Lupa Na MobilLupa na mobil, alebo zväčšovacie sklo na mobil sú názvy aplikácií, ktoré v mobilnom telefóne určite využijete. Princíp fungovania lupy pozná asi každý z nás. Vďaka zaoblenej šošovke sa predmet, alebo písmená pred lupou zväčšia a my ho môžeme lepšie pozorovať, alebo prečítame aj tie najmenšie písmená

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Lupa Na Mobil

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

http://help.binghuostudio.com/

Web programu:

http://help.binghuostudio.comNeznámy

Počet stiahnutí:

844x   (tento týždeň: 5x)

Operačné systémy:

10

Opis Obrázky (0) Diskusia (0) Ďalšie verzie (1)

Lupa na mobil, alebo zväčšovacie sklo na mobil sú názvy aplikácií, ktoré v mobilnom telefóne určite využijete. Princíp fungovania lupy pozná asi každý z nás. Vďaka zaoblenej šošovke sa predmet, alebo písmená pred lupou zväčšia a my ho môžeme lepšie pozorovať, alebo prečítame aj tie najmenšie písmená. Po zapnutí tejto aplikácia sa váš telefón zmení na lupu. Ak zadáte do prehliadača výraz lupa aplikácia do mobilu prehliadač vám ponúkne veľké množstvo aplikácií. Najnovšia verzia app lupa do mobilu je program, ktorý okrem zväčšovania má viacero funkcií.

Lupa do mobilu stiahnuť

Aplikácia lupa na stiahnutie je zadarmo. Môžete ju nájsť aj pod názvom zväčšovacie sklo na stiahnutie. V závislosti od toho na akú verziu aplikácie lupa do mobilu stiahnuť zadarmo kliknete môžete využívať viacero funkcií. Okrem zväčšenia čítaného textu môže obsahovať aj nastavenie jasu alebo osvetlenie. Lupa do mobilu na stiahnutie zdarma s viacerými funkciami sa vám zíde ak budete čakať večer na zástavke na autobus. S jej pomocou prečítate malé písmená v cestovnom poriadku a ak bude šero či tma môžete si aj zasvietiť. Rád čítaš knihy? Dávaš prednosť klasickým knihám pred audioknihami? Potom je lupa do mobilu app to pravé pre teba. Večer v posteli môžeš vďaka tejto aplikácii v mobile čítať aj bez zapnutého svetla. Lupa ti ho plnohodnotne nahradí a ty nikoho nezobudíš. Tak rýchlo klikni na lupa do mobilu sťahuj.

Lupa do mobilu Android/iPhone

Ak chcete lupa do mobilu apk využívať so všetkými jej funkciami je dobré stiahnuť si aplikáciu podľa vášho operačného systému. Lupa do mobilu Android, alebo zväčšovacie sklo iPhone môžete nájsť na prislúchajúcich stránkach pre konkrétne operačné systémy. Ak vyhľadáte a stiahnete lupa do mobilu Google Play, alebo lupa do mobilu App Store získate program, ktorý bude s vašim operačným systémom kompatibilný.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Lupa Na Mobil.

Počet nalezených starších verzí: 1

Lupa Na Mobil 2.0

10

0 kB 1.7.2022 stáhnout zdarma


Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Lupa Na Mobil?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2758

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2427

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2099

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1890

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1853

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1454

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1349

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1293

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

932

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

918

Freeware

ďalšie programy »logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni