Ad-Aware Free Antivirus+ 12.1Antivírus.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Ad-Aware Free Antivirus+ 12.1

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

12.1

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.adaware.comNeznámy

Počet stiahnutí:

817x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Ad-Aware Free Antivirus+ je program na ochranu vášho počítača pred vírusmi, spyware, malware a trójskymi koňmi. Antivírusový program Ad-Aware Free Antivirus+ je spojenie dvoch programov do jedného – anti-spyware a antivírus v jednom. Spyware, rôzne vírusy a iné škodlivé programy vedia úplne znefunkčniť používanie počítača. Najnovšia verzia Ad-Aware Free Antivirus+ na stiahnutie zadarmo zachytí nežiaduce vírusy v reálnom čase. Kliknutím na Ad-Aware Fraa Antivirus+ sťahuj získate výborný antivírusový program, ktorý sa jednoducho používa. Nastavenie a prácu v ňom zvládne aj začiatočník.

Ad-Aware Free Antivirus+ download

Oba programy (antivírus aj antispyware) navzájom spolupracujú a chránia počítač pred hrozbami na internete. Automatická aktualizácia aj niekoľko krát za deň udrží váš počítač v bezpečí. Ad-Aware Free Antivirus+ stiahnuť zdarma je ponuka, ktorú by ste mali určite využiť. Získate anti-spyware a antivírus zadarmo a vaše surfovanie na internete bude zas o niečo bezpečnejšie. Stiahnutím tohto programu sa nemusíte obávať spomalenia, či zníženia výkonu počítača. Ak sa rozhodnete kliknúť na  Ad-Aware Free Antivirus+ na stiahnutie zadarmo získate antivírusoví program, ktorý zachytí hrozby z internetu v reálnom čase (okamžite). Automatická aktualizácia beží na pozadí a nijako vás v práci na PC neruší.

Ad-Aware Free Antivirus+ Windows/Mac

Antivirus download free – koľko krát ste už takúto frázu v prehliadači hľadali? Antivírus by mal mať v počítači každý. Ak chcete ten najlepší, bez toho aby ste zaň platili stiahnite si Ad-Aware Free Antivirus+ Windows download free.  Tento program je kompatibilný s operačným systémom Windows 10, 8, 7, Windows Vista a Windows XP. Ad-Aware Free Antivirus+ Mac download free budete hľadať márne. Majitelia macbookov sa budú musieť obzrieť po alternatívnom antivírusovom programe. Jedným z nich môže byť napr. Malwarebytes.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Ad-Aware Free Antivirus+ .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Ad-Aware Free Antivirus+ .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Ad-Aware Free Antivirus+ ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Roguekiller 15.6.4.0

Detekcia a odstránenie malware.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Zonealarm Free 15.6.121.18102

Ochrana PC – firewall a antivír.

Freeware

0 kB

Mcaffe Livesafe 14.0

Antivírusový program.

Freeware

0 kB

Occt 9.1.0

Kontrola stability systému.

Freeware

0 kB

W32. Blaster. Worm Removal Tool 1.0.0

Automatické odstraňovanie vírusov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »817

Freeware

Avast Free Antivirus

Kvalitný a špičkový antivírus by mal byť povinnou výbavou všetkých počítačov a mobilných zariadení. Chráni vaše súkromie, zvyšuje bezpečnosť surfovania a ochráni vaše osobné súbory a citlivé údaje pred útočníkmi.

549

Freeware

Ip Camera Viewer 4.09

IP Camera Viewer je program na správu kamier. Umožní vám ovládať až štyry kamery naraz. IP Camera Viewer si môžete stiahnuť zadarmo.

518

Freeware

Avg Antivirus Free 2019

AVG AntiVirus FREE je špičkový antivírusový program, ktorý zachytí hrozby z internetu. Základný antivir AVG môže byť váš zadarmo.

354

Freeware

Malwarebytes 3.7.1.2839

Malwarebytes je program na odhalenie a zničenie rôznych vírusov, červov, trójskych koní,... Tento anti malware program zastaví každý škodlivý program ešte skôr než sa stihne vo vašom počítači udomácniť.

352

Freeware

Spybot Search & Destroy 2.8.67

Spybot Search & Destroy je program, ktorý sa radí do kategórie antivírusových programov. Ako názov napovedá program Spybot S&D nájde a zničí spyware, adware, malware, keyloggery a trójske kone. Tento program toho vie ale o niečo viac.

327

Freeware

Eset Nod32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus je najlepší antivírusový program, ktorý si môžete stiahnuť na jeden mesiac zadarmo. Neváhajte, sťahujte!

325

Freeware

Kaspersky Free Antivirus 19.0.0.1088

Kaspersky Free Antivirus je jedným z najspoľahlivejších antivírusových programov na svete. Teraz si ho môžete stiahnuť zadarmo.

317

Freeware

313

Freeware

Core Temp 1.16

Merač CPU.

146

Freeware

ďalšie programy »logo

9281 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 12 hodinami