

Wechat 1.0.1.8

Online komunikácia.

Freeware

0 kB

Reiboot 7.5.8.0

Aplikácia na reštart zaseknutého iOS.

Freeware

0 kB

Eml Reader 1.0

Otváranie EML súborov.

Freeware

0 kB

Icq 8 10.0.12021

Online chat zadarmo.

Freeware

0 kB

Epošta 3.7.206

Evidencia doručenej a odoslanej pošty.

Freeware

0 kB

Sendblaster 2.0.138

Hromadné rozosielanie mailov.

Freeware

0 kB

Fishdom

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »2537

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2303

Freeware

Viber pre Pc 11.6

Jedna z najlepších aplikácií v kategórii online komunikácií má názov Viber. Používa ju takmer miliarda spokojných užívateľov nie len v mobilných telefónoch, ale aj vo svojich počítačoch. Pridajte sa k nm a užívajte si bezplatnú komunikáciu.

2051

Freeware

Whatsapp na Pc 0.4.2088

WhatsApp desktop.

875

Freeware

Teamspeak 3 3.5.2

TeamSpeak je najčastejšie používaný program v komunikácii. Môžete ho využiť pri komunikácii viacerých účastníkov v pracovnej oblasti (poradách, konferenciách,...) ale aj pri iných príležitostiach. Najväčšie uplatnenie má v komunikácii hráčov online hier.

383

Freeware

Microsoft Teams 1.1.00.17852

Online komunikácia.

227

Freeware

Skype 7.7.0.102

Staršia verzia.

137

Freeware

Telegram Desktop 2.4.2

Online komunikácia.

122

Freeware

Fishdom

Mobilná hra.

120

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 6 dni