Najlepšie VIANOČNÉ a NOVOROČNÉ priania 2022 - vtipné sms, zamilované Messenger priania

19.12.2022 10:45  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Chcete poslať originálne vianočné prianie? Neviete ako poslať novoročné prianie zadarmo? Ak aj vás každý rok zaplaví množstvo prianí a želaní pripravte sa na to v predstihu. Pripravte si vlastné priania už teraz.

Čo nevidieť sú tu najväčšie sviatky roka Vianoce a Nový rok. Vianočné priania, novoročné priania,... ak aj vám v tomto období v jednom kuse zvoní mobil nie ste jediní. Posielanie vtipných, milých ale aj zamilovaných správ hlási v tomto období pravidelne rekordy. Niet divu, že telekomunikácie sú neraz preťažené. Posielanie novoročných sms alebo vianočných blahoprianí sa v posledných rokoch obmedzilo hlavne na sms správy.

 

Vianočné prianie sms

Posielanie pohľadníc s vianočným prianím je už dávno minulosťou, aj keď stále sú ľudia, ktorí na pohľadnice nedajú dopustiť. Ale vráťme sa k sms-kám. Vianočné sms prianie môže mať rôzny charakter. Určite ste už aj vy dostali nejedno srandovné vianočné prianie. Podobné môžete poslať aj vy.

Ak vás ale nič vtipné nenapadá a nechcete posielať správy, ktoré ste dostali môžete si na Google vianočné prianie nájsť. Na internete nájdete  veselé vianočné priania aj v cudzích jazykoch. Stačí sa len poobzerať na internete. Vyhľadajte v Google výraz „vianočné prianie text“ a jeden si vyberte.


 

Novoročné prianie sms

Aj novoročné priania sms môžu byť vtipné. Platí to isté ako pri Vianociach. Množstvo vtipných textov pre túto príležitosť nájdete na internete. Vianočné a aj novoročné blahoprianie ale nemusí byť len vtipné. Existujú aj erotické vianočné (novoročné) priania a aj formálne.

Ak ste už niekedy dostali firemné vianočné prianie isto viete, že má úplne iný charakter ako tie, ktoré posielate priateľom či rodine. Novoročné prianie formálne by malo mať istú dávku serióznosti. Vtipné silvestrovské priania nie sú práv tu vhodné. Ak posielate prianie obchodným partnerom do zahraničia je dobré poslať im ho v jazyku akým hovoria. Novoročné prianie v angličtine, alebo novoročné prianie v nemčine nie je ťažké napísať.

Vzory novoročných prianí formálnych, pracovných, ale aj tých vtipných nájdete na internete.

 

Vianočné prianie

Posielanie sms priania k Vianociam nie je jediný spôsob ako niekomu popriať pekné sviatky. Existuje niekoľko programov a aplikácií, s ktorými si môžete vytvoriť vlastné prianie a rozposlať ho známym a priateľom cez email, komunikačné aplikácie alebo aj poštou.

V mobilnej aplikácii Canva môžete rýchlo a jednoducho vytvoriť prianie, pridáte vlastný text a vytvoríte si tak originálne a krásne vianočné prianie.

Ak chcete byť naozaj originálni skúste si vytvoriť vianočné foto prianie. Najlepšie je ak na to použijete vlastnú fotku so zimnou atmosférou do ktorej doplníte text a odošlete ju. Na úpravu fotografie a doplnenie textu môžete použiť viacero editorov fotiek. Zdarma si môžete stiahnuť program GIMP alebo Picasa.

Ak ste si vytvorili originálne novoročné prianie môžete ho vytlačiť a poslať podobne ako pohľadnicu.  

 

Vianočné prianie zadarmo

Miesto písanie textu do sms môžete posielať aj vianočné priania obrázky. Poslať ich môžete cez komunikačné aplikácie v mobilnom telefóne alebo v počítači. Ak nemáte vhodný obrázok môžete si vianočné prianie online aj vytvoriť.

 Na internete sú stránky, ktoré vám umožnia vytvoriť vianočné a aj novoročné prianie online. Vyberiete si pohľadnicu (obrázok), ktorý chcete poslať, vyplníte potrebné údaje (mailovú adresu, meno, adresáta, text,...) a jednoducho ju pošlete. Takáto výroba vianočného priania online je zväčša zadarmo. Dajte si ale pozor, zdarma môžete použiť len zopár pohľadníc.

Neviete ako oživiť vianočné prianie na messengeri? Vianočná básnička sa vám zdá nudná? Skúste poslať vianočné prianie gif. Súbory s koncovkou gif sú krátke animácie, ktoré môžu oživiť každé jedno prianie. Krátke animácie s vianočnou alebo novoročnou tematikou nájdete na internete.

Ak ste už vytvorili vtipné novoročné priania a chcete zorganizovať aj silvestrovskú oslavu mali by ste k prianiu pripojiť aj pozvánku, ktorú si môžete vytvoriť v mobilnom telefóne. Stačí ak máte stiahnutú aplikáciu Pozvánka – vytvoriť pozvánku.

Či už chcete poslať krátke novoročné prianie alebo vtipné vianočné prianie cez sms určite môže byť jedinečné a originálne. Ak máte v mobile uložené vianočné sms priania 2022 nie je dobré ich posielať aj tento rok. Buďte tento rok popredu  pripravte si silvestrovské priania či humorné vianočné priania už v predstihu.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3694

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2573

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2436

Freeware

2386

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2274

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2204

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2130

Freeware

Mafia 1

PC hra.

1984

Freeware

Viber pre Pc 11.6

Jedna z najlepších aplikácií v kategórii online komunikácií má názov Viber. Používa ju takmer miliarda spokojných užívateľov nie len v mobilných telefónoch, ale aj vo svojich počítačoch. Pridajte sa k nm a užívajte si bezplatnú komunikáciu.

1949

Freeware

1935

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

IKEA 3.60.0

Nákupná aplikácia

Freeware

0 kB

Batch Translator 3.4

Preklad dlhých textov

Freeware (pro nekomerční účely)

0 kB

Ubian 2.17.1

Dopravná karta v mobile

Freeware

0 kB

Moje SPP 1.1.210026

Mobilné aplikácia

Freeware

0 kB

AI Security 27105

Antivírus do mobilu

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

eZóna SSE 1.4.13

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Allegro: Nákupy on-line 8.57.1

Nákupná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Sazkabet 5.4.3927 (b22f6db9c)

Stávkovanie cez mobil

Freeware (pro nekomerční účely)

0 kB

Freeware

0 kB

Učte sa jazyky s Duolingom

Aplikácia na výučbu jazykov

Freeware

0 kB

Sleep Monitor: Sledovanie spánku v2.6.6.1

Aplikácia na sledovanie spánku

Freeware

0 kB

Sazkabet 2.0.12.2

Stávkovanie v mobile

Freeware (pro nekomerční účely)

0 kB

Action 1.67.0

Mobilná aplikácia obchodného reťazca

Freeware

62 kB

Biedronka 2.2.0

Mobilná aplikácia obchodného reťazca

Freeware

87 kB

Mi Fitness 3.24.0i

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Paint the Flag 2.2.2

Hra do mobilu

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9237 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 1 dnom