Powerpoint ZadarmoSpoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Powerpoint Zadarmo

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

2035x   (tento týždeň: 7x)

Operačné systémy:

Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie prezentácií, školských prác a prednášok na profesionálnej úrovni.

PowerPoint Viewer download

V programe PowerPoint si môžete vytvoriť zaujímavé a perfektné prezentácie. Čo ale v prípade, keď Microsoft Office nemáte a potrebujete si otvoriť prezentáciu, ktorá vám prišla mailom? Nemusíte si sťahovať celý balík Office 2010 (alebo inú verziu), prípadne program PowerPoint zadarmo. Stačí si len stiahnuť PowerPoint Viewer. PowerPoint viewer download je výborný nápad aj ak si chcete prezrieť nejaké prezentácie na internete. PowerPoint Viewer zadarmo je výhodný program, ktorý využijete aj keď si chcete prezrieť nejakú prezentáciu na internete. V tomto programe môžete otvárať nie len prezentácie, ale aj dokumenty Word. Ďalšou výhodou PowerPoint Viewer / PowerPoint Reader je rýchla tlač dokumentu. Program vie prezerať súbory s príponou *.ppt.

PowerPoint Viewer Windows

Môžete si stiahnuť PowerPoint Viewer 32 bit, ale aj obľúbenejšiu a rýchlejšiu verziu PowerPoint Viewer 64 bit. Najnovší PowerPoint Viewer má len jednu podmienku – funguje v operačnom systéme Windows. PowerPoint vám umožňuje prezentácie vytvárať, čítať a aj vytlačiť. Ak sa rozhodnete v prehliadači vyhľadať PowerPoint Viewer download Windows a stiahnuť PowerPoint Viewer zdarma nič nestratíte. PowerPoint online je verziou tohto programu, ktorú si nemusíte sťahovať do počítača. Pokiaľ máte účet v Microsofte môžete sa k tomuto programu dostať prostredníctvom svojho konta Microsoft zadarmo. Ak ale tento účet nemáte a potrebujete otvoriť dokument vo formáte ppt, pptx a pod. potom máme pre vás jednu výhodnú ponuku PowerPoint Viewer/PowerPoint Reader sťahuj.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Powerpoint Zadarmo.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Powerpoint Zadarmo.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Powerpoint Zadarmo?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2670

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2068

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2035

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1843

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1804

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1386

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1254

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1245

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

880

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil, alebo zväčšovacie sklo na mobil sú názvy aplikácií, ktoré v mobilnom telefóne určite využijete. Princíp fungovania lupy pozná asi každý z nás. Vďaka zaoblenej šošovke sa predmet, alebo písmená pred lupou zväčšia a my ho môžeme lepšie pozorovať, alebo prečítame aj tie najmenšie písmená

796

Freeware

ďalšie programy »logo

9281 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 13 hodinami