PREKLAD: UKRAJINČINA - SLOVNÍK do mobilu

4.4.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Ukrajinčina je jazyk, ktorým hovoria milióny ľudí. Ak sa chcete tento jazyk naučiť pomôžu vám v tom rôzne slovníky. Slovensko – ukrajinský slovník by ste ale hľadali zbytočne. Aký slovník stiahnuť aby ste sa dohovorili s Ukrajincom?

V súčasnosti je ohľadom slovníkov najväčší záujem o ukrajinský slovník. V obchodoch a e-shopoch s knihami ukrajinsko – slovenský slovník nie je problém zohnať. Pokiaľ ale nechcete listovať v slovníku aby ste mohli pár slov preložiť isto začnete vyhľadávať na internete výrazy ako „ukrajinčina prekladač“ alebo „slovensko ukrajinský slovník Google“.

 

Preklad ukrajinčina

Musíme vás sklamať. Momentálne nenájdete na internete žiadny prekladač zo slovenčiny do ukrajinčiny zadarmo, ani ukrajinský slovník, ktorý by ste si mohli stiahnuť do mobilného telefónu. Človek je ale tvor vynaliezavý a pár spôsobov ako získať preklad z ukrajinčiny do slovenčiny existuje.

 


Prekladač do ukrajinčiny

Aj keď sa vám nepodarí zohnať slovensko ukrajinský prekladač do mobilu môžete si stiahnuť aplikáciu Česko – ukrajinský preklad do mobilu. Českému jazyku rozumie veľká väčšina Slovákov, takže by ste s touto aplikáciou nemali mať jazykový problém.

Ďalšou dobrou aplikáciou je Česko - ukrajinský slovník, ktorý nájdete na stiahnutie aj na Google Play. Výraz Slovensko – ukrajinský prekladač na Google Play by ste momentálne hľadali zbytočne.

Výborný je aj prekladač viet alebo fráz, ktoré sa najčastejšie používajú. Aplikácia „Naučte sa ukrajinsky“ obsahuje viac ako tisíc najpoužívanejších fráz, ktoré sú prehľadne rozdelené do rôznych kategórií. Nájdete tu samozrejme aj preklad slovíčok, ale aplikácia je zameraná hlavne na frázy.

 

Prekladač z ukrajinčiny do slovenčiny

Na preklad z ukrajinčiny, alebo na preklad z ukrajinčiny online môžete využiť aplikáciu Google Prekladač. V tejto aplikácii nájdete desiatky jazykov, ktoré môžete navzájom prekladať. Úradný preklad z ukrajinčiny s touto aplikáciou síce nezískate, ale pokiaľ ide o písaný text alebo porozumenie konkrétnych slovíčok táto aplikácia je tou najlepšou. Nemusíte si ani sťahovať slovník do mobilu. Na preklad zo slovenčiny do ukrajinčiny vám stačí len byť pripojený na Wi-fi sieť alebo mobilné dáta a môžete prekladať. Plnohodnotne vám tak nahradí ukrajinský slovník online.

Google Translate je spoľahlivý prekladač, ktorý máte aj v počítači. Zároveň s písaným prekladom v ňom nájdete aj zvukový prekladač, alebo skôr funkciu, ktorá preložené slovo aj prečíta. Môžete si tak overiť výslovnosť konkrétnych slovíčok. 

 

Úradný preklad

Úradné preklady z ukrajinčiny vám najlepšie preložia úradníci alebo vám s tým pomôže aj súdny prekladateľ ukrajinčiny (súdny tlmočník ukrajinčina). Pokiaľ ukrajinčinu neovládate a potrebujete vybaviť niečo na úradoch je dobré zaobstarať si tlmočenie z/do ukrajinčiny.

Samostatný slovensko ukrajinský prekladač do mobilu nenájdete, ale môžete na preklad využiť iné aplikácie. Aj keď ukrajinsko slovenský prekladač mobilná aplikácia  je fráza, ktorú budete hľadať zbytočne nemusíte sa prekladu hneď vzdávať.

Samotný ukrajinský jazyk je slovenčine veľmi podobný. Máme spoločných viac ako 65% slov. Takže ak budete hovoriť pomaly a pozorne načúvať osobe, s ktorou sa rozprávate môžete si navzájom porozumieť aj bez slovníkov.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni