Ccleaner5.76Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Ccleaner 5.76

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

5.76

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

3854x   (tento týždeň: 9x)

Operačné systémy:

Windows, iOS

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

CCleaner vám vyrieši pomalé načítanie, zasekávanie, oznamy o preplnenej pamäti,... to všetko vie pri práci na počítači každého rozladiť. Ak je to aj váš problém mali by ste si vyčistiť počítač. Existuje niekoľko možností ako na to, ale len s jednou to urobíte naozaj poriadne. Naozaj dobrý a kvalitný čistič pc má názov CCleaner. Uvoľní miesto na disku, či sa už potrebujete zbaviť nepotrebných súborov Windowsu, Exploreru, alebo súborov Firefoxu a Chromu a aplikácií. Stačí si len stiahnuť verziu, ktorá je pre vás najvýhodnejšia a ktorú v plnej miere využijete.

Vyčistiť počítač zadarmo

Počas práce na počítači alebo surfovaní na internete sa do vášho pc dostáva množstvo súborov, ktoré ho spomaľujú a zbytočne zaberajú miesto na disku. Zbaviť sa týchto súborov môže byť zdĺhavé a nie je vždy dostatočné. Môžete to ale skúsiť s programom na čistenie pc zadarmo.   Program CCleaner, je užitočná aplikácia, ktorá udrží váš počítač a aj mobilný telefón v perfektnej kondícii. Stačí si len CCleaner stiahnuť, spustiť a kliknúť na Run Cleaner (alebo tlačidlo Spustiť). Vyčistiť počítač je údržba, ktorú by sme mali robiť všetci. Čistenie počítača zadarmo by si preto nemal nechať ujsť nik z nás. Môžete si vybrať čo sa vyčistiť má, čo sa čistiť nemá a aj frekvenciu čistenia (každý deň, raz za týždeň,...). CCleaner sa spustí v pozadí a vy sa už nemusíte viac s čistením pc trápiť.

Zrýchliť počítač zadarmo

Uvoľnením miesta na disku, vás už viac nebude obťažovať hlásenie o plnej pamäti, nedostatku miesta, načítanie stránok bude rýchlejšie a prestanú aj problémy so zasekávaním. CCleaner zadarmo si môžete stiahnuť do svojho počítača, notebooku či mobilného telefónu. Okrem čistenia odstráni aj nepotrebné programy a súbory, opraví chyby, odstráni neplatné a nepoužívané položky v registri a tiež vie zastaviť programy, ktoré spomaľujú štart vášho počítača. Dokonca zmaže aj súbory, o ktorých ste si mysleli, že ich už v počítači nemáte. Nerozumiete tomu? Vysvetlíme – vymazanie histórie, či odinštalovanie aplikácie nestačí na jej vymazanie. Vymažete tak len odkaz na súbor či aplikáciu, ktorá ale aj napriek tomu zostáva na disku a zaberá miesto. Na jej úplné odstránenie potrebujete špeciálny program a najlepšie je ak zaň nemusíte platiť.  CCleaner to zvládne hravo takže je dobré si CCleaner stiahnuť už dnes a mať dostatok miesta na disku hneď po prvom spustení tohto programu.

CCleaner SK

CCleaner download free je lákavou ponukou, no nie každý je nadaný na jazyky. Ak sa obávate, že by vám tento program mohol zmazať aj niečo čo potrebujete, stiahnite si CCleaner SK – v slovenskom jazyku. V programe sa budete lepšie orientovať a budete tak môcť využiť všetky jeho funkcie – čistič pc, register a aj nástroje. Získaním CCleaner zadarmo vyčistíte a optimalizujete systém. Samy si zvolíte čo sa má a čo nemá zmazať napr. cache prehliadačov, cookies, alebo si môžete zvoliť súbory a priečinky, ktoré bude program čistiť pravidelne prípadne ich pri čistení vynechá. Vyčistí dočasné súbory, odstráni stopy po odinštalovaných aplikáciách a zmaže históriu prehliadača – zaistíte si tak aj viac súkromia v internetovom svete.

CCleaner portable

CCleaner portable je prenosnou verziou programu CCleaner. Aj v tejto verzii programu nájdete všetky funkcie CCleaner takže sa žiadneho obmedzenia obávať nemusíte. Táto verzia sa určite zíde správcom počítačových sietí. Jej veľkou výhodou je, že ju nemusíte inštalovať. Môžete ju mať stiahnutú trebárs na USB a použiť ju vždy keď bude treba. Takto máte kvalitný čistič pc vždy po ruke.

CCleaner professional

Pre spoločnosti, firmy či profesionálov máme verziu CCleaner Professional. Okrem všetkých bežných funkcií zvládne toho viac. Pravidelné čistenie počítača zadarmo, čistenie všetkých užívateľských účtov, mazanie histórie a cookies v čase, keď prehliadač nepoužívate a niečo navyše. CCleaner je najpoužívanejší čistiaci program pre Windows, ktorý sa neustále vyvíja a aktualizuje.  CCleaner pro, aby udržal krok s vývojom systému sa aktualizuje raz za mesiac. Vďaka tomu je stále na popredných priečkach vysoko nad ostatnými aplikáciami podobného charakteru. Nemusíte sa trápiť či je pre vás lepšie stiahnuť CCleaner win10, alebo CCleaner pro.

CCleeaner Windows 10

Windows 10 v súčasnosti používajú milióny spokojných užívateľov. Ak tento operačný systém používate aj vy môžete si stiahnuť najnovšiu verziu CCleaner Windows 10. Postará sa o čistenie a optimalizáciu operačného systému. Zrýchli načítanie stránok, zrýchli štart a vymaže nepotrebné súbory z disku a systému. Takže ak neviete, prečo vášmu počítaču všetko dlho trvá stiahnite si program na čistenie pc zadarmo.

CCleaner key

CCleaner key je tvorený súborom písmen a číslic. Ide v podstate o kľúč, ktorý je potrebné zadať do programu pri jeho prvom spustení. Bez neho nemôžete využívať všetky funkcie tohto programu. Aj keď je CCleaner zadarmo je potrebné ju aktivovať.  Pri spustení aplikácie vás sama vyzve na zadanie mena a kľúča. Stačí to len vyplniť a kliknúť na položku Registrovať.

CCleaner sťahuj

Myslíte si, že máte málo miesta v počítači? Rozmýšľate ako by ste ho uvoľnili? CCleaner je program, ktorý udrží váš počítač, či mobilný telefón v kondícii. Na disku máte v skutočnosti oveľa viac voľného miesta než si myslíte. S programom CCleaner ho získate rýchlo a jednoducho. Jednoduchý a nenároční program na čistenie pc zadarmo môže byť teraz aj váš. CCleaner zadarmo si môžete stiahnuť v rôznych verziách a pokiaľ nechcete nemusíte ho mať inštalovaný ani v počítači. CCleaner si môžete stiahnuť  aj na USB kľúč a môžete ho použiť vždy keď budete potrebovať – nech ste kdekoľvek. S verziou ccleaner win 10 získate najnovšiu verziu, ktorá je kompatibilná s najpoužívanejším systémom W10. CCleaner Professional sa zas pravidelne aktualizuje, takže drží krok s každou aktualizáciou systému.  Vyberte si verziu, ktorá najviac vyhovuje vašim potrebám, stiahnite si CCleaner zadarmo a viac vás čistenie počítača, plná pamäť a zasekávanie nemusia trápiť.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Ccleaner.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Ccleaner.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Ccleaner?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

Health Break 1.6

Program na pripomínanie prestávok pri PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Ryujinx Nintendo 1.1.1213

Emulátor Nintendo Switch

Freeware

0 kB

RAM Benchmark 1.3

Hodnotenie výkonu RAM

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Ucheck 5.0.3.0

Automatická aktualizácia programov.

Freeware

0 kB

Magnify 10 1.0

Zväčšenie obrazovky Windows.

Freeware

0 kB

Geeks3D Funmark 1.37.2.0

Test grafickej karty.

Freeware

0 kB

Crystaldiskmark 8.0.4

Meranie rýchlosti pevného disku.

Freeware

0 kB

Adb Appcontrol 1.8.3

Správa Android aplikácií.

Freeware

0 kB

Kioo Media Player 1.13

Multimediálny prehrávač.

Freeware

0 kB

Wise Auto Shutdown 1.7.5.94

Automatické vypnutie PC.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Crystaldiskinfo Instalace 9.1.1

Informácie o pevnom disku PC.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3854

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2453

Freeware

Daemon Tools Lite

DAEMON Tools Lite je veľmi obľúbený programom, ktorý využijete pri práci s virtuálnymi CD/DVD diskami. Tento nástroj je schopný emulovať takmer všetky chránené aj nechránené CD alebo DVD.

1872

Freeware

Utorrent

uTorrent je program, s ktorým sa sťahovanie a vymieňanie aj veľkých dát a súborov stane hračkou. Je jedno aký veľký súbor sťahujete, koľko ľudí ho zároveň s vami sťahuje  – uTorrent je na to ako stvorený.

1809

Freeware

Čítačka Qr Kódov

QR kódy, čoraz častejšie sa s nimi stretávame všade okolo nás. Vidíme ich na každom kroku a ani nevieme čo znamenajú. Chcete to vedie? Stačí ak máte čítačku QR kódov vo svojom mobile a do tajov QR kódov sa rýchlo dostanete.

1646

Freeware

Winrar

WinRAR je archivačný program pre Microsoft Windows . Možno jednu, o ktorej toho veľa neviete máte aj vy – RAR. Viete ako rozbaliť RAR  či ZIP? Ak sa takýto súbor nachádza aj vo vašom počítači vieme vám poradiť. Ako otvoriť súbor RAR a mnoho ďalších vám prezradíme teraz.

934

Freeware

921

Freeware

Vypínač Pc Na Dobrú Noc

Automatické vypnutie.

907

Freeware

Windows 10

Windows 10 je najnovší operačný systém od spoločnosti Microsoft. Môžete si ho stiahnuť a používať v stolových počítačoch, notebookoch, tabletoch, mobilných telefónoch, v hracích konzolách a pod. Oproti predchádzajúcim verziám najnovší  Windows 10 vyniká hlavne tým, že vám v počítači zaberie málo mie

825

Freeware

Generátor Qr Code

EAN či QR - ak neviete ako na malú plochu umiestniť množstvo informácií skúste to s QR kódom. Pomocou generátora QR kódov si ho môžete vytvoriť a vložiť do neho všetko čo potrebujete – od textu, cez heslá až po osobné či platobné údaje všetko.

765

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni