Microsoft Office 2010Nejstahovanější kancelářský program na světě.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Microsoft Office 2010

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

1417x   (tento týždeň: 21x)

Operačné systémy:

Windows

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Microsoft Office 2010 má stále svojich verných používateľov. Spoločnosť ho aj napriek tomu prestáva podporovať. Hneď ako s ním spoločnosť Microsoft prišla na trh získal si tento balík produktov mnoho ľudí. Stal sa ústredným centrom pracovného života, umožňuje efektívne spájať projekty cez počítač, smartfon a web. Funkcie balíčku Office 2010 sú prospešné nie len pre domácnosti a študentov, ale plná verzia ušetrí množstvo času aj podnikateľom, firmám  a spoločnostiam. Microsoft Office zadarmo sa neponúka každý deň. Osobne si tak môžete vyskúšať prácu s aplikáciami Microsoft Office a rozhodnúť sa, či ho budete používať aj ďalej. Obsahuje obľúbené programy:
  • Microsoft Word 2010
  • Microsoft Excel 2010
  • Microsoft Powerpoint 2010
  • Microsoft Outlook 2010

Microsoft Word 2010

Stiahnutím Microsoft Office zadarmo získate aj program na tvorbu a úpravu dokumentov Word. Na dokumentoch tak môžete pracovať aj keď nemáte po ruke počítač. S príslušnou aplikáciou dokument otvoríte aj v mobilnom telefóne, upravíte ho a uložíte. Následne ho v počítači otvoríte už upravený.
  • Formátovanie – umožňuje formátovať text a obrázok spolu, môžete si vybrať z rôznych štýlov písma a tiež si môžete zvoliť vám vyhovujúce formáty číslovania.
  • Grafické vylepšenia – grafické prvky SmartArt  (obrázky, či fotografie môžete vložiť do dokumentu spolu s popisom), obrázky môžete upravovať (skica, kresba, maľba, ceruzka, akvarel,...)
  • Panel s nástrojmi – panel s nástrojmi môžete prispôsobiť svojim požiadavkám

Microsoft Excel 2010

Tabuľky, grafy – pracujú s nimi nie len podnikatelia, ale aj študenti. Bez tejto aplikácie sa jednoducho nezaobídu. Tento program vám umožní prehľadne usporiadať údaje, diagramy, ale aj zložitejšie grafy. Potrebujete výpočty, vzorce a ďalšie funkcie – v tomto programe ich nájdete. Získať Excel zadarmo na skúšobnú dobu je výhodné – osobne tak zistíte, či vám vyhovuje, alebo nie a až neskôr sa rozhodnete či ho budete používať aj naďalej. Vytvorené tabuľky a grafy môžete následne používať v iných programoch (PowerPoint, Word, OneDrive,...)

Microsoft PowerPoint 2010

Potrebujete urobiť, alebo pozmeniť perfektnú prezentáciu? ... máte vlastné webové stránky a často na ne prispievate? S programom PowerPoint, ktorý je súčasťou balíčka Microsoft Office sk to zvládnete jednoducho. Obrázky, vlastné animácie, pridávanie rôznych efektov k obrázkom, možnosť preskočiť v prezentácii na ľubovoľné miesto a ďalšie funkcie radia PowerPoint k najpoužívanejším a najobľúbenejším programom medzi učiteľmi, študentmi a podnikateľmi. Podporuje prácu s tabuľkami, videami a animáciami. Ak ste doteraz nad PowerPointom len rozmýšľali mali by ste to konečne skúsiť Stiahnutím PowerPoint zadarmo rozhodne nič nestratíte a sami zistíte aké perfektné vaše prezentácie či webové stránky môžu byť. Potrebujete si pozrieť prezentáciu a nechcete si odinštalovať celý Microsoft Office 2010, stiahnite si PowerPoint Viewer a prehrajte si prezentáciu rýchlo a zadarmo.

Microsoft Outlook 2010

Vašej pozornosti by nemal uniknúť program Outlook. Vďaka nemu budete mať vo firemných a súkromných e-mailoch, poznámkach, kontaktoch a kalendári poriadok. Prostredníctvom Outlooku môžete pohodlne písať, či odpovedať na e-maily. Správy môžete posielať jednotlivo aj hromadne,, vkladať a otvárať prílohy, pripájať vlastné prispôsobené podpisy, plánovať si schôdzky, zaznamenávať činnosti v kalendári, nastavovať pripomienky a poznámky. Svoje naplánované schôdzky a aktivity môžete zdieľať s ostatnými. Získate zároveň okamžitý prehľad o tom, kto potvrdí účasť na naplánovanej schôdzke. Ostatní, s ktorými zdieľate informácie vo svojom kalendári sa dozvedia, prečo im práve v tejto chvíli nedvíhate telefón, či neodpovedáte na e-maily. Pre koho je Microsoft Office 2010 určený::
  • Microsoft Office 2010 pre domácnosti
  • Microsoft Office 2010 pre podnikateľov
  • Microsoft Office 2010 pre študentov

Microsoft Office 2010 pre domácnost

Microsoft Office sk má v ponuke aj verziu pre domácnosti. Obsahuje aplikácie Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Všetky tieto programy v bežnom živote určite občas potrebujete – a teraz si ich môžete vyskúšať dočasne zadarmo. Táto sada programov sa určite oplatí ak vo vašej domácnosti využíva počítač viac osôb. Školské projekty, pracovné prezentácie, písanie dokumentov, možnosť spolupracovať na práci s ďalšími užívateľmi, prístup k súborom pomocou aplikácie aj keď ste mimo domova určite využije každý člen vašej domácnosti.

Microsoft Office 2010 pre podnikateľov

Programy, ktoré nájdete v tejto sade využije každý podnikateľ, menšia, ale aj väčšia firma – Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook. Z obyčajných dokumentov môžete urobiť zaujímavé prezentácie či projekty s grafmi, obrázkami a animáciami. O pracovnej schôdzke môžete dať vedieť všetkým dotknutým osobám jedným mailom, prípadne zverejnením tejto udalosti v kalendári. Získate prehľad v e-mailoch a zároveň nezmeškáte žiadnu schôdzku či pracovnú poradu. Nemusíte si sťahovať Excel zadarmo, či iný program, ktorý práve potrebujete. S týto balíčkom máte všetko čo pre svoj biznis potrebujete. Nové funkcie formátovania a úprav v dokumentoch, zdieľanie práce s kolegami nech ste kdekoľvek a možnosť dostať sa k svojmu súboru aj ak nie ste v práci zlepší výkonnosť a efektivitu práce v každej firme.

Microsoft Office 2010 pre študentov

Školáci a študenti sa neraz stretávajú s projektmi, úlohami, prezentáciami, ... ich zhotovenie zaberie veľa času. S balíčkom Microsoft Office sa zhotovenie každého projektu či školskej práce stane pre vás jednoduchšie. Pedagógovia tento produkt od spoločnosti Microsoft využijú tiež – prednášky, príprava na hodinu, ... s kvalitne a zaujímavo vypracovanými podkladmi zaujmete študentov, nezabudnete na žiadnu drobnosť, ktorá by ich mohla zaujímať a zároveň svoje hodiny a prednášky ozvláštnite. Ak nemáte záujem o plnú verziu máme pre vás balíček špeciálne pre študentov -  Microsoft Office pre študentov. Obsahuje aplikácie, ktoré určite využijete – Word, Excel, Powerpoint a aj OneNote.
ODPORÚČAME VYUŽIŤ: Spoločnosť Microsoft vydáva jeden z najpoužívanejších programov na komunikáciu cez internet SKYPE. Program Skype si môžete stiahnuť na DownloadWik.com tiež.

Microsoft Office 2010 product key

Pri inštalácii Microsoft Office budete vyzvaná na zadanie kódu Product key. Ide o 25 – miestny kód zložený z písmen a číslic. Tento kód aktivuje všetky funkcia Microsoft Office. Aj keď ste si stiahli Microsoft Office zadarmo na jeho plné využitie potrebujete mať špecifický kód – Product key (HYRWT-T9RWG-43TFB-4X7HQ-T2TTQ). Vďaka nemu sa program nainštaluje a vy tak získate prístup k jeho funkciám. Počas inštalácie ho vložte a počkajte na jeho overenie. Tento kód potrebujete aj keď chcete Office preinštalovať.

Microsoft Office 2010 cena

V súčasnej dobe spoločnosť Microsoft prestáva podporovať Microsoft Office 2010. Dočasne si ale tento kancelársky balíček môžete vyskúšať bezplatne. Od októbra 2010 už pre tento produkt nebudú k dispozícií nové aktualizácie. Spoločnosť Microsoft ponúka ale množstvo iných kancelárskych programov, ktoré podporuje aj naďalej. Stačí len prejsť na novšiu verziu, ktorú spoločnosť podporuje. Novšie verzie sa od Office 2010 líšia, majú viac funkcií, ak sa ale neviete rozhodnúť medzi Microsoft Office a iným kancelárskym programom možnosť stiahnuť zdarma plnú verziu určite využite. Na vlastnej koži tak zistíte, či sa vám v tomto programe dobre pracuje a či ho v budúcnosti budete chcieť používať.

Microsoft Office 2010 plná verzia

Plná verzia Microsoft Office 2010 vám ušetrí množstvo času. Balík programov a aplikácií využijete v domácnosti, ale aj v podnikateľskej sfére. Ak ste sa rozhodli stiahnuť zadarmo plnú verziu Microsoft Office získate kompletný kancelársky balíček s množstvom užitočných funkcií – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, InfoPath, Communicator a SharePoint Workspace. Nie všetky programy každý z vás využije, preto Microsoft ponúka tento kancelársky balíček v troch sadách. Microsoft Office 2010 pre študentov a domácnosti, Microsoft Office 2010 pre podnikateľov a Microsoft Office Professional 2010. My Vám ponúkame možnosť vyskúšať sadu pre študentov, domácnosti a podnikateľov na istý čas zadarmo.

Novšiu verziu programu Microsoft Office:Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Microsoft Office 2010.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Microsoft Office 2010.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Microsoft Office 2010?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1919

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1890

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1513

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1417

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1330

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1013

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

954

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni