Avast Free AntivirusKvalitný a špičkový antivírus by mal byť povinnou výbavou všetkých počítačov a mobilných zariadení. Chráni vaše súkromie, zvyšuje bezpečnosť surfovania a ochráni vaše osobné súbory a citlivé údaje pred útočníkmi.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Avast Free Antivirus

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

618x   (tento týždeň: 8x)

Operačné systémy:

Windows

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Kvalitný a špičkový antivírus by mal byť povinnou výbavou všetkých počítačov a mobilných zariadení. Chráni vaše súkromie, zvyšuje bezpečnosť surfovania a ochráni vaše osobné súbory a citlivé údaje pred útočníkmi. V dnešnej dobe počítačov, tabletov, mobilných telefónov a rôznych iných zariadení, s ktorými sa dá pripojiť na internet význam antivírusových programov hádam ani netreba zdôrazňovať. Ak vo svojom počítači nemáte žiadne antivirusové programy riskujete veľmi veľa. Nie len stratu svojich súkromných položiek v počítači, ale aj prístup k dôležitým súkromným a citlivým informáciám (heslá, bankové účty, ...)

Čo je Antivírus?

Antivírus, antivir alebo antivírusový softwer je program, ktorého hlavnou úlohou je rozoznať a eliminovať počítačové vírusy. Tie sa do počítača môžu dostať z rôznych miest – CD, DVD, USB, pomocou e-mailu, alebo aj prostredníctvom www. Ustriehnuť všetky vstupné brány vám pomôže antivírusoví program. Antivírusový program obsahuje zoznam známych vírusov a aj škodlivých súborov. Hneď ako si antivirus zdarma stiahnete porovná súbory na disku so svojim zoznamom. Ak si vírus stiahnete počas prezerania internetu, otvorenia súboru v e-maily a pod. antivir ho rozpozná a upozorní vás naň. To isté urobí ak objaví škodlivý či podozrivý súbor a pod. Uloží súbory do karantény a preskúma ich. Nakoľko vo svete neustále vznikajú nové a nové vírusy je potrebné aby bol antivírusový program pravidelne aktualizovaný. Len takto môže získať aktuálny zoznam vírusov. Od anvitírusového programu záleží ako ste chránení pred rôznymi typmi vírusov. Čím kvalitnejší je program tým vyššia je bezpečnosť vášho počítača. Tak neváhajte a získajte tento dôležitý program zadarmo. Antivirus zadarmo sa neponúka každý deň, preto by ste nemali dlho váhať.

Počítačové vírusy

Tipy virusov – zamysleli ste sa už nad tým koľko ich je? Množstvo, a každý z nich sa môže kedykoľvek dostať do vášho notebooku či mobilného telefónu. Zbaviť sa ho môže byť nie len časovo, ale aj finančne náročné a nie vždy sa to môže podariť. Ale poďme ešte na chvíľu k vírusom. Počítačové virusy druhy – určite ste sa už stretli s niektorými výrazmi, ktoré súvisia s typmi vírusov. Malware – prenikne do vášho počítača, môže v ňom napáchať množstvo škôd, ale aj nenápadne zbierať informácie (aj tie súkromné). Najznámejším malwerom je vírus Trojský koň. Na rozdiel od počítačového vírusu sa sám nešíri. Zákernosť Trójskeho koňa spočíva v tom, že sa tvári ako aplikácia, či program, ktorý má svoju funkciu. Túto funkciu môže, ale nemusí vykonávať ale isté je, obsahuje deštrukčný program – môže vypúšťať rôzne vírusy, zbierať a odosielať informácie z vášho počítača, ničiť súbory či prepisovať dáta na HDD,... môže obsahovať množstvo iných tipov vírusov, ktoré zahltia váš počítač. Phishing – metóda, pomocou ktorej sa snažia cudzie osoby získať vaše osobné a súkromné údaje (heslá, rodné čísla, čísla kred. kariet a pod.). Scareware, Ransomware – tento typ vírusov sa od vás snaží získať peniaze. Zablokuje vám počítač, alebo len prístup k niektorým súborom, alebo vám oznámi, že máte vírus. Ak chcete počítač znova používať vyzve vás aby ste zaplatili. Spyware –vírus, ktorý o vás zbiera informácie bez toho aby ste o tom vedeli. Nazbierané dáta odošle a ako ich osoba, ktorej prídu použije je na jej svedomí. S pomocou spyware môže iná osoba získať kontrolu nad vašim počítačom.

Najlepší antivírus zadarmo - Avast Free Antivirus

Vírus je pre každý počítač veľkým nebezpečenstvom. Preto by ste mali investovať do kvalitného antivírusového programu. Pravdou je, že kvalita niečo stojí ale existuje riešenie. Mnohí užívatelia preto rozmýšľajú ako stiahnuť bezplatný antivírus. Pár kvalitných a bezplatných existuje a jedným z nich je antivírus avast. Nie je antivírus FREE ako antivírus FREE. Ak hľadáte antivírusový program pre svoj počítač, za ktorý by ste nemuseli platiť siahnite po tom najlepšom. Najlepší antivírus zadarmo 2018 je podľa AV – Comparatives antivírusový program Avast Free Antivirus. Podľa všetkého mu titul najlepší antivírus zadarmo 2019 neujde ani teraz. Vaše zariadenia ochráni pred vírusmi, spywarom, malwerom, ransomwarom a aj pred phishingovými atakmi. Váš počítač a aj vaše citlivé údaje sú s týmto antivírusovým programom v bezpečí a to úplne zadarmo. Takže ak najbližšie uvidíte výzvu „Sťahuj antivirus“ určite ju neobchádzajte. Špičkový a kvalitný antivírus zadarmo môžete mať aj vo svojom počítači, mobilnom telefóne či tablete.

Avast Free Antivirus download (sk)

Avast je antivírusový program, ktorý rieši problémy v reálnom čase – sleduje správanie softweru a ak zachytí niečo podozrivé izoluje to. Zaisťuje ochranu vašich hesiel, čísel kreditných kariet, skontroluje stiahnuté aplikácie a aj ich aktualizácie. Vyčistí váš prehliadač, panel nástrojov a nepotrebné rozšírenia odstráni. Avast sa jednoducho oplatí, udrží váš počítač v kondícii. Ak neveríte prezrite si Avast recenzie, používatelia si antivírus Avast nevedia vynachváliť. Tento antivírus zadarmo si to rozhodne zaslúži. Teraz si tento celosvetovo najlepší antivírusový program zadarmo môžete stiahnuť v slovenčine. Prehľadné rozhranie a jednoduché ovládanie sú prednosťami, ktoré hovoria v prospech tohto programu.

Avast registrácia

Ak ste sa rozhodli stiahnuť a inštalovať si Avast budete sa musieť počas 30 dní zaregistrovať. Len tak ho budete môcť používať aj po uplynutí tejto doby jeden rok. Registrácia Avast na rok zadarmo nie je náročná. Stačí na to len pár minút vášho času. Otvorte aplikáciu a prejdite do nastavení. Vyberte položku registrovať. Ak nie ste registrovaný tak to urobte - registrujte sa. Zvoľte si základnú ochranu a potvrďte to. Ak nie ste na svojom počítači môžete sa registrovať on-line prostredníctvom formuláru, kde uvediete svoju mailovú adresu. Na ňu vám príde licenčný kľúč, ktorý, keď budete na svojom počítači len skopírujete do aplikácie do položky vložiť licenčný kľúč. Podarilo sa vám vykonať registrácia Avast na rok zadarmo. Po uplynutí tohto času stačí celý postup zopakovať a antivírus Avast bude chrániť váš počítač aj ďalší rok. Registrácia je potrebná, nebudete za ňu nič platiť, ale bez nej nebude váš antivir pravidelne aktualizovaný a váš počítač dostatočne chránený.

Avast Windows

Avast Free Antivirus je plne kompatibilný s operačným systémom Windows. Môžete si pokojne stiahnuť antivírus Avast ak používate aj staršie verzie. Nemusíte surfovať na internete a vyhľadávať konkrétny antivírus. Jednoducho si ho stiahnite, inštalujte a buďte v bezpečí.
  • Avast Windows 7
  • Avast Windows xp
  • Avast Windows Vista
  • Avast Windows 10
Nezabudnite sa registrovať, v opačnom prípade bude funkcia tejto aplikácie Avast update zbytočná a vy sa k novým aktualizáciám nedostanete.

Avast Mac

Majitelia operačných systémov Mac nemusia hľadať iné alternatívne antivírusové programy na zaistenie svojho počítača. Avast si môžu stiahnuť bezplatne a užívať všetky jeho antivírusové funkcie. Súčasťou tohto programu je aj Avast Password – táto časť programu uchováva vaše heslá oveľa bezpečnejšie než internetový prehliadač. Pomôže vám tiež vytvoriť silné heslo. Túto funkciu môžete používať aj v operačnom systéme Windows či na mobilných zariadeniach.

Avast cena

Avast Free Antivirus pre domáce a nekomerčné použitie je zadarmo. Môžete si ho stiahnuť a ak sa budete pravidelne registrovať (raz za rok) bude sa pravidelne aktualizovať a plniť svoju funkciu. Pokiaľ chcete program pre komerčné použitie a získať viac funkcií ochrany budete si musieť niečo priplatiť. Programy Avast Pro , Avast Premium a Avast Ultimate si môžete zakúpiť cca od 70 do 100 euro na jedno zariadenie na rok. Po uplynutí doby ak budete chcieť program používať ďalej si ho musíte zakúpiť znova. Viac informácií o cene a jednotlivých tarifách nájdete napríklad v tejto recenzii programu Avast. Aby ste nekupovali povestnú mačku vo vreci môžete si tieto antivírusové programy vyskúšať na 30 dní zadarmo a až následne sa rozhodnúť či ich budete používať, alebo si vyberiete iný program.

Avast online scanner

Antivírus Avast si nemusíte sťahovať do počítača či mobilného zariadenia a aj napriek tomu rôzne tipy vírusov nebudú mať u vás najmenšiu šancu. Ako je to možné? Jednoducho. Avast online scanner je služba, ktorú spoločnosť Avast poskytuje zadarmo. Môžete si nechať svoje zariadenie skontrolovať kedykoľvek budete chcieť. Skontroluje vaše pripojenia, aplikácie a aj ich rozšírenia a upozorní vás ak nájde niečo podozrivé.

Avast mobile security

Mobilné telefóny dnes bežne nahrádzajú počítače – surfovanie na internete, vybavovanie e-mailov, prezeranie stránok, sociálnych sietí a pod. Vírus sa do tohto zariadenia môže dostať kedykoľvek. Zabezpečte svoj telefón poriadnym antivírusovým programom. Avast Android, alebo Avast iPhone vás ochránia pred takmer 2 500 vírusmi, ktoré každý deň na vás číhajú. Dokonca vám môže aj stratený, ukradnutý či zabudnutý telefón nájsť. Ak sa si to s programom Avast rozmyslíte môžete si ho odinštalovať. Nie je to vôbec náročné. Takže ako odinštalovať Avast? – v aplikáciách a funkciách si nájdite Avast Antivírus, otvorte ho a kliknite na políčko odinštalovať. Ak sa zobrazí ponuka potvrdiť príkaz kliknite na áno. Zobrazí sa vám sprievodca inštalácie Avastu, kde bude aj ponuka na odinštalovanie. Kliknite na ňu a potvrďte to. Počkajte chvíľu kým sa program odinštalujte a reštartujte počítač.

Avast VPN

O bezpečné surfovanie na internete prostredníctvom verejných sietí sa antivírus Avast postará za vás. S jeho stiahnutím získate aj SecureLine VPN, čo je vlastne časť programu, ktorá vám zaistí súkromie a výrazne sťažia prístup neželaným osobám do vášho počítača. Takto si nebudete musieť sťahovať ďalšie aplikácie, ktoré by vám toto súkromie zabezpečili. Pokiaľ ale máte iné antivírusové programy je lepšie si zistiť, či funkciu VPN majú.

Avast Wi-Fi Finder

Pre lepšie bezpečie tiež isto uvítate prítomnosť programu Inšpektor Wi-Fi. Ten vyhľadá slabé miesta vo vašej Wi-Fi sieti, odhalí zraniteľnosti routra, pomôže vám s vytvorením silných hesiel a ak sa niekto pripojí na vašu sieť oznámi vám to. Antivírus zadarmo vám okrem ochrany pred vírusmi poskytne aj bezpečné súkromie a dohľad nad vašou Wi-Fi sieťou. Nie nadarmo si Avast získal titul Najlepší antivirus zadarmo 2018

Ďalší bezplatný antivírus program

Antivírusové programy sú veľmi žiadané, preto ich na trhu nájdete niekoľko. Medzi tie najlepšie sa radia aj:

ESET NOD32 Antivirus (FREE)

Veľmi obľúbený a aj populárny antivírusový program slovenskej spoločnosti používajú milióny užívateľov na svete. Antivírus eset si môžete otestovať aj vy. Eset NOD32 antivirus zadarmo si môžete stiahnuť a používať 30 dní zadarmo. Potom už zaň budete musieť zaplatiť. Eset antivirus FREE je ponuka, nad ktorou netreba dlho otáľať. Každá verzia má novšie alebo vylepšené novinky a funkcie, ktoré váš PC ochránia pred akýmikoľvek hrozbami. S eset smart budete môcť bez najmenších obáv používať kreditnú kartu a svoj účet (zabezpečí prehliadač). Spoločnosť Eset tiež ponúka bezplatnú službu Eset online scanner. Ide o jednorázovú kontrolu počítača a odstránenie prípadných nájdených malwerov.

AVG antivírus (FREE)

AVG internet odrazí všetky útoky hackerov do vášho súkromia v počítači. Zabezpečí vaše osobné súbory, jednotky USB a DVD, poradí si s hrozbami a ani vírus Trojský kôň nemá šancu dostať sa do vášho systému. Tak ako väčšina kvalitných antivírusových programov aj tento má svoju hodnotu. AVG antivirus cena s ohľadom na to čo ponúka je oproti ostatným celkom vysoká (okolo 90 euro). Skôr ako ju zaplatíte a začnete program používať môžete si na 30 dní antivírus zadarmo vyskúšať.

Antivirus Kaspersky (FREE)

Tento antivír vám isto niečo hovorí. Antivirus Kaspersky zadarmo môžete vyskúšať na 30 dní. Je kompatibilný s operačnými systémami Windows aj Mac a ochráni aj vaše mobilné zariadenia. Pokiaľ chcete ochranu pred vírusmi na špičkovej úrovni musíte si za ňu priplatiť. Aplikácie v tomto článku vám ju poskytnú, stačí si len vybrať a stiahnuť tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Avast Free Antivirus.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Avast Free Antivirus.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Avast Free Antivirus?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Roguekiller 15.6.4.0

Detekcia a odstránenie malware.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Zonealarm Free 15.6.121.18102

Ochrana PC – firewall a antivír.

Freeware

0 kB

Mcaffe Livesafe 14.0

Antivírusový program.

Freeware

0 kB

Occt 9.1.0

Kontrola stability systému.

Freeware

0 kB

W32. Blaster. Worm Removal Tool 1.0.0

Automatické odstraňovanie vírusov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »874

Freeware

Avast Free Antivirus

Kvalitný a špičkový antivírus by mal byť povinnou výbavou všetkých počítačov a mobilných zariadení. Chráni vaše súkromie, zvyšuje bezpečnosť surfovania a ochráni vaše osobné súbory a citlivé údaje pred útočníkmi.

618

Freeware

Ip Camera Viewer 4.09

IP Camera Viewer je program na správu kamier. Umožní vám ovládať až štyry kamery naraz. IP Camera Viewer si môžete stiahnuť zadarmo.

581

Freeware

Malwarebytes 3.7.1.2839

Malwarebytes je program na odhalenie a zničenie rôznych vírusov, červov, trójskych koní,... Tento anti malware program zastaví každý škodlivý program ešte skôr než sa stihne vo vašom počítači udomácniť.

422

Freeware

Avg Antivirus Free 2019

AVG AntiVirus FREE je špičkový antivírusový program, ktorý zachytí hrozby z internetu. Základný antivir AVG môže byť váš zadarmo.

413

Freeware

Spybot Search & Destroy 2.8.67

Spybot Search & Destroy je program, ktorý sa radí do kategórie antivírusových programov. Ako názov napovedá program Spybot S&D nájde a zničí spyware, adware, malware, keyloggery a trójske kone. Tento program toho vie ale o niečo viac.

384

Freeware

Kaspersky Free Antivirus 19.0.0.1088

Kaspersky Free Antivirus je jedným z najspoľahlivejších antivírusových programov na svete. Teraz si ho môžete stiahnuť zadarmo.

378

Freeware

Eset Nod32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus je najlepší antivírusový program, ktorý si môžete stiahnuť na jeden mesiac zadarmo. Neváhajte, sťahujte!

375

Freeware

364

Freeware

Core Temp 1.16

Merač CPU.

206

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni