Avg Antivirus Free2019AVG AntiVirus FREE je špičkový antivírusový program, ktorý zachytí hrozby z internetu. Základný antivir AVG môže byť váš zadarmo.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Avg Antivirus Free 2019

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

2019

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

http://www.avg.comNeznámy

Počet stiahnutí:

387x   (tento týždeň: 2x)

Operačné systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

AVG AntiVirus FREE je antivírusová aplikácia, ktorá ochráni váš počítač, mobilný telefón či tablet pred vírusmi, malware a spyware v reálnom čase. Ak rozmýšľaš ako získať kvalitný antivírusový program zadarmo AVG AntiVirus FREE sťahuj. Získaš aplikáciu, ktorá ochráni tvoj počítač pred hrozbami, ktoré číhajú v iternetovom svete. Najnovšia verzia AVG AntiVirus FREE ti poskytne ochranu v reálnom čase a nie len to. Antivírus AVG má funkcií viac.

AVG AntiVirus FREE download

Získať jeden z najlepších antivírusových programov AVG zadarmo je ponuka, ktorá sa neodmieta. Stačí len kliknúť na AVG AntiVirus FREE download a stiahnuť si program. Tento program vám poskytne základnú bezplatnú ochranu pred
  • vírusmi, spyware, ransomware a ďalšími malware
  • zablokuje nebezpečné e-mailové prílohy, odkazy a aj položky, ktoré ste stiahli
  • skontroluje počítač – konkrétne sa zameria na problémy s výkonom PC
Ak ste sa pre AVG na stiahnutie zdarma rozhodli získali ste program, ktorý sa automaticky aktualizuje, takže mu neunikne žiadna hrozba. Blokuje a odstraňuje vírusy AVG AntiVirus FREE stiahnuť zadarmo znamená získať antivírusový program zadarmo. Okrem toho program, prostredníctvom funkcie AVG Do Not Track,  kontroluje webové stránky, ktoré využívajú a zhromažďujú vaše dáta.

AVG AntiVirus FREE Windows/Mac

Aplikáciu AVG AntiVirus FREE zadarmo si môžete stiahnuť do počítačov s operačný systémom Windows aj Mac. Dôležité je aby ste si stiahli konkrétnu verziu antivírusového programu.
  • AVG AntiVirus FREE download Windows
  • AVG AntiVirus FREE download Mac
Obe verzie sú zadarmo, poskytujú počítačom základnú ochranu pred vírusmi a zároveň kontroluje výkon PC . S touto verziou antivírusu môžete pokojne surfovať po internete, na sociálnych sieťach či pracovať v e-maily. Zachytí všetky hrozby, ktoré by sa do vášho počítača mohli dostať. Pokiaľ na internete používate aj internet banking, často sťahujete a pod. bude pre vás výhodnejšie zakúpiť si lepší antivírusivý program možno aj od spoločnosti AVG. Platené verzie AVG programov obsahujú viac bezpečnostných prvkov a poskytnú vám lepšiu ochranu osobných údajov.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Avg Antivirus Free.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Avg Antivirus Free.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Avg Antivirus Free?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Roguekiller 15.6.4.0

Detekcia a odstránenie malware.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Zonealarm Free 15.6.121.18102

Ochrana PC – firewall a antivír.

Freeware

0 kB

Mcaffe Livesafe 14.0

Antivírusový program.

Freeware

0 kB

Occt 9.1.0

Kontrola stability systému.

Freeware

0 kB

W32. Blaster. Worm Removal Tool 1.0.0

Automatické odstraňovanie vírusov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »853

Freeware

Avast Free Antivirus

Kvalitný a špičkový antivírus by mal byť povinnou výbavou všetkých počítačov a mobilných zariadení. Chráni vaše súkromie, zvyšuje bezpečnosť surfovania a ochráni vaše osobné súbory a citlivé údaje pred útočníkmi.

586

Freeware

Ip Camera Viewer 4.09

IP Camera Viewer je program na správu kamier. Umožní vám ovládať až štyry kamery naraz. IP Camera Viewer si môžete stiahnuť zadarmo.

549

Freeware

Avg Antivirus Free 2019

AVG AntiVirus FREE je špičkový antivírusový program, ktorý zachytí hrozby z internetu. Základný antivir AVG môže byť váš zadarmo.

387

Freeware

Malwarebytes 3.7.1.2839

Malwarebytes je program na odhalenie a zničenie rôznych vírusov, červov, trójskych koní,... Tento anti malware program zastaví každý škodlivý program ešte skôr než sa stihne vo vašom počítači udomácniť.

385

Freeware

Spybot Search & Destroy 2.8.67

Spybot Search & Destroy je program, ktorý sa radí do kategórie antivírusových programov. Ako názov napovedá program Spybot S&D nájde a zničí spyware, adware, malware, keyloggery a trójske kone. Tento program toho vie ale o niečo viac.

359

Freeware

Kaspersky Free Antivirus 19.0.0.1088

Kaspersky Free Antivirus je jedným z najspoľahlivejších antivírusových programov na svete. Teraz si ho môžete stiahnuť zadarmo.

353

Freeware

Eset Nod32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus je najlepší antivírusový program, ktorý si môžete stiahnuť na jeden mesiac zadarmo. Neváhajte, sťahujte!

352

Freeware

342

Freeware

Core Temp 1.16

Merač CPU.

178

Freeware

ďalšie programy »logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni