Peňažný Denník 1.4Jednoduché účtovníctvo.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Peňažný Denník 1.4

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

1.4

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

1357x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

Windows

Opis Obrázky (0) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Peňažný denník je program, ktorý sa zíde každému živnostníkovi, združeniu či organizácii, ktorá vedie účtovníctvo. Plnohodnotne nahradí účtovnú knihu a vy získate prehľad o hotovosti, bankových účtoch, o svojich príjmoch a aj výdavkoch. Peňažný denník je program, ktorý sa zíde každému živnostníkovi, združeniu či organizácii, ktorá vedie účtovníctvo. Plnohodnotne nahradí účtovnú knihu a vy získate prehľad o hotovosti, bankových účtoch, o svojich príjmoch a aj výdavkoch. Mať prehľad vo svojich účtoch je niekedy nad naše schopnosti. A to myslím domáce hospodárenie. Mať prehľad v rozpočte menšej a väčšej firmy môže byť ešte väčší problém. A práve s týmto problémom vám môže výrazne pomôcť jednoduchá a prehľadná aplikácia Peňažný denník. Tento program sa zíde aj fyzickým osobám či živnostníkom, ktorým daňová evidencia nie je cudzia a rozhodli sa ňou nahradiť vedenie účtovníctva.

Jednoduché účtovníctvo

Mnohých šikovných ľudí od podnikania odrádza práve účtovníctvo. Jednoduché účtovníctvo nie je tak zložité ako by sa zdalo. V podstate ide o zistenie zisku počas sledovaného obdobia. Napríklad na začiatku podnikania máte niekoľko tisíc euro a po mesiaci máte o niekoľko euro viac – idete do plusu, máte zisk. Ak je ale na konci sledovaného obdobia váš majetok menší ako na začiatku máte stratu. Jednoduché účtovníctvo a peňažný denník sú dve záležitosti ktoré idú ruka v ruke. Peňažný denník je v podstate účtovná kniha, ktorá udrží prehľad vo vašich financiách – vo výdavkoch a aj príjmoch. Prehľad o svojich výdavkoch a príjmoch máte takto vždy po ruke. Tento denník môžete viesť formou klasickej účtovnej knihy, alebo vo forme aplikácie, ktorá vám výrazne celé účtovníctvo uľahčí. Do peňažného denníka zapíšete svoje výdavky aj príjmy a po určitom sledovanom období (môžete si ho pre lepší prehľad určiť sami – raz za mesiac, raz za týždeň,... raz za rok). Možno si teraz myslíte, že si peňažný denník ŠEVT môžete kúpiť, ale aplikáciu v počítači máte zadarmo – tak prečo to nevyužiť? Je pravdou, že toto tlačivo si môžete aj vytlačiť, ale ide o prácu navyše, ktorá vás oberie o pár minút vášho času.

Peňažný denník online

Aplikáciu peňažného denníka si môžete stiahnuť do svojho počítača. Prehľad o strate a zisku máte takto stále. Pokiaľ ale nechcete nič sťahovať môžete si viesť peňažný denník online. Následne, aby ste mali potrebné papiere stačí ak si peňažní denník tlačivo vytlačíte. Vedenie účtovníctva, prehľad v sklade, fakturácia, evidovanie jázd autom, pracovných ciest, a množstvo ďalších užitočných funkcií pre živnostníkov nájdete v peňažných denníkoch online, ale aj v aplikáciách, ktoré si stiahnete do počítača. Nemusíte sa trápiť zdĺhavým prepisovaním faktúr. Faktúru takto vystavíte jednoducho a rýchlo, nech ste kdekoľvek. Tento typ peňažného denníka má veľkú výhodu – je s vami všade, kde je pripojenie na internet – 24 hodín denné a celých 7 dní v týždni. Pri pripojený na verejné Wi –Fi siete je ale lepšie ak si prostredníctvom VPN siete vytvoríte dostatočné súkromie (aby vám nik cudzí do účtov náhodou nenazrel)

Peňažný denník (zdarma)

Daňová evidencia, jednoduché účtovníctvo, faktúry,... to všetko je množstvo papierov a udržať si v nich prehľad môže byť náročné. S aplikáciou peňažného denníka si udržíte prehľad vo všetkých vašich účtoch. Môžete si peňažný denník stiahnuť zdarma a okrem prehľadu získate aj oveľa viac času, ktorý by ste inak venovali práve účtom. . Tento program využijú nie len živnostníci či fyzické osoby, ale aj rôzne združenia. Preto sa s nimi môžete stretnúť takmer všade, kde sa rozhodli mať v účtovníctve prehľad a poriadok a teda môžete natrafiť aj na peňažný denník občianskeho združenia. Peňažný denník excel – ak vás pri tomto názve napadol program od Microsoftu Microsoft Office máte takmer pravdu. Tabuľky, ktoré neraz živnostníci potrebujú nájdete aj v aplikácii peňažného denníku. Nemusíte vytvárať v programe Excel tabuľky, ktoré vám budú vyhovovať. Môžete ich získať v práve v tejto aplikácii.

Peňažný denník SZČO

Samostatne zárobkovo činné osoby, teda živnostníci si potrebujú viesť účtovníctvo v peňažnom denníku. Preto by ste ponuku „peňažný denník stiahnuť zdarma“ nemali prehliadnuť. Pri práci s denníkom môžete využiť možnosť opakovaných zápisov (ak pravidelne platíte istú sumu), môžete členiť stĺpce a čokoľvek vždy opraviť či upraviť. Peňažný denník SZČO všetko automaticky prepočíta a prepíše. Táto aplikácia si poradí aj s evidenciou bankových účtov (vkladov aj výberov). Tento denník je potrebné viesť každý rok. Preto sa u vás môžu nakopiť
  • peňažný denník 2018
  • peňažný denník 2019
  • a budúci rok vám pribudne peňažný denník 2020
Môžete si ich stiahnuť a začať si viesť účtovníctvo v počítači, alebo doň prepísať aj predchádzajúce účtovné obdobie. Nakladanie s financiami, prehľad nad ziskom či stratami si pokojne môžete ukladať aj ako peňažný denník PDF. Následne ho môžete kedykoľvek vytlačiť.

Peňažný denník VZOR

Ak ste do prehliadača zadali výraz: peňažný denník ako  vyplniť isto vám Google, alebo iný prehliadač ponúkol množstvo výsledkov. Ak s týmto vedením účtovníctva len začínate mali by ste si skôr vyhľadať a prezrieť jednoduché účtovníctvo pre samoukov. Nebudete musieť platiť účtovníčku a vďaka samostatnosti si budete  viesť účtovníctvo osobne. Peňažný denník vyplnený vzor vám môže tiež napomôcť v tom, ako tento denník vypĺňať. A ak si predsa len nie ste istí a ohľadom financií a spravovania účtov by ste sa radšej obrátili na odborníkov pokojne tak urobte, Môžu vám poradiť, pomôcť a aj vás naučiť  ako účtovať peňažný denník.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Peňažný Denník .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Peňažný Denník .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Peňažný Denník ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2897

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2814

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2237

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1939

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1916

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1552

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1461

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1357

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1119

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

992

Freeware

ďalšie programy »logo

9373 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni