Office 2016Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Office 2016

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

1454x   (tento týždeň: 8x)

Operačné systémy:

Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov. Napísať dokument, vyplniť tabuľku, viesť účtovníctvo, vytvoriť prezentáciu,... množstvo úkonov, ktoré hravo zvládnete s kancelárskymi balíkmi. Kancelárske balíky využijete nie len v kancelárskych spoločnostiach, ale aj doma, alebo v škole.

Kancelárske programy

Pod pojmom kancelárske programy, alebo kancelárske balíky sa skrýva súbor programov, ktoré využijete vždy keď potrebujete napísať dokument, vytvoriť prezentáciu s obrázkami, či animáciami, zakomponovať do práce diagramy, spracovávať tabuľky a pod. Kancelárske programy na stiahnutie najčastejšie obsahujú niekoľko základných programov.
 • textový editor, písanie dokumentov, prác a pod - Word
 • tabuľkový editor práca s tabuľkami – Excel
 • písanie prezentácií, prednášok – PowerpointProduct key
Kancelárske aplikácie obsahujú rôzne programy, ale tieto nájdete v každej z nich. V závislosti od aplikácie a spoločnosti, ktorá ju vyvinula obsahujú tieto programy rôzne ďalšie funkcie.

Microsoft Office 2016

Najčastejšie používaným a aj najobľúbenejším kancelárskym balíčkom je balík Office. Microsoft Office je súbor programov, ktoré v plnej miere využijete nie len vo firmách, spoločnostiach, školách, ale aj domácnostiach. Môžete ho mať vo viacerých verziách a je len na vás, ktorej z nich dáte prednosť, ktorá vám svojimi funkciami bude viac vyhovovať.
 • Microsoft Office 2010 – MS Office 2010 si získal množstvo nadšencov. Od tých čias sa neustále vylepšuje a každá nová verzia prináša niečo nové a užitočné.
 • Microsoft office 2013 pre študentov a domácnosti download – kto využil túto ponuku mohol si zadarmo vyskúšať prácu s rôznymi súbormi dokumentov. Mirosoft v tejto verzii vytvoril niekoľko programov špeciálne pre domácnosti, kancelárie a aj školy. Vybrať si môžete z rôznych typov balíkov MS Office 2013.
Kancelárske programy zdarma si na istý čas môžete vyskúšať a následne sa rozhodnúť či si ich zakúpite. Inak tomu nie je ani pri najnovšej verzii MS Office 2016.
Další Office balík: Nevyhovuje vám program od Microsoftu, vyskúšajte kancelársky balík s názov LibreOffice (download).

Office 2016 download sk

Kancelárska aplikácia od spoločnosti Mirosoft – Office 2016 môže byť teraz vaša. Stačí len kliknúť na  Microsoft Office 2016 free download sk a prácu v tomto programe si na mesiac vyskúšať úplne zadarmo. Získate verziu so všetkými funkciami Office 2016 full version, s ktorou bude práca na dokumentoch a tabuľkách hračkou pre každého. Počas skúšobného obdobia, kedy používate Office 2016 zadarmo môžete v plnej miere využívať všetky funkcie tohto programu. Na internete nájdete niekoľko balíkov a verzií tejto aplikácie. Po ktorej siahnete záleží aj od vášho operačného systému a množstva funkcií, ktoré chcete používať.
 • Office 2016 download 64 bit, Office 2016 64 bit
 • Office 2016 download free full version 64-bit
 • Office 2016 download 32 bit, Office 2016 32 bit
Stále platí, že 64 bitová verzia je rýchlejšia ako 32 bitová. Pokiaľ vám to váš počítač umožňuje určite kliknite na 64 bitovú verziu. Kancelársky balík môžete mať v akomkoľvek jazyku, preto isto oceníte aj jeho slovenskú verziu. Microsoft office free download sk  je ideálny aj pre jazykovo menej zdatné osoby, pre osoby, ktoré s prácou v tejto aplikácii začínajú a zároveň vám umožní sa lepšie zorientovať v jednotlivých funkciách programu.

Cena Office 2016

Cena balíku kancelárskych programov sa pohybuje od 80 do 230 e – v závislosti od typu verzie. Dosť veľa, ak neviete aký program vlastne kupujete (stačí len vyhľadať Office 2016 heureka a vybrať si verziu programu, o ktorú máte záujem). Len pre porovnanie: Cena Office 2019 sa môže pohybovať až k cene takmer 260 e. Skôr ako si ale akýkoľvek program zakúpite je minimálne vhodné si prácu s ním vyskúšať. Office 2016 zdarma vám umožní zistiť čo všetko tento program obsahuje.  Aj keď kúpou kancelárskych balíkov Microsoft Office určite nešliapnete vedľa, nie každému sa s nimi pracuje komfortne. MS Office 2016 sk download – vďaka tejto ponuke môže byť program váš a po uplynutí skúšobnej doby sa rozhodnete či ho používať budete, alebo sa obzriete po inom. Skúšobná doba používania Office programov je zvyčajne 30 dní. Ak ale kliknete na Office 2016 Trial môžete tento program skúšať dlhší čas. Táto ponuka Office 2016 trial – 180 dní bola bohužiaľ aktuálna v období vydania Office 2016. Kancelárske programy ste tak mohli využívať bezplatne dlhšiu dobu, ale nemuseli ste získať všetky programy. Bezplatné užívanie sa skončilo uplynutím doby, alebo vydaním plnohodnotnej verzie.

Office 2016 Home and Business

Office 2016 stiahnuť a ešte k tomu zadarmo je ponuka ideálna najmä pre obchodníkov, obchodné a kancelárske spoločnosti. Pokiaľ ale potrebujete tento kancelársky balíček používať aj v domácnosti je dobré vybrať si súbor vhodný práve pre vás. Nájdete tu programy ako Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook. Ak chcete byť ale stále vpredu a chcete vyskúšať najnovšie kancelárske programy zdarma môžete si porovnať Office 2016 vs Office 2019. Následne sa rozhodnete, ktorý si zaobstaráte.

Office 2016 pre podnikateľov

Vo verzii Office 2016 nájdete aj balíček pre domácnosti a študentov Office 2016 pre študentov a domácnosti takže vytvoriť prezentáciu, alebo prácu do školy, či napísať občas nejaký dokument nebude pre vás žiaden problém. V tomto balíčku nájdete Word, Excel, Powerpoint a OneNote. Podnikatelia určite využijú možnosť Office 2016 pre podnikatelov download, a ak by vám tieto programy nestačili môžete siahnuť po balíčku pre profesionálov Office 2016 professional plus obsahuje okrem klasických programov ako Word, Excel, Powerpoint aj Outlook, Publisher, Access. Pokiaľ vám stačia len základné programy, bez ktorých sa žiadna domácnosť, študent, či bežná kancelária nezaobíde MS Office 2016 zadarmo si môžete na istú dobu vyskúšať zadarmo.

Office 2016 Windows

Windows a Office patria k sebe. Pokiaľ používate operačný systém Windows pokojne si môžete Office 2016 stiahnuť a používať všetky dostupné funkcie bez obmedzenia. Kompatibilita je zaručená hlavne s novšími verziami operačného systému. Pokojne si môžete teda vyhľadať a stiahnuť
 • Office 2016 Windows Vista
 • Office 2016 Windows 7
 • Office 2016 Windows 8
 • Office 2016 Windows 10
Zdieľanie dokumentov s kolegami, v práci na projekte môžete pokračovať aj z iných počítačov, alebo mobilných telefónov, a následne ich uložiť a pokračovať v nich keď budete môcť. Pokiaľ práve rozmýšľate či investovať financie do najnovšieho operačného systému Windows 10, alebo do nového kancelárskeho balíčku nemusíte viac rozmýšľať. Investíciou do jedného produktu získate druhý zadarmo. Umožnila to spoločnosť Goodoffer 24, ktorá vám pri kúpe Office 2016, alebo Office 2019 ako darček pridá Windows 10. Akcia nesie príznačný názov Goodoffer24 Office. Tak dlho nerozmýšľajte a využite túto ponuku kým je aktuálna.

Office 2016 Mac

Ak ste majiteľom Macbooku  a dávate prednosť operačnému systému Mac nemusíte si hľadať iné kancelárske programy.  Office 2016 zadarmo si môžete stiahnuť aj vy. V Office 2016 pre Mac nájdete Word, Excel, Powerpoint, Outlook a OneNote. Zaručená je kompatibilita dokumentov, nech už boli pripravené na akejkoľvek platforme. Môžete ich písať na svojom počítači, upravovať na tablete s Androidom alebo na iPade.

Office 2016 product key

Ak hľadáte niečo ako Office 2016 Activator, Activate Office 2016 poradíme vám. Po stiahnutí programu je potrebné ho aktivovať. Potrebujete na to ale kľúč, ktorý po zadaní do príslušného políčka Office 2016 aktivuje. Môžete na to použiť Office 2016 key generator a toto heslo získať. Nezabúdajte, že program bude dostupný len na skúšobnú dobu. Po jej uplynutí si ho budete musieť zakúpiť a po zadaní kódu používať ďalej. Ak máte tento program predinštalovaný (napríklad zakúpením operačného systému) nemusíte product key zadávať. Aplikácia si ho od vás nevyžiada. Aktivujete ju prostredníctvom prihlásenia sa do Microsoft účtu. Ak od vás aplikácia po otvorení product key žiada musíte ho zadať. Ide o kombináciu 25 – tich číslic a písmen. Tento kód nájdete na certifikáte pravosti, alebo na kartičke v balíčku. Product key naleznete zde.

Office 2016 vs. Office 2019

Tak ako všetky novšie verzie MS Office aj verzia Office 2019 má viacero nových funkcií. Nejde však o markantný rozdiel takže v podstate o nič neprídete. Office 2019 bude mať rovnaký vzhľad na rôznych platformách. Ďalšie vylepšenia sa týkajú konkrétnych programov, z ktorých sa najväčšej úprave teší Outlook, kde si budete môcť upraviť zobrazenie prichádzajúcich mailov. Ak používate starší operačný systém Windows (8, 8.1, 7,...) máte smolu. Office 2019 je kompatibilný len s Windows 10. Svojho obľúbeného MS Office sa ale vzdávať nemusíte. Môžete si Office 2019 stiahnuť a využívať všetko čo ponúka. Nie je toho málo.

Office Word 2016

Word je najžiadanejší a aj najpoužívanejší program z balíka Office 2016. Textový editor umožňuje vytvárať profesionálne dokumenty. Môžete ho mať aj samostatne, bez zvyšných programov. Word 2016 stiahnuť zadarmo sa oplatí hlavne ak máte istotu, že zvyšné programy nebudete potrebovať. Kliknutím na Word 2016 download free získate textový editor zadarmo. Každý dokument môžete obohatiť o obrázky, grafy, tabuľky,... o čokoľvek čo sa nachádza, alebo ste vytvorili v iných programoch Office 2016 zdarma. Pokiaľ chcete svoje dokumenty zdieľať, alebo s nimi pracovať aj na iných zariadeniach (na počítači v škole, v práci,...) stačí dokument uložiť online v OneDrive a pracovať na ňom ďalej nech ste kdekoľvek pomocou Word 2016 online. Vo Word 2016 môžete upravovať PDF odseky, zoznamy, alebo dokonca tabuľky. Stačí ich len pretiahnuť do aplikácie Word.

Office Excel 2016

Tabuľky s programom Excel budú prehľadné, jasné a zrozumiteľné. Teraz sa dá aj Excel 2016 stiahnuť ako samostatný program. Od jednoduchých výpočtov až po spracovanie rozsiahlych dát zvládne rýchlo a jednoducho. Ak ste s tabulkou začali v práci prostredníctvom Excel 2016 online ju môžete dokončiť doma. Filtrovanie, analýza, automatické dokončovanie, pridávanie údajov do jednotlivých stĺpcov či riadkov,... a nakoniec vám program ponúkne najvhodnejší graf, ako zapísané výsledky prezentovať. Ak sa vám zdá práca s tabuľkami a grafmi náročná stačí len pohľadať na internete návod na Excel - Excel 2016 manuál. Tabuľky možno pre bežné domáce použitie nie sú, ale ak máte doma školáka, alebo podnikáte určite sa vám zídu. Vyhľadať pojem Excel 2016 download free kliknúť, stiahnuť a inštalovať – veľa času vám to nezaberie a zadarmo prídete k programu, na ktorom sa naučíte pracovať s tabuľkami a grafmi.

Office PowerPoint 2016

Chcete svoj dokument dostať na vyššiu úroveň? – prezentácia, prednáška,.. Stačí mať len Powerpoint download zadarmo 2016. Pokiaľ na danej práci pracujete viacerí umožní vám to Office PowerPoint 2016 online. Pomerne nudné dokumenty dostanú v tomto programe novú vizáž – doplňte ich o ilustrácie, grafy, obrázky, fotografie, tabuľky, alebo o videá. Teraz si môžete Office PowerPoint 2016 stiahnuť zadarmo a vo svojej práci použiť všetko čo ponúka. Nezabúdajte - Office PowerPoint 2016 download free, s touto aplikáciou dostanú aj nudné prednášky a prezentácie iskru a stanú sa zaujímavými a nezabudnuteľnými.

Office Outlook 2016

Ak ste klikli na ponuku MS Office 2016 sk download s najväčšou pravdepodobnosťou máte vo svojom kancelárskom balíčku aj program Outlook 2016. Táto aplikácia vám sprehľadní a udrží poriadok vo vašej pošte – v e-mailoch. Okrem toho v nej môžete plánovať udalosti, zapisovať si pracovné schôdzky alebo úlohy. Zoradí vám kontakty s menami, adresami a tel. číslami.

Office OneNote 2016

Počítače ovládli svet, ale stále ešte potrebujeme pero a papier na to, aby sme si zapísali nejaké poznámky. Vymeňte pero a papier za počítačový blok na poznámky. Office OneNote 2016 download free máte vždy po ruke, môžete si kedykoľvek zapísať akúkoľvek poznámku a už ju nikdy nestratiť. Svoje poznámky môžete v OneNote 2016 ukladať v rôznych formátoch a tak hneď, na prvý pohľad zistiť, či ide o pracovnú či domácu pripomienku, alebo sa týka priateľov, kolegov či detí. Tieto odkazy môžu mať formu textu, obrázku, fotografie, zvuku, alebo zoznamu. Synchronizáciou s inými zariadeniami sa k svojim poznámkam dostanete vždy.

Office Access 2016

Táto časť Office 2016 sa zíde hlavne podnikateľom. V predchádzajúcich verziách išlo hlavne o vytváranie databáz teraz je Access 2016 nástroj na vytváranie databázových aplikácií. Office Access 2016 download free – ak chcete len tento program nemusíte si sťahovať celý kancelársky balík. Pokiaľ budete chcieť môžete prostredníctvom  Office Access 2016 online zdieľať svoje aplikácie s inými spolupracovníkmi.

Office Project 2016

Píšete projekty, rozsiahle práce, alebo robíte na väčšej úlohe? Aplikácia na správu, plánovanie a sledovanie priebehu projektu vám to umožní. Sledovanie projektu, jeho plnenie a zároveň spravovanie rozpočtu s aplikáciou Project 2016 bude prehľadné a jednoduché. Nemusíte si inštalovať celý Office 2016. Pokiaľ vám postačí len tento program kliknite na Office Project 2016 download free vám umožní riadiť akýkoľvek projekt.

Office Publisher 2016

Široká škála šablón, klipartov, obrázkov a špeciálnych efektov vám umožní vytvárať rozloženie tlače a iných obchodných materiálov. S touto aplikáciou môžete vytvoriť rôzne typy publikácií. Skôr ako ich pošlete na tlač môžete ich rôzne upravovať. Kalendáre, brožúry, vizitky, pohľadnice, ... ak sa vaše podnikanie týka tlače a publikovania tento program by vám určite nemal chýbať. Office Publisher 2016 download free – prácu na ňom si môžete vyskúšať na istý čas zadarmo.

Office Visio 2016

Vytvárate grafy a diagramy, plány domov a budov, IT sietí,..? Ak potrebujete program pre profesionálov kompatibilný s Windowsom siahnite po Office Visio. Kresby či návrhy, pôdorysy, organizačné schémy,.. nepotrebujete množstvo programov na maľovanie či kreslenie – Visio to zvládne profesionálne- Všetko čo vytvoríte môžete pohodlne posielať aj ľuďom, ktorý tento program nemajú. Kresby sa im otvoria na Internet Explorer. Prv než si tento profesionálny program zakúpite môžete si ho vyskúšať zadarmo -  Office Visio 2016 download free. Dajte si ale pozor, práca na ňom je jednoducho úžasná – o iný program už záujem mať nebudete. Odporúčame vyskúšať si kancelársky balík aj od iného výrobcu, zistíte, ktorý program vám vyhovuje viac. Veľmi obľúbený a často používaný office program je LibreOffice - stiahnuť a vyskúšať.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Office 2016.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Office 2016.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Office 2016?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2758

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2427

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2099

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1890

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1853

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1454

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1349

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1293

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

932

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

918

Freeware

ďalšie programy »logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni