FloorpadKreslenie projektov.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Floorpad

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

1939x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Máte radi grafické programy? Potrebujete ich vo svojej práci, štúdiu, alebo potrebujete program na kreslenie domov zadarmo? FloorPAD je program, s ktorým toto všetko hravo zvládnete.FloorPAD je program na projektovanie domu free. Ide o aplikáciu z kategórie CAD programov. Pomocou nich si vytvoríte plán svojho domu, nakreslíte projekt, vytvoriť pôdorys bytu a podobne. S FloorPAD free to zvládnete ako profesionál. Najnovšia verzia FloorPAD vám umožní tiež navrhnúť rozmiestnenie nábytku, vybrať si farbu stien či zmeniť typ podlahy. Skôr ako sa vrhnete do nakupovania zariadenia môžete si všetko navrhnúť v programe FloorPAD zadarmo a následne si ho vďaka virtuálnej 3D prehliadke aj prezrieť (FloorPAD vám to umožní).

FloorPAD download

Teraz je FloorPAD na stiahnutie zadarmo. Obsahuje užitočné funkcie, ktoré využijete ak budete potrebovať vytvoriť plán svojho domu alebo bytu (napr. pri predaji, alebo získaní stavebného povolenia). Mať FloorPAD zdarma sa oplatí aj realitným kanceláriám, ktoré sa chcú odlíšiť od konkurencie. Detailne prepracovaní pôdorys predávaného bytu dodá každej kancelárii na serióznosti a profesionalite. Či už navrhujete domy, projekty, alebo sa len snažíte vybrať cez tento program vhodný nábytok do izby kliknutím na  FloorPAD download bude všetko jednoduchšie. Nahraď rysovací papier počítačovým programom a sťahuj FloorPAD zadarmo.

FloorPAD Windows

Grafická aplikácia Floorpad je kompatibilna s operačným systémom Windows. Nemusíte hľadať konkrétny výraz FloorPAD Windows. Pokiaľ ale používate operačný systém Mac výraz FloorPAD Mac budete hľadať zbytočne. Nájdete ale množstvo alternatívnych programov - stačí len vyhľadať CAD programy, alebo 3D grafické programy, vybrať si jeden z nich a stiahnuť. FloorPAD, program na vytvorenie projektov zadarmo toho zvládne oveľa viac. Po vytvorení pôdorysu a navrhnutí rozmiestnenia nábytku môžete do výsledku zakomponovať reálne fotografie a všetko si prezrieť virtuálnou 3D prehliadkou. Kompletný návrh môžete exportovať v PDF formáte, môžete ho vytlačiť, alebo , v aplikácii Adobe Flash Player kedykoľvek zobraziť.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Floorpad .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Floorpad .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Floorpad ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2897

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2814

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2237

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1939

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1916

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1552

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1461

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1357

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1119

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

992

Freeware

ďalšie programy »logo

9373 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni