Ashampoo Backup Pro 2525.2.0Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Ashampoo Backup Pro 25 25.2.0

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

25.2.0

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

24x   (tento týždeň: 7x)

Operačné systémy:

Win 7, Win 10, Win 8, Win 11

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Ashampoo Backup Pro 25 je počítačový program na zálohovanie. Program využijete na zálohovanie celých diskových oddielov ale hravo s ním zálohujete aj SSD, USB či online úložisko. Najnovšia verzia Ashampoo Backup Pro 25 na stiahnutie zdarma je užitočný softvér, ktorý sa naozaj jednoducho používa. Okrem toho v ňom nájdete aj nástroj na obnovu systému v prípade zlyhania. Sťahuj Ashampoo Backup Pro 25.

Ashampoo Backup Pro 25 download

Zálohovanie súborov nie je v súčasnosti ničím neobvyklým. Vírus, útok hackerov alebo iné problémy, ktoré na vás v online svete číhajú môžu kedykoľvek spôsobiť, že o svoje súbory prídete. Pokiaľ si ich ale zálohujete máte o problém menej. Program Ashampoo Backup Pro 25 zdarma vám umožní všetko čo potrebujete zálohovať. Program na zálohovanie vám umožní zálohovať súbory rôznymi spôsobmi. Či už potrebujete zálohovať súbory na lokálne disky či do alebo z online úložiska s programom Ashampoo Backup Pro 25 zadarmo to bude hračka. Tento program môžete využiť pri poruchách pevného disku, náhodnom odstránení súboru, problémových aktualizáciách či pri problémoch s operačným systémom. S programom Ashampoo Backup Pro 25 na stiahnutie zadarmo máte všetko zálohované v reálnom čase. Program sleduje najdôležitejšie priečinky a akúkoľvek zmenu v súbore zaznamená a uloží. Ktoré priečinky má program sledovať si nastavíte vy. Pokojne môžete zálohovať aj celý operačný systém. Ak chcete môžete súbory pri vytváraní zálohy zaheslovať.

Ashampoo Backup Pro 25 Windows / Mac

Tento program obsahuje aj užitočný nástroj, ktorý využijete ak dôjde k zlyhaniu či zrúteniu pevných diskov, napadnutiu vírusom,... Softvér obsahuje vstavaný záchranný systém, ktorý nabootuje vaše zariadenie z DVD alebo flash disku. Kliknutím na Ashampoo Backup Pro 25 download získate program na skúšobnú dobu. Ak s ním budete spokojný môžete si ho zakúpiť v plnej verzii. Program je kompatibilný s počítačmi s operačným systémom Windows
  • Ashampoo Backup Pro 25 download Windows.


Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Ashampoo Backup Pro 25.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Ashampoo Backup Pro 25.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Ashampoo Backup Pro 25?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Roguekiller 15.6.4.0

Detekcia a odstránenie malware.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Zonealarm Free 15.6.121.18102

Ochrana PC – firewall a antivír.

Freeware

0 kB

Mcaffe Livesafe 14.0

Antivírusový program.

Freeware

0 kB

Occt 9.1.0

Kontrola stability systému.

Freeware

0 kB

W32. Blaster. Worm Removal Tool 1.0.0

Automatické odstraňovanie vírusov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »791

Freeware

Avast Free Antivirus

Kvalitný a špičkový antivírus by mal byť povinnou výbavou všetkých počítačov a mobilných zariadení. Chráni vaše súkromie, zvyšuje bezpečnosť surfovania a ochráni vaše osobné súbory a citlivé údaje pred útočníkmi.

513

Freeware

Ip Camera Viewer 4.09

IP Camera Viewer je program na správu kamier. Umožní vám ovládať až štyry kamery naraz. IP Camera Viewer si môžete stiahnuť zadarmo.

487

Freeware

Avg Antivirus Free 2019

AVG AntiVirus FREE je špičkový antivírusový program, ktorý zachytí hrozby z internetu. Základný antivir AVG môže byť váš zadarmo.

320

Freeware

Malwarebytes 3.7.1.2839

Malwarebytes je program na odhalenie a zničenie rôznych vírusov, červov, trójskych koní,... Tento anti malware program zastaví každý škodlivý program ešte skôr než sa stihne vo vašom počítači udomácniť.

318

Freeware

Spybot Search & Destroy 2.8.67

Spybot Search & Destroy je program, ktorý sa radí do kategórie antivírusových programov. Ako názov napovedá program Spybot S&D nájde a zničí spyware, adware, malware, keyloggery a trójske kone. Tento program toho vie ale o niečo viac.

295

Freeware

Eset Nod32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus je najlepší antivírusový program, ktorý si môžete stiahnuť na jeden mesiac zadarmo. Neváhajte, sťahujte!

292

Freeware

286

Freeware

Kaspersky Free Antivirus 19.0.0.1088

Kaspersky Free Antivirus je jedným z najspoľahlivejších antivírusových programov na svete. Teraz si ho môžete stiahnuť zadarmo.

285

Freeware

Core Temp 1.16

Merač CPU.

111

Freeware

ďalšie programy »logo

9236 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 10 hodinami