Nero 9.4.12.3Napaľovanie.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Nero 9.4.12.3

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

9.4.12.3

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.nero.comNeznámy

Počet stiahnutí:

2453x   (tento týždeň: 16x)

Operačné systémy:

Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Nero je najobľúbenejším, najpoužívanejším a najsťahovanejším programom na napaľovanie CD a DVD.  Dáta z počítača môžete prostredníctvom tejto aplikácie presunúť na CD, DVD, alebo Blu-ray a uvoľníte si miesto v počítači. Najnovšia verzia Nero stiahnuť – ak kliknete na tento odkaz získate napaľovací program, ktorý vám umožní kopírovať disky a napaľovať dáta. S napaľovaním hudby, či filmov vám pomôže Oficiálny názov aplikácie je Nero Burning ROM. Pod týmto názvom sa schováva viacero verzií programu, z ktorých niektoré podporujú aj napaľovanie DVD, CD či Blu – ray (audio aj video súbory).

Nero Free download

Nero Free sťahuj zadarmo a neplať zbytočne za podobné programy. Kopírovanie CD a napaľovanie dát je rýchle a kvalitné. Program obsahuje funkcie, ktoré isto budú vyhovovať aj pokročilým užívateľom. Program Nero na stiahnutie zdarma vám umožní vytvárať vlastné CD , DVD a Blu-ray disky. S Nero Burning ROM dokážete napáliť viac diskov súčasne. Ušetríte dostatok miesta v počítači, ale aj čas, ktorý by ste napaľovaním minuli. Či sa už rozhodnete vyhľadať a stiahnuť Nero download free, alebo Nero Burning download free získate program, ktorý vám umožní chrániť dáta, ktoré ste uložili na nosičoch. Stačí ak počas napaľovania zadáte prístupové heslo. Nero Burning ROM stiahnuť – tento odkaz sa zíde aj užívateľom, ktorí potrebujú konvertovať zvukové súbory (audio CD môžete uložiť do počítača ako MP3 súbor).

Nero Windows/Mac

Vyhľadávaním výrazu Nero Windows download free  v prehliadači získate program, ktorý je kompatibilný s operačným systémom Windows 10, 8, 7, Windows Vista a XP. Okrem bezplatnej verzie si môžete stiahnuť aj platené verzie. V závislosti od verzie a množstva funkcií sa Nero Burning ROM cena pohybuje od 12 do 70 euro. Program Nero je kompatibilný len s operačným systémom Windows. Výraz Nero Mac download budete vyhľadávať zbytočne. Pre majiteľov Macbook – ov sa ale určite nájde na internete vhodná alternatíva k tomuto programu.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Nero .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Nero .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Nero ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

Health Break 1.6

Program na pripomínanie prestávok pri PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Ryujinx Nintendo 1.1.1213

Emulátor Nintendo Switch

Freeware

0 kB

RAM Benchmark 1.3

Hodnotenie výkonu RAM

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Ucheck 5.0.3.0

Automatická aktualizácia programov.

Freeware

0 kB

Magnify 10 1.0

Zväčšenie obrazovky Windows.

Freeware

0 kB

Geeks3D Funmark 1.37.2.0

Test grafickej karty.

Freeware

0 kB

Crystaldiskmark 8.0.4

Meranie rýchlosti pevného disku.

Freeware

0 kB

Adb Appcontrol 1.8.3

Správa Android aplikácií.

Freeware

0 kB

Kioo Media Player 1.13

Multimediálny prehrávač.

Freeware

0 kB

Wise Auto Shutdown 1.7.5.94

Automatické vypnutie PC.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Crystaldiskinfo Instalace 9.1.1

Informácie o pevnom disku PC.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3854

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2453

Freeware

Daemon Tools Lite

DAEMON Tools Lite je veľmi obľúbený programom, ktorý využijete pri práci s virtuálnymi CD/DVD diskami. Tento nástroj je schopný emulovať takmer všetky chránené aj nechránené CD alebo DVD.

1872

Freeware

Utorrent

uTorrent je program, s ktorým sa sťahovanie a vymieňanie aj veľkých dát a súborov stane hračkou. Je jedno aký veľký súbor sťahujete, koľko ľudí ho zároveň s vami sťahuje  – uTorrent je na to ako stvorený.

1809

Freeware

Čítačka Qr Kódov

QR kódy, čoraz častejšie sa s nimi stretávame všade okolo nás. Vidíme ich na každom kroku a ani nevieme čo znamenajú. Chcete to vedie? Stačí ak máte čítačku QR kódov vo svojom mobile a do tajov QR kódov sa rýchlo dostanete.

1646

Freeware

Winrar

WinRAR je archivačný program pre Microsoft Windows . Možno jednu, o ktorej toho veľa neviete máte aj vy – RAR. Viete ako rozbaliť RAR  či ZIP? Ak sa takýto súbor nachádza aj vo vašom počítači vieme vám poradiť. Ako otvoriť súbor RAR a mnoho ďalších vám prezradíme teraz.

934

Freeware

921

Freeware

Vypínač Pc Na Dobrú Noc

Automatické vypnutie.

907

Freeware

Windows 10

Windows 10 je najnovší operačný systém od spoločnosti Microsoft. Môžete si ho stiahnuť a používať v stolových počítačoch, notebookoch, tabletoch, mobilných telefónoch, v hracích konzolách a pod. Oproti predchádzajúcim verziám najnovší  Windows 10 vyniká hlavne tým, že vám v počítači zaberie málo mie

825

Freeware

Generátor Qr Code

EAN či QR - ak neviete ako na malú plochu umiestniť množstvo informácií skúste to s QR kódom. Pomocou generátora QR kódov si ho môžete vytvoriť a vložiť do neho všetko čo potrebujete – od textu, cez heslá až po osobné či platobné údaje všetko.

765

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni