Messenger na PcFacebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

Hodnotenie

(5 - 1 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Messenger na Pc

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

2249x   (tento týždeň: 5x)

Operačné systémy:

Windows

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači. Najpoužívanejšou časťou Facebooku je Messenger aplikácia. Táto aplikácia vám umožní komunikovať s priateľmi a rodinou kdekoľvek na svete. Ak rozmýšľate nad tým ako si nainštalovať Facebook Messenger do svojho počítača čítajte ďalej. Dá sa to aj bez nutnosti byť prihlásení, či registrovaní na Facebooku.

Messenger for Desktop

Kto nie je na Facebooku ako keby ani neexistoval – koľko krát ste už túto frázu (prípadne mierne pozmenenú) počuli? Ak ste aj vy jedným z používateľov tejto stránky isto poznáte Facebook chat. Umožňuje vám prostredníctvom správ komunikovať s priateľmi či známymi po celom svete. Chatovanie, komunikovanie, posielanie a aj prijímanie správ sa vo Facebooku uskutočňuje vďaka jednej aplikácii - Facebook Messenger Desktop. Messenger a Facebook boli dlho neoddeliteľnou súčasťou. Teraz si ale môžete nainštalovať Messenger bez nutnosti mať účet na Facebooku. Nemusíte si sťahovať Facebook a ani vytvárať konto. Aplikácia Messenger do PC môže byť aj vaša so všetkými funkciami, ktoré ponúka užívateľom Facebooku. Je jedno, či na Facebooku účet máte, alebo nie, aplikácia Messenger bez Facebooku vám umožní komunikovať s priateľmi aj bez nutnosti byť prihlásený na tejto sociálnej sieti.

Messenger bez Facebooku stiahnuť

Messenger aplikácia môže byť teraz aj vo vašom počítači. Stačí len vyhľadať Facebook Messenger download a stiahnuť Messenger do počítača. Nemusíte sa zbytočne zapodievať hľadaním výrazu Messenger Windows. Ide o samostatný počítačový program, ktorý je kompatibilný s viacerými operačnými systémami, vrátane operačného systému Windows. Po stiahnutí, inštalácii a prihlásení môžete využívať všetky jej funkcie. Messenger bez Facebooku zdarma vám ponúka bezplatné chatovanie či posielanie správ. Ak chcete byť v kontakte s rodinou či vzdialenými priateľmi stačí si len stiahnuť Messenger.

Messenger bez Facebooku inštalácia

Facebook Messenger desktop je aplikácia, prostredníctvom ktorej môžete posielať a prijímať správy od priateľov. Stačí si len Messenger stiahnuť, inštalovať a začať používať. Rozhranie a vzhľad tejto aplikácie je takmer identické s messengrom na Facebooku, takže sa žiadnych noviniek obávať nemusíte. Výhodou je, že s priateľmi môžete komunikovať bez toho, aby ste museli byť prihlásení (či registrovaní) na Facebooku. Messenger bez Facebooku na PC ponúka svojim užívateľom rovnaké funkcie ako Messenger na Facebooku, o tom ale v ďalšom odseku. Messenger do pc si môžete inštalovať kedykoľvek. Čím skôr tak urobíte, tým skôr môžete bezplatne chatovať s priateľmi. Odporúčame vyskúšať i SKYPE - online komunikačný nástroj od Microsoftu.

Messenger bez Facebooku prihlásenie, Messenger bez Facebooku registracia

Skôr ako začnete Messenger používať musíte sa do neho prihlásiť. Nemusíte byť registrovaný na Facebooku, to už v súčasnosti nie je podmienkou na používanie tejto aplikácie. Jediné, čo po spustení tejto aplikácie bude potrebné urobiť je prihlásiť sa. Samotná aplikácia vás na to po spustení vyzve - Messenger prihlásiť sa/ Messenger prihlásenie je naozaj jednoduché, stačí len zadať svoje meno a telefónne číslo a začať komunikovať s každým, kto má túto aplikáciu tiež. Messenger do pc obsahuje rovnaké funkcie ako
  • Vidíte kedy si vami kontaktované osoby prečítali správu
  • Môžete posielať fotky či videá
  • K dispozícii máte množstvo populárnych nálepiek
Ak chcete niekomu napísať správu stačí len zistiť kto je aktívny – Messenger online, a môžete začať komunikovať. Messenger aplikácia sa môže spúšťať hneď po štarte počítača. Okamžite tak dostanete upozornenia na nové prijaté správy. Ak nechcete byť rušení pri práci na počítači môžete svoj status Messenger facebook online kedykoľvek zmeniť, alebo vypnúť upozornenie na prichádzajúce správy. Tak čo? Zaujala ťa možnosť mať Messenger bez Facebooku zdarma vo svojom počítači? Tak neváhaj a sťahuj Messenger ešte dnes.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Messenger na Pc.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Messenger na Pc.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Messenger na Pc?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Antumbra 1.0.2

Testovanie push notifikácií.

Freeware

0 kB

Winx Media Trans 7.7

Prenos súborov medzi PC a iPhone.

Freeware

0 kB

Imo Messenger 1.2.60

Online komunikácia.

Freeware

0 kB

Wechat 1.0.1.8

Online komunikácia.

Freeware

0 kB

Reiboot 7.5.8.0

Aplikácia na reštart zaseknutého iOS.

Freeware

0 kB

Eml Reader 1.0

Otváranie EML súborov.

Freeware

0 kB

Icq 8 10.0.12021

Online chat zadarmo.

Freeware

0 kB

Epošta 3.7.206

Evidencia doručenej a odoslanej pošty.

Freeware

0 kB

Sendblaster 2.0.138

Hromadné rozosielanie mailov.

Freeware

0 kB

Fishdom

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »2483

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2249

Freeware

Viber pre Pc 11.6

Jedna z najlepších aplikácií v kategórii online komunikácií má názov Viber. Používa ju takmer miliarda spokojných užívateľov nie len v mobilných telefónoch, ale aj vo svojich počítačoch. Pridajte sa k nm a užívajte si bezplatnú komunikáciu.

2024

Freeware

Whatsapp na Pc 0.4.2088

WhatsApp desktop.

832

Freeware

Teamspeak 3 3.5.2

TeamSpeak je najčastejšie používaný program v komunikácii. Môžete ho využiť pri komunikácii viacerých účastníkov v pracovnej oblasti (poradách, konferenciách,...) ale aj pri iných príležitostiach. Najväčšie uplatnenie má v komunikácii hráčov online hier.

342

Freeware

Microsoft Teams 1.1.00.17852

Online komunikácia.

193

Freeware

Skype 7.7.0.102

Staršia verzia.

112

Freeware

Telegram Desktop 2.4.2

Online komunikácia.

99

Freeware

Icq 8 10.0.12021

Online chat zadarmo.

89

Freeware

ďalšie programy »logo

9314 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni