Spy Emergency 25.0.750.0Antivírus.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Spy Emergency 25.0.750.0

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

25.0.750.0

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.spy-emergency.comNeznámy

Počet stiahnutí:

362x   (tento týždeň: 2x)

Operačné systémy:

Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Spy Emergency je antivírusový program, ktorý zachytí množstvo hrozieb, ktoré sa neustále pokúšajú dostať do vášho počítača. Najnovšia verzia Spy Emergency na stiahnutie nájde, zachytí a odstráni spyware, adware, malware, trackware, keyloggery, vírusy a ďalšie škodlivé programy. Malware a spyware sú víry, ktoré často spôsobujú problémy. Aby ste ich zachytili skôr ako stihnú napáchať škody potrebujete špičkový antivírus, ktorý na počítač dohliada neustále. Presne taký je Spy Emergency. Hľadáš kvalitný a profesionálny program, ktorý zachytí škodlivé programy, vírusy, malware atď? Spy Emergency sťahuj a užívaj si slobodu na internete bez obáv z vírusov.

Spy Emergency download

Na internete nájdete množstvo antivírusových programov  Spy Emergency je program, ktorý si môžete na pár dní vyskúšať zadarmo. Ak sa neviete rozhodnúť pre konkrétny antivírus a neradi by ste platili za niečo čo nepoznáte kliknite na Spy Emergenci na stiahnutie zadarmo. Zadarmo môžete túto aplikáciu používať na skúšobnú dobu (15 dní). Trial verziu Spy Emergency stiahnuť zdarma môžete kedykoľvek. S touto aplikáciou získate aj antispamovú kontrolu mailových schránok – skontroluje prílohy, ktoré vám prichádzajú v mailoch (dokumenty, fotky, videá, odkazy,...). Spy Emergency zadarmo vám poskytne ochranu v reálnom čase, má zabudovanú detekciu hrozieb a heuristické vyhľadávanie. Vďaka automatickej aktualizácii mu neujde žiaden vírus. Jednoduché rozhranie a možnosť nastaviť pravidelné skenovanie počítača sú kladmi, pre ktoré po tomto programe siahajú milióny užívateľov.

Spy Emergency Windows / Mac

Kliknúť na Spy Emergenci download free môžete ak používate operačný systém Windows – Spy Emergency Windows download.  Počas skúšobnej doby môžete bezplatne používať všetky funkcie tejto aplikácie. Ak budete mať záujem program používať aj naďalej plná verzia Spy Emergency vás bude stáť okolo 15 euro. Ak sa radíte k užívateľom operačného systému Mac bude vhodné ak si stiahnete iný antivírusový program. Spy Emergency free, a ani platená verzia nie sú kompatibilné s týmto systémom. Skúste program Malwarebytes, ktorý v Mac bude fungovať perfektne.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Spy Emergency .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Spy Emergency .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Spy Emergency ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Roguekiller 15.6.4.0

Detekcia a odstránenie malware.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Zonealarm Free 15.6.121.18102

Ochrana PC – firewall a antivír.

Freeware

0 kB

Mcaffe Livesafe 14.0

Antivírusový program.

Freeware

0 kB

Occt 9.1.0

Kontrola stability systému.

Freeware

0 kB

W32. Blaster. Worm Removal Tool 1.0.0

Automatické odstraňovanie vírusov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »874

Freeware

Avast Free Antivirus

Kvalitný a špičkový antivírus by mal byť povinnou výbavou všetkých počítačov a mobilných zariadení. Chráni vaše súkromie, zvyšuje bezpečnosť surfovania a ochráni vaše osobné súbory a citlivé údaje pred útočníkmi.

617

Freeware

Ip Camera Viewer 4.09

IP Camera Viewer je program na správu kamier. Umožní vám ovládať až štyry kamery naraz. IP Camera Viewer si môžete stiahnuť zadarmo.

577

Freeware

Malwarebytes 3.7.1.2839

Malwarebytes je program na odhalenie a zničenie rôznych vírusov, červov, trójskych koní,... Tento anti malware program zastaví každý škodlivý program ešte skôr než sa stihne vo vašom počítači udomácniť.

421

Freeware

Avg Antivirus Free 2019

AVG AntiVirus FREE je špičkový antivírusový program, ktorý zachytí hrozby z internetu. Základný antivir AVG môže byť váš zadarmo.

413

Freeware

Spybot Search & Destroy 2.8.67

Spybot Search & Destroy je program, ktorý sa radí do kategórie antivírusových programov. Ako názov napovedá program Spybot S&D nájde a zničí spyware, adware, malware, keyloggery a trójske kone. Tento program toho vie ale o niečo viac.

382

Freeware

Kaspersky Free Antivirus 19.0.0.1088

Kaspersky Free Antivirus je jedným z najspoľahlivejších antivírusových programov na svete. Teraz si ho môžete stiahnuť zadarmo.

378

Freeware

Eset Nod32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus je najlepší antivírusový program, ktorý si môžete stiahnuť na jeden mesiac zadarmo. Neváhajte, sťahujte!

375

Freeware

362

Freeware

Core Temp 1.16

Merač CPU.

206

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 6 dni