Mafia 2PC hra.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Mafia 2

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

store.steampowered.comNeznámy

Počet stiahnutí:

1506x   (tento týždeň: 18x)

Operačné systémy:

Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Mafia je séria troch hier, ktorá chytí za srdce každého kto má rád naháňačky, prestrelky, dobrodružstvo a poriadnu akciu. Kto si zahral prvú časť s názvom Mafia: The City of Lost Heaven sa isto nevedel dočkať ďalšej časti. Oproti prvej verzii je dej príbehu Mafia 2 zasadený do 40. a 50. rokov 20. storočia. V meste Empire Bay žijú tri mafiánske rodiny. Vy do deju vstúpite ako sicílsky emigrant a vašou úlohou je dostať svoju pozíciu čo najvyššie. Najnovšia verzia hry Mafia má už číslo 3, ak si ale chcete vychutnať akčnú hru poriadne je dobré zahrať si ju od začiatku.

Mafia 2 download

Zadávate v prehliadači výraz Mafia 2 čeština, či slovenčina? Nakoľko je Mafia 2 dielom českej spoločnosti môžete si ju stiahnuť bez toho aby ste sa obávali jazykovej bariéry. Mafia 2 download je odkaz, ktorý by nemal uniknúť nadšencom akčných hier. Mafia 2 na stiahnutie zadarmo nie je. Môžete si ale stiahnuť demo Mafia 2 zadarmo. Ak vás hra zaujme môžete si zakúpiť hru- Mafia 2 plná verzia. Ceny sa obávať nemusíte – Mafia 2 cena je okolo 15 e. Prestrelky, naháňačky, úteky pred políciou a množstvo ďalších akčných scén v tejto hre nájdete veľké množstvo. Zaujmú vás isto nie len rôzne misie, ktoré musíte plniť, ale aj luxusné autá. V hre Mafia 2 postavy stoja tiež za zmienku. Ty ako Vito Scalleta (emigrant so Sicílie), Joe Barbaro (kamarát Vita) a Henry Tomasino (spolupracovník) ti budú robiť počas hry spoločnosť. Ak chceš vedieť ako bude Vito napredovať tak Mafia 2 sťahuj.

Mafia 2 PC

Pokiaľ vás prvá časť hry Mafia vtiahla do deja vedzte že druhá časť je ešte lepšia. Akčná počítačová hra Mafia 2 obsahuje ešte viac strieľačiek aj naháňačiek. Tak ako prvá časť aj táto je len pre jedného hráča – Mafia 2 singleplayer. Môžete si ju zahrať na PS3, Xbox-e 360 alebo na počítači. Ak ste sa rozhodli pre Mafia 2 PC kompatibility sa obávať nemusíte. Perfektne funguje v operačnom systéme Windows a aj Mac. Mafia 2 návod vám pomôže vyriešiť každú komplikovanejšiu misiu, s ktorou si nebudete vedieť poradiť.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Mafia 2 .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Mafia 2 .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Mafia 2 ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Osmos

PC hra

Demo

0 kB

Amoriax 1.0

Taktická PC hra

Freeware

0 kB

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Road of Mahjong 1.0.1

Logická mobilná hra

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Delicious – Christmas Carol 34.2

Vianočná hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Mafia 1

PC hra.

3146

Freeware

Minecraft

Počítačová hra, kde nie ste obmedzení pohybom, konaním a ani časom má názov Minecraft. Od svojho počiatku sa hra neustále vyvíja a nemá koniec, vždy v nej môžete pokračovať. Túto hru môžete hrať single, alebo si zahrajte spolu s priateľmi - Minecraft multiplayer. O popularite tejto hry svedčí aj fak

1749

Freeware

The Sims 4

PC hra.

1661

Freeware

Mafia 2

PC hra.

1506

Freeware

1411

Freeware

Fortnite

Hra Fortnite je vo svete online hier nováčikom. Ale už teraz má. táto hra o prežitie na ostrove medzi stovkou hráčov milióny nadšencov. 100 hráčov a víťaz môže byť len jeden - buďte ním vy. Staňte sa najlepším bojovníkom a vyhrajte vládu nad svetom.

1246

Freeware

Game Twist Slots

Kasíno hry.

1166

Freeware

Vietcong

PC hra.

1116

Freeware

853

Freeware

Counter Strike 1.6 Non – Steam

Counter Strike 1.6 je tou naj multiplayerovou online hrou na svete. Strieľanie, oslobodzovanie, výzbroj a výstroj – hra plná akcie, strieľania a taktiky. Kto bude víťaz a kto porazený? Chcete to vedieť? – tak hrajte Counter Strike 1.6.

802

Freeware

ďalšie programy »logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni