NextradioRádio bez internetu do mobilu.

Hodnotenie

(3.9 - 15 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Nextradio

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

http://nextradioapp.com/

Web programu:

http://nextradioapp.comNeznámy

Počet stiahnutí:

675x   (tento týždeň: 18x)

Operačné systémy:

10

Opis Obrázky (0) Diskusia (0) Ďalšie verzie (1)

NextRadio je mobilná aplikácia cez ktorú môžete počúvať rádio aj bez nutnosti internetu. Pokiaľ ste doteraz nemohli počúvať rádio, lebo ste nemali internetový signál, alebo vám došli voľné dáta s touto aplikáciu sa všetko zmení. S aplikáciou NextRadio dokážete chytiť všetky dostupné rádiové stanice aj bez internetu. Nemusíte si sťahovať hudbu do mobilného telefónu len preto aby ste ju mohli počúvať aj bez internetu. Teraz si môžete bez internetového pripojenia pustiť rádio, stačí ak mobilná aplikácia NextRadio nájde stanicu – NextRadio sťahuj a nebuď závislí od pripojenia na internet.

NextRadio download

Ak hľadáte aplikáciu, s ktorou si naladíte kdekoľvek rádio už hľadať nemusíte. Program do mobilných telefónov NextRadio zadarmo si môžete kedykoľvek stiahnuť a počúvať rozhlasové stanice. Postačí ak má váš mobilný telefón FM modul. NextRadio na stiahnutie je teraz v ponuke zadarmo. Funguje rovnako ako iné aplikácie na počúvanie internetových rádií. Jeho výhodou ale je fakt, že vám šetrí kapacitu batérie a hlavne mobilné dáta, ktoré v tomto prípade vôbec nepoužívate. NextRadio download free – túto ponuku by mali využiť všetci, ktorí nechcú míňať dáta na počúvanie internetového rádia. Tie si môžete odložiť na niečo dôležitejšie. Jednoduché používanie aplikácie zvládne aj začiatočník. Prostredníctvom NextRadio apk máte k dispozícii zoznam dostupných rozhlasových staníc a informácie o aktuálnom vysielaní (prípadne o zmenách vo vysielaní). S výberom, ktorú stanicu počúvať vám pomôže samotná mobilná aplikácia. Vybrať si môžete podľa frekvencie, na ktorej stanica vysiela, podľa názvu alebo podľa žánru.

NextRadio Android / Mac

Táto mobilná aplikácie bude fungovať len v mobilných telefónoch s Androidom. Či sa už rozhodnete vyhľadať v prehliadači výraz NextRadio download Android free, alebo NextRadio stiahnuť zadarmo získate offine rádio. Či už nechcete platiť za mobilné dáta navyše, nemáte prístup k internetu, alebo vás hudba v mobile prestala baviť skúste rádio s NextRadio apk. Alternatívnu aplikáciu pre mobilné telefóny s operačným systémom iPhone isto nájdete na internete, alebo si stiahnite hudbu do mobilu.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Nextradio .

Počet nalezených starších verzí: 1

Nextradio 3.0

10

0 kB 6.9.2022 stáhnout zdarma


Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Nextradio ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2758

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2427

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2099

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1890

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1853

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1454

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1349

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1293

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

932

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

918

Freeware

ďalšie programy »logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni