Spybot Search & Destroy2.8.67Spybot Search & Destroy je program, ktorý sa radí do kategórie antivírusových programov. Ako názov napovedá program Spybot S&D nájde a zničí spyware, adware, malware, keyloggery a trójske kone. Tento program toho vie ale o niečo viac.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Spybot Search & Destroy 2.8.67

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

2.8.67

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.safer-networking.orgNeznámy

Počet stiahnutí:

295x   (tento týždeň: 2x)

Operačné systémy:

Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Spybot Search & Destroy je program, ktorý sa radí do kategórie antivírusových programov. Ako názov napovedá program Spybot S&D nájde a zničí spyware, adware, malware, keyloggery a trójske kone. Tento program toho vie ale o niečo viac. Najnovšia verzia Spybot Search & Destroi na stiahnutie zadarmo vymaže v počítači cookies, históriu stránok, registre, dočasné súbory,... nezanechá po vašom surfovaní na internete žiadne stopy. Prispeje tak k zvýšeniu vašej bezpečnosti na internete. Obávaš sa vírusu? Spybot Search & Destroy sťahuj a zbav sa nechcených vírusov v počítači. Antispyware, ktorý vie zaceliť bezpečnostné diery v prehliadačoch aby minimalizoval riziko vniknutiu spyware  sa pravidelne aktualizuje.

Spybot download

Hľadáte dobrý antispyware program za dobrú cenu? Čo tak zadarmo? Spybot stiahnuť zdarma môžete aj hneď. Veľkou výhodou tejto aplikácie je, že je k dispozícii aj v slovenčine či češtine. Stačí len vyhľadať a stiahnuť Spybot slovensky a začať bezpečne surfovať na internete. Jednoduché ovládanie programu je vhodné aj pre úplných začiatočníkov. Umožní vám zálohovať registre v počítači, takže ak by ste zmazali niečo, čo ste nechceli môžete sa k tomu kedykoľvek dostať. Jednoduché rozhranie, slovenský jazyk, zachytenie a zničenie malware, trójskych koní a iných neželaných vírusov,... klady pre ktoré Spybot Search & Destroy na stiahnutie zdarma rozhodne stojí za to.

Spybot Windows/Mac

Free Spybot download je ponuke pre každého, kto pracuje s operačným systémom Windows (od verzie Windows 95 a novšie). Pre domáce použitie si môžete Spybot stiahnuť zadarmo – Spybot Windows download free. Ak hľadáte program pre komerčné využitie (podnikatelia, živnostníci, spoločnosti), musíte si zakúpiť komerčnú verziu. Ste majiteľ Macbooku a hľadáte softvér na odstránenie spyware? Spybot s operačným systémom Mac nie je kompatibilný. Môžete si ale stiahnuť antivírusový program zadarmo Avast Free Antivirus.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Spybot Search & Destroy.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Spybot Search & Destroy.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Spybot Search & Destroy?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Roguekiller 15.6.4.0

Detekcia a odstránenie malware.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Zonealarm Free 15.6.121.18102

Ochrana PC – firewall a antivír.

Freeware

0 kB

Mcaffe Livesafe 14.0

Antivírusový program.

Freeware

0 kB

Occt 9.1.0

Kontrola stability systému.

Freeware

0 kB

W32. Blaster. Worm Removal Tool 1.0.0

Automatické odstraňovanie vírusov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »792

Freeware

Avast Free Antivirus

Kvalitný a špičkový antivírus by mal byť povinnou výbavou všetkých počítačov a mobilných zariadení. Chráni vaše súkromie, zvyšuje bezpečnosť surfovania a ochráni vaše osobné súbory a citlivé údaje pred útočníkmi.

513

Freeware

Ip Camera Viewer 4.09

IP Camera Viewer je program na správu kamier. Umožní vám ovládať až štyry kamery naraz. IP Camera Viewer si môžete stiahnuť zadarmo.

487

Freeware

Avg Antivirus Free 2019

AVG AntiVirus FREE je špičkový antivírusový program, ktorý zachytí hrozby z internetu. Základný antivir AVG môže byť váš zadarmo.

322

Freeware

Malwarebytes 3.7.1.2839

Malwarebytes je program na odhalenie a zničenie rôznych vírusov, červov, trójskych koní,... Tento anti malware program zastaví každý škodlivý program ešte skôr než sa stihne vo vašom počítači udomácniť.

318

Freeware

Spybot Search & Destroy 2.8.67

Spybot Search & Destroy je program, ktorý sa radí do kategórie antivírusových programov. Ako názov napovedá program Spybot S&D nájde a zničí spyware, adware, malware, keyloggery a trójske kone. Tento program toho vie ale o niečo viac.

295

Freeware

Eset Nod32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus je najlepší antivírusový program, ktorý si môžete stiahnuť na jeden mesiac zadarmo. Neváhajte, sťahujte!

292

Freeware

286

Freeware

Kaspersky Free Antivirus 19.0.0.1088

Kaspersky Free Antivirus je jedným z najspoľahlivejších antivírusových programov na svete. Teraz si ho môžete stiahnuť zadarmo.

285

Freeware

Core Temp 1.16

Merač CPU.

111

Freeware

ďalšie programy »logo

9237 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 23 hodinami