Najlepšie rozšírenia prehliadača pre Chrome!

14.11.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Rozmýšľate ako si vylepšiť prehliadač Google Chrome? Skúste si stiahnuť rozšírenia prehliadača, ktoré môžu zlepšiť prácu s PC či prehliadanie webových stránok. Poradíme vám kde rozšírenia prehliadača hľadať a ktoré z nich by ste si mali stiahnuť.

Internetový prehliadač Google Chrome je najrozšírenejším prehliadačom na svete. Ak ho používate aj vy môžete si ho prispôsobiť svojim potrebám a nárokom pomocou rôznych rozšírení. Doplnky Google Chrome , alebo rozšírenia zlepšia prácu s internetom, vyhľadávanie či prehliadanie internetu. Viete, kde rozšírenia prehliadača Chrome nájsť a ako ich stiahnuť?

 

Ako pridať rozšírenie do Chrome

 Rozšírenia Google Chrome nájdete v Internetovom obchode Chrome (Chrome Store). Skôr ako si niektoré rozšírenie pre Chrome stiahnete prečítajte si jeho recenziu. To ale nie je jediná vec, na ktorú by ste sa mali pri výbere Google Chrome rozšírení zamerať. Tiež si zistite aké povolenia rozšírenie vyžaduje, prípadne či rozšírenie nesleduje vašu aktivitu na internete.

Ako si nainštalovať rozšírenia? Jednoducho si ich stiahnite a následne inštalujte. Rozšírenia pre Google Chrome nájdete v internetovom obchode zoradené do skupín. Vybrať si ale z množstva programov môže byť náročnejšie. Ktoré Google rozšírenia sa oplatí stiahnuť?


 

Rozšírenie Chrome

Google Chrome rozšírenie vám môžu zjednodušiť prácu na počítači či prezeranie internetových stránok. Ak rozmýšľate či a ako stiahnuť prehliadač Google Chrome do mobilu robíte dobre. Pridať rozšírenie Chrome môžete aj do mobilného telefónu. Stiahnuť prehliadač Google Chrome do počítača si môžete aj z našej stránky.

 

Google prekladač

Najsťahovanejšie a aj najlepšie rozšírenie pre Chrome, ktoré sa vám určite zíde je Prekladač Google. Rozšírenie Google Prekladač sa vám zíde ak surfujete na zahraničných stránkach. S týmto rozšírením môžete prekladať celé stránky, len časti článkov alebo len konkrétne slovíčka.

 

Full Page Screen Capture

Ďalší doplnok pre Google Chrome je ideálny na vytváranie záberov stránok. Stačí stránku otvoriť a môžete si urobiť jej záber, ktorý uložíte ako PDF súbor alebo obrázok.

Pracujete často s PDF formátmi? Obchod Chrome má v ponuke množstvo rozšírení Chrome PDF. Ak potrebujete nájdete tu program na rozdelenie PDF a aj ďalšie.

 

VPN

VPN rozšírenia Chrome využijete ak chcete na internete surfovať bezpečnejšie a udržať si svoje súkromie. Zároveň sa môžete tak dostať aj na stránky, ktoré sú zakázané. Stačí si len nainštalovať plugin do Google Chrome a začať prezerať stránky na internete.

 

Vzdialený prístup k počítaču

Pomocou rozšírení, alebo inak povedané extensions Chrome môžete získať aj program na vzdialený prístup k počítaču. Aj keď Chrome Remote Desktop nemá veľa funkcií môžete sa pomocou neho pripojiť k inému počítaču.

Tento program funguje aj v mobilnom telefóne. Pokojne si ho môžete stiahnuť a používať ak hľadáte podobné rozšírenie Chrome Android.

 

Blokovanie reklamy

Ak vás reklamy na internete stále otravujú a neviete ako sa ich zbaviť skúste so s programom AdBlock. Rozšírenie Chrome AdBlock blokuje reklamy a vyskakovacie okná na obľúbených stránkach ako Facebook, YouTube či Twich.

 

Poznámky

Užitočné rozšírenie do Chromu môže byt aj program na poznámky (Papier). V tomto plugine si môžete zaznamenávať všetko čo vás napadne alebo čo si potrebujete zaznamenať. Poznámky sú zálohované v prehliadači. Nemusíte si vytvárať žiadne účty a poznámky sa ani nesynchronizujú. Budete ich mať len vo svojom počítači, kým ich nezmažete.

Pridať rozšírenia prehliadača Chrome nie je náročné. Vyberte si program, ktorý sa vám môže zísť a jednoducho si Google Chrome rozšírenie stiahnite. Vybrať najlepšie rozšírenie pre Chrome záleží od toho čo chcete a čo od prehliadača očakávate.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni