Kaspersky Free Antivirus19.0.0.1088Kaspersky Free Antivirus je jedným z najspoľahlivejších antivírusových programov na svete. Teraz si ho môžete stiahnuť zadarmo.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Kaspersky Free Antivirus 19.0.0.1088

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

19.0.0.1088

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.kaspersky.comNeznámy

Počet stiahnutí:

378x   (tento týždeň: 3x)

Operačné systémy:

Windows XP/Vista/7/8/10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Kaspersky Free je antivírusový program, ktorý vám zaistí bezpečné surfovanie po internete. Radí sa medzi elitu v oblasti antivirov pre počítače, mobilné telefóny a ďalšie zariadenia, ktoré môžete pripojiť k počítaču. Najnovšia verzia Kaspersky Free na stiahnutie je v ponuke zadarmo. Neobsahuje síce pokročilé funkcie, ale pred bežnými vírusmi vás ochráni. Neváhaj a program Kaspersky Free sťahuj do svojho počítača ešte dnes.

Kaspersky Free Antivirus download

Tak ako ostatní velikáni počítačovej bezpečnosti aj spoločnosť Kaspersky Lab sa rozhodla uvoľniť základnú verziu svojho programu. Od teraz môžete bezpečnosť počítača zveriť programu Kaspersky Free Antivirus zadarmo. Bezplatná verzia obsahuje základné funkcie, ktoré vám poskytnú
  • ochranu rezidentnými štítmi – počítač je nepretržite chránený
  • skeny na vyžiadanie
  • cloudová ochrana
  • anti-pishingová ochrana
Antivírusový program Kaspersky Free na stiahnutie zadarmo je síce len v základnej verzii, ale preverí všetky stiahnuté súbory, upozorní vás na nebezpečné internetové stránky a udrží v bezpečí aj osobné dáta (dátum narodenie, rodné číslo, číslo karty,...) Ak by sa niekto pokúsil získať vaše údaje Kaspersky Free zdarma vás upozorní na pishingové útoky. Kliknúť na Kaspersky Free download sa pre vlastnú bezpečnosť oplatí, hlavne v prípade, keď nemáte žiadny antivírusový program v PC. Výhodou tohto softvéru je fakt, že ide o antivírusový program zadarmo. Zaplatíte si zaň len v prípade, že budete chcieť vyššiu ochranu.

Kaspersky Free Windows/ Mac

Program Kaspersky Free  zadarmo váš počítač nijako nezaťaží. Ani nezbadáte, že ho máte. Na rozdiel od konkurenčného programu ESET NOD32, ktorý môžete bezplatne používať len na 30 dní, Kaspersky Free je antivír zadarmo. Softvér Kaspersky Free si môžete stiahnuť do mobilných telefónov, počítačov alebo notebookov. Dôležité ale je aby ste si stiahli verziu, ktorá je kompatibilná s vašim operačným systémom
  • Kaspersky Free Windows download
  • Kaspersky Free Mac download
Dajte svojmu počítaču vyššiu úroveň bezpečnosti zadarmo. Prehľadné rozhranie a jednoduché ovládanie sú ďalšie klady, ktoré jasne hovoria pre Kaspersky Free.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Kaspersky Free Antivirus.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Kaspersky Free Antivirus.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Kaspersky Free Antivirus?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Roguekiller 15.6.4.0

Detekcia a odstránenie malware.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Zonealarm Free 15.6.121.18102

Ochrana PC – firewall a antivír.

Freeware

0 kB

Mcaffe Livesafe 14.0

Antivírusový program.

Freeware

0 kB

Occt 9.1.0

Kontrola stability systému.

Freeware

0 kB

W32. Blaster. Worm Removal Tool 1.0.0

Automatické odstraňovanie vírusov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »874

Freeware

Avast Free Antivirus

Kvalitný a špičkový antivírus by mal byť povinnou výbavou všetkých počítačov a mobilných zariadení. Chráni vaše súkromie, zvyšuje bezpečnosť surfovania a ochráni vaše osobné súbory a citlivé údaje pred útočníkmi.

617

Freeware

Ip Camera Viewer 4.09

IP Camera Viewer je program na správu kamier. Umožní vám ovládať až štyry kamery naraz. IP Camera Viewer si môžete stiahnuť zadarmo.

577

Freeware

Malwarebytes 3.7.1.2839

Malwarebytes je program na odhalenie a zničenie rôznych vírusov, červov, trójskych koní,... Tento anti malware program zastaví každý škodlivý program ešte skôr než sa stihne vo vašom počítači udomácniť.

421

Freeware

Avg Antivirus Free 2019

AVG AntiVirus FREE je špičkový antivírusový program, ktorý zachytí hrozby z internetu. Základný antivir AVG môže byť váš zadarmo.

413

Freeware

Spybot Search & Destroy 2.8.67

Spybot Search & Destroy je program, ktorý sa radí do kategórie antivírusových programov. Ako názov napovedá program Spybot S&D nájde a zničí spyware, adware, malware, keyloggery a trójske kone. Tento program toho vie ale o niečo viac.

382

Freeware

Kaspersky Free Antivirus 19.0.0.1088

Kaspersky Free Antivirus je jedným z najspoľahlivejších antivírusových programov na svete. Teraz si ho môžete stiahnuť zadarmo.

378

Freeware

Eset Nod32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus je najlepší antivírusový program, ktorý si môžete stiahnuť na jeden mesiac zadarmo. Neváhajte, sťahujte!

375

Freeware

362

Freeware

Core Temp 1.16

Merač CPU.

206

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 6 dni