Daemon Tools LiteDAEMON Tools Lite je veľmi obľúbený programom, ktorý využijete pri práci s virtuálnymi CD/DVD diskami. Tento nástroj je schopný emulovať takmer všetky chránené aj nechránené CD alebo DVD.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Daemon Tools Lite

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

1796x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

Windows, iOS

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

DAEMON Tools Lite je veľmi obľúbený programom, ktorý využijete pri práci s virtuálnymi CD/DVD diskami. Tento nástroj je schopný emulovať takmer všetky chránené aj nechránené CD alebo DVD. DAEMON Tools Lite program má schopnosť emulovať, čiže napodobiť iný program či mechaniku. Vďaka tomuto napodobeniu je každé zariadenie, ktoré emulátor obsahuje schopné napodobiť program (a aj zariadenie), v ktorom je možné súbor otvoriť a spustiť. Virtuálna mechanika, ktorá sa takto vytvorí vám ušetrí množstvo času a aj financií. Vyhnete sa tak sťahovaniu množstva programov a aplikácií a nákupu rôznych mechaník ktoré by ste na otvorenie a načítanie súborov potrebovali. Virtuálna CD – ROM – ka sa stane súčasťou počítača. Využijú ju hlavne vlastníci notebookov bez optickej jednotky. Staršie súbory, ktorých spustenie nové platformy nepodporujú s DAEMON Tools Lite otvoríte vždy.

DAEMON Tools Lite download free

Ak si chcete spustiť starší súbor, otvoriť hru, alebo prezrieť film mali by ste si čo najskôr DAEMON Tools Lite stiahnuť. S týmto programom vás už DVD mechanika nemusí zaujímať. Virtuálna CD – ROM je to čo stiahnutím DAEMON Tools Lite získate. Ale to nie je všetko. Tento program využijú hlavne osoby, ktoré s obľubou hrajú hry – ak ich máte uložené na niekoľkých médiách môžete ich s týmto programom mať všetky vo svojom počítači a nemusíte sa viac trápiť pripájaním iných mechanických zariadení k počítaču. A nie len to. Zálohovanie súborov, ochrana heslom, sťahovanie zvukových či audio súborov (aj tých chránených) je pre DAEMON Tools Lite program hračkou. Na čo by ste doteraz potrebovali množstvo zariadení teraz môžete mať v počítači. V programe DAEMON Tools Lite môžete naraz spustiť až štyri virtuálne mechaniky a pohodlne a rýchlo s nimi pracovať. Zároveň vám tento program umožní zálohovať DVD alebo CD do ISO súborov.

DAEMON Tools Lite SK

Rýchla inštalácia a jednoduché ovládanie sú to, čo používatelia aplikácií a programov obľubujú. Ak patríte medzi nich DAEMON Tools Lite program je presne pre vás. Ak ste doteraz vyhľadávali DAEMON Tools cz aby ste rozumeli programu odteraz si môžete túto aplikáciu stiahnuť aj v slovenčine. Pokiaľ ste doteraz vyhľadávali na internete pojem DAEMON Tools Lite sťahuj, odteraz môžete hľadať DAEMON Tools Lite v slovenčine. Po stiahnutí a inštalácii sa program spúšťa zároveň s Windowsom. Pre prístup k jednotlivým virtuálnym aplikáciám kliknite na ikonu blesku (program DAEMON Tools Lite). Nájdete ju v hlavnom panely. Panel nástrojov je prehľadný a nájdete v ňom všetky ovládacie prvky.

Ako otvoriť ISO

Súbory s koncovkou ISO predstavujú obraz disku. Ide o archívny súbor, ktorý obsahuje repliku fyzického média (CD, DVD, Blu-Ray). Napríklad Microsoft takto ponúka na stiahnutie operačný systém Windows, ale môžete ho využiť aj na archivovanie hier a pod. Otvoriť a spustiť ISO program môžete prostredníctvom viacerých aplikácií. Jednou z nich je aj PowerISO. Načo si ale sťahovať aplikáciu, ktorá si poradí len s týmto formátom? Najvhodnejšou aplikáciou je DAEMON Tools Lite, ktorá program na otvorenie ISO obsahuje. Takýto súbor dokáže nie len otvoriť ale aj vytvoriť. Stačí ak otvoríte aplikáciu DAEMON Tools Lite, kliknete na Add Image. Následne stačí už len vybrať príslušný program a kliknúť na tlačítko Mount. Virtuálna mechanika, ktorá sa prostredníctvom DAEMON Tools vytvorí vám umožní otvoriť každý súbor s koncovkou ISO. Nezabudnite si preto DAEMON Tools Lite stiahnuť, spustiť a ISO program už pre váš počítač nebude žiadnym problémom.

DAEMON Tools Lite podporuje formáty

Najnovšia verzia programu DAEMON Tools Lite offine installer je vynikajúcim nástrojom na spravovanie jednotiek virtuálneho disku. Vie emulovať nechránené disky a poradí si aj s chránenými (prekoná bezpečnostné opatrenia). Emuluje štyri virtuálne jednotky – CD, DVD, HD-DVD a Blu-ray. Podporuje množstvo formátov – bwt (Blindwrite), b5t (Blindwrite5), b6t (Blindwrite6), ape/cue, cdi, ccd (CloneCD), cue/bin, iso, isz, pdi (Instant CD/DVD), mds, mdx, mdf, ngr Vytvára – iso, mds/mdf a mdx

DAEMON Tools Lite Windows

Tento emulačný program je kompatibilný s operačným systémom Windows. Rovnako dobre pôjde v 32 a aj 64 bitovej verzii. Stačí ak máte operačný systém Windows. Nemusíte vyhľadávať frázy ako Daemon Tools windows 7, Daemona Tools Windows 8, alebo Daemon Tools Windows XP. Aj keď ide o staršie verzie operačného systému, stále sú používané a obľúbené.

DAEMON Tools Lite Windows 10

Pre tých, ktorý majú najnovšiu verziu operačného systému Windows 10 si môžu stiahnuť najnovší DAEMON Tools Lite program. S pomocou tohto programu otvoríte aj v najnovšom Windowse staršie súbory, ktoré už tento operačný systém nepodporuje. DAEMON Tools Windows 10 by vo vašom počítači určite nemal chýbať. Prehľadné, jednoduché a klasické rozhranie si rýchlo obľúbite. Nenáročné ovládanie, rýchle načítanie či otvorenie súborov, napaľovanie, sťahovanie, zdieľanie ... to všetko rýchlo a jednoducho.

DAEMON Tools Lite Mac

Ak ste majiteľom MacBooku a DAEMON TOOLS Lite sa vám pozdáva nemusíte rozmýšľať nad alternatívou. Tento softvér bude plne fungovať aj v operačnom systéme Mac. Otvorí nie len ISO program, ale vytvorí aj zvukové či dátové súbory. Ak budete potrebovať preinštalovať operačný systém s DAEMON Tools Lite to pôjde jednoduchšie a rýchlejšie. Stačí ak si operačný systém uložíte na USB. Získate tak spúšťaciu jednotku nie len pre Mac, ale aj Windows či Linux. To je len zlomok toho ako môžete DAEMON Tools Lite program použiť. Množstvo funkcií, ktoré tento program obsahuje využívajú ľudia po celom svete. Preto by ste si mali DAEMON Tools Lite stiahnuť a použiť ho vždy keď budete potrebovať.

DAEMON Tools Lite portable

Prenosné verzie sú stále populárne. DAEMON Tools Lite si môžete stiahnuť na disk, pamäťovú kartu či USB a mať ju stále zo sebou. DAEMON Tools vytvára dva druhy virtuálnych jednotiek
  • Virtuálne zariadenie DT
  • Virtuálne zariadenie SCSI – emulujú chránené DVD a CD disky.
Výhody tejto verzie ocenia hlavne študenti či zamestnanci, ktorí na svoju prácu používajú niekoľko počítačov. Je vhodná aj pre ľudí, ktorí si nechcú zbytočne kupovať Blu-ray, CD či DVD mechaniku. S prenosnou portable verziou si poradia s načítaním, otvorením či stiahnutím akéhokoľvek súboru v akomkoľvek formáte (takmer). Virtuálna mechanika (CD, DVD, Ble-ray) bude tak vždy na blízku a vy môžete po nej siahnuť vždy keď bude treba.

DAEMON Tools Lite pro

DAEMON Tools Lite program je vhodný pre domáce použitie. Ak ale chcete od tohto programu viac – výkon, rýchlosť, ďalšie funkcie siahnite po verzii DAEMON Tools Lite pro. Od roku 2000 je tento softvér špičkou medzi ostatnými emulačnými programami. Prostredníctvom prieskumníka vo Windows môžete používať všetky funkcie DAEMON Tools. Táto verzia programu je určená pre profesionálov a aby ste sa dostali k všetkým jej funkciám budete musieť pre aktiváciu zadať DAEMON Tools sériové číslo. Pokiaľ ste si stiahli túto aplikáciu zadarmo môže sa stať, že pôjde pomalšie, bude mať slabý výkon alebo bude mať problém otvoriť či vytvoriť niektoré súbory. V tom prípade bude chyba v DAEMON Tools Lite key – licenčný kľúč, ktorý vám sprístupní všetky funkcie tohto programu.

Virtuálna mechanika – ďalšie programy

Ak hľadáte aplikáciu, ktorý by DAEMON Tools Lite program mohla nahradiť skúste sa obzrieť po Power ISO. Je vhodný na spracovanie a úpravu ISO súborov Ak používate starší operačný systém siahnite radšej po tomto programe. Alcohol 120% je ďalšou možnou alternatívou k programu DAEMON Tools Lite. Umožňuje vytvoriť až 31 virtuálnach jednotiek (DAEMON Tools len 4). Otázkou ale je s koľkými naozaj potrebujete naraz pracovať? V prospech DAEMON Tools hovorí aj fakt, že verzia Lite je zadarmo, zatiaľ čo Alcohol 120% si zadarmo môžete stiahnuť len na pár dní (skúšobná verzia). Virtuálna mechanika má veľké množstvo výhod. Na internete nájdete veľa rôznych emulačných programov. Skôr ako si jeden z nich stiahnite informujte sa o nich. O ich funkciách, ovládaní a používaní. Recenzie a názory užívateľov vám pomôžu vybrať si ten naj program.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Daemon Tools Lite.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Daemon Tools Lite.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Daemon Tools Lite?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

Health Break 1.6

Program na pripomínanie prestávok pri PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Ryujinx Nintendo 1.1.1213

Emulátor Nintendo Switch

Freeware

0 kB

RAM Benchmark 1.3

Hodnotenie výkonu RAM

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Ucheck 5.0.3.0

Automatická aktualizácia programov.

Freeware

0 kB

Magnify 10 1.0

Zväčšenie obrazovky Windows.

Freeware

0 kB

Geeks3D Funmark 1.37.2.0

Test grafickej karty.

Freeware

0 kB

Crystaldiskmark 8.0.4

Meranie rýchlosti pevného disku.

Freeware

0 kB

Adb Appcontrol 1.8.3

Správa Android aplikácií.

Freeware

0 kB

Kioo Media Player 1.13

Multimediálny prehrávač.

Freeware

0 kB

Wise Auto Shutdown 1.7.5.94

Automatické vypnutie PC.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Crystaldiskinfo Instalace 9.1.1

Informácie o pevnom disku PC.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3740

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2318

Freeware

Daemon Tools Lite

DAEMON Tools Lite je veľmi obľúbený programom, ktorý využijete pri práci s virtuálnymi CD/DVD diskami. Tento nástroj je schopný emulovať takmer všetky chránené aj nechránené CD alebo DVD.

1796

Freeware

Utorrent

uTorrent je program, s ktorým sa sťahovanie a vymieňanie aj veľkých dát a súborov stane hračkou. Je jedno aký veľký súbor sťahujete, koľko ľudí ho zároveň s vami sťahuje  – uTorrent je na to ako stvorený.

1739

Freeware

Čítačka Qr Kódov

QR kódy, čoraz častejšie sa s nimi stretávame všade okolo nás. Vidíme ich na každom kroku a ani nevieme čo znamenajú. Chcete to vedie? Stačí ak máte čítačku QR kódov vo svojom mobile a do tajov QR kódov sa rýchlo dostanete.

1590

Freeware

865

Freeware

Winrar

WinRAR je archivačný program pre Microsoft Windows . Možno jednu, o ktorej toho veľa neviete máte aj vy – RAR. Viete ako rozbaliť RAR  či ZIP? Ak sa takýto súbor nachádza aj vo vašom počítači vieme vám poradiť. Ako otvoriť súbor RAR a mnoho ďalších vám prezradíme teraz.

850

Freeware

Vypínač Pc Na Dobrú Noc

Automatické vypnutie.

849

Freeware

Windows 10

Windows 10 je najnovší operačný systém od spoločnosti Microsoft. Môžete si ho stiahnuť a používať v stolových počítačoch, notebookoch, tabletoch, mobilných telefónoch, v hracích konzolách a pod. Oproti predchádzajúcim verziám najnovší  Windows 10 vyniká hlavne tým, že vám v počítači zaberie málo mie

759

Freeware

Generátor Qr Code

EAN či QR - ak neviete ako na malú plochu umiestniť množstvo informácií skúste to s QR kódom. Pomocou generátora QR kódov si ho môžete vytvoriť a vložiť do neho všetko čo potrebujete – od textu, cez heslá až po osobné či platobné údaje všetko.

693

Freeware

ďalšie programy »logo

9281 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 13 hodinami