Librecad2.1.3LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

Hodnotenie

(5 - 1 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Librecad 2.1.3

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

2.1.3

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

librecad.orgNeznámy

Počet stiahnutí:

1013x   (tento týždeň: 35x)

Operačné systémy:

Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 1

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

LibreCAD je  CAD program na tvorbu 2D výkresov. S CAD programami vytvoríte výrobný, alebo konštrukčný výkres. Za väčšinu kvalitných CAD programov si musíte zaplatiť. LibreCAD zadarmo si môžete stiahnuť bez potreby kupovania licencie. Najnovšia verzia LibreCAD  na stiahnutie zadarmo je inšpirovaná populárnymi, ale platenými CAD programami. Potrebuješ občas nakresliť výkres, alebo s prácou v CAD programoch len začínaš a chceš sa zlepšiť? Sťahuj LibreCAD a začni kresliť či rysovať. Pridaj sa k spokojným užívateľom tohto programu na celom svete.

LibreCAD download

Computer aided design,  alebo v preklade návrh pomocou počítača sú známe pod skratkou CAD program. Tieto aplikácie vám umožnia kresliť ale obsahujú funkcie pre kreslenie súčiastok, kreslenie technických výkresov, návrhov a schém. LibreCAD zadarmo je Open Source program, takže sa nemusíte obávať žiadnych poplatkov za jeho užívanie. Obsahuje funkcie, ktoré nájdete v platených podobných aplikáciách. Tento program vás nebude stáť nič. Stačí ak kliknete na LibreCAD na stiahnutie zadarmo, alebo LibreCAD download free,  program stiahnete a nainštalujete. Následne vám už nič nebráni v jeho používaní. Program je lokalizovaný do viac ako 20 svetových jazykov. Ďalšie jazykové verzie sa priebežne dopĺňajú. Na slovenskú verziu nemusíte čakať. LibreCAD SK, alebo LibreCAD v slovenčine a aj češtine už môžete mať. Slovenčina, prehľadné rozhranie a  jednoduché použitie radia túto aplikáciu medzi najlepšie CAD programy zadarmo.

LibreCAD Windows/Mac

V LibreCAD zadarmo nájdete veľa užitočných funkcií ako je práca s hladinami (vrstvami), režim kótovania, vkladanie obrázkov, ... V tejto aplikácii môžete otvoriť aj súbory, ktoré ste predtým vytvorili v inom CAD programe. Aplikácia LibreCAD zdarma bude fungovať v operačných systémoch Windows, Mac a aj Linux (Ubuntu, Debian, Mandriva,...).
  • LibreCAD Windows download free
  • LibreCAD Mac download free
CAD program zadarmo s prehľadným rozhraním, jednoduchým používaním a v jazyku, ktorému rozumiete presne taký je freeware LibreCAD zadarmo. Stiahnutím a inštaláciou získate celú verziu aplikácie bez poplatkov.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Librecad.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Librecad.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Librecad?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1919

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1890

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1513

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1417

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1330

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1013

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

954

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni