Najlepšie programy na strih hudby

21.6.2023 12:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Potrebujete skrátiť skladbu alebo pieseň, ktorú máte v mobilnom telefóne alebo počítači? Programy na strih hudby vám s týmto problémom pomôžu. Ktoré sú najlepšie programy alebo aplikácie na strih hudby?

Programy na strih hudobných súborov sú čoraz obľúbenejšie. Umožnia vám upraviť skladby presne podľa vašich predstáv. Samozrejme, že v nich nájdete viac funkcií a nástrojov, ale najväčšie využitie majú práve na strih hudby. Úprava hudby je s jednoduchým vhodným programom na strihanie hudby zadarmo jednoduchá a rýchla. Viete ktorý program na strih hudby je najlepší a aj zadarmo?

Na úpravu pesničiek môžete využiť programy, ktoré si stiahnete do počítača alebo využiť služby webových stránok a vykonať strih hudby online. Je len na vás čo využijete. Ak potrebujete upraviť audio súbor len občas online strih hudby vám postačí. Pokiaľ ale editáciu hudby robíte častejšie je dobré stiahnuť si program na úpravu hudby zadarmo.

 

Program na strihanie hudby

Program na úpravu hudby by sa mal vyznačovať jednoduchosťou a mal by mať aspoň základné funkcie, ktoré vám umožnia pracovať s audio súborom. Najlepší program na strihanie hudby je jednoduchý s prehľadným rozhraním a najlepšie ak je zadarmo. Ako editovať zvuk? Ako zostrihať zvukový záznam? Väčšina programov a aplikácii na strihanie audio súboru sa používa naozaj jednoducho. Stačí len označiť časti skladby, ktoré chcete odstrihnúť a  máte to.


 

Free MP3

Rozmýšľate v čom strihať mp3? Program na úpravu hudby pre začiatočníkov Free MP3 Cutter vám umožní upravovať audio súbory vo formáte MP3. S týmto softvérom môžete rýchlo a jednoducho odstrániť časti skladby, ktoré nechcete.

Začiatok a koniec časti ktorú chcete vystrihnúť môžete nastaviť v tomto programe na úpravu hudby pomocou posuvníka. Využiť ho môžete aj na rozdelenie audiokníh či iných väčších súborov. Pokiaľ by ste chceli využiť viac funkcií pri úprave hudby môžete si vyššiu verziu programu zakúpiť.

 

Audacity

Ďalší dobrý program na strih hudby má názov Audacity. Tento program na úpravu hudby zadarmo obsahuje aj ďalšie funkcie. Obsahuje rekordér, ktorý vám umožní nahrávať zvuk a nájdete tu aj nástroj na prevod formátov audio súborov. Dokonca vám umožní previesť aj analógové nahrávky do digitálnej formy.

Aj keď ide o starší program na strih hudby zadarmo stále sa radí medzi obľúbené a často používané softvéry na editáciu hudby. Ak hľadáte program na strihanie hudby v češtine zadarmo určite si ho stiahnite. Nájdete ho vo verziách pre počítače s operačným systémom Windows a aj Mac OS.

Ako sa strihá v Audacity? Na domovskej stránke programu nájdete návod ako program používať.

 

Adobe Audition

Tento editor hudby si môžete zadarmo vyskúšať. Následne si ho môžete zakúpiť. Program na strihanie pesničiek Adobe Audition obsahuje viac ako 50 nástrojov a funkcií na úpravu hudby. Podporuje množstvo najpoužívanejších audio formátov. Tento program na úpravu zvuku toho dokáže naozaj veľa. Môžete s ním upravovať, mixovať, nahrávať, obnovovať zvukový obsah,...

 

FL Studio Mobile

Aplikácia na strih hudby FL Studio Mobile vám umožní hudbu nie len strihať ale aj upravovať a nahrávať priamo v mobilnom telefóne. Nepotrebujete tak programy na úpravu mp3 v počítači ale môžete si hudbu upraviť priamo v mobilnom telefóne.

 

Music Editor

Aplikácia na úpravu hudby Music Editor je výborným nástrojom nie len na strihanie hudby v mobilnom telefóne. Táto aplikácia na strihanie hudby zdarma dokáže aj zmeniť formáty audio súborov, strihať a aj zlučovať skladby a nájdete v nej aj rekordér na nahrávanie hudby.

 

Úprava hudby online

Ak si nechcete do počítača alebo mobilného telefónu sťahovať program na úpravu hudby môžete využiť strih hudby online zadarmo. Na internete nájdete množstvo webových stránok, ktoré vám umožnia strih pesničiek online a nie len to.

Jednou z nich je aj stránka bearaudiotool.com kde môžete audio súbory upravovať. Úprava hudby online je jednoduchá. Stačí len nahrať alebo pretiahnuť súbor, ktorý chcete upraviť na stránku a môžete sa pustiť do úprav. Na tejto stránke môžete upravovať MP3 online ale aj súbory vo formáte WAV a OGG.

Či sa už rozhodnete pre program na strih hudby zdarma, stiahnete si aplikáciu na strihanie hudby do mobilného telefónu alebo si zvolíte úpravu hudby mp3 online záleží len od vás. Ak chcete upravovať hudbu často a potrebujete viac nástrojov program na strihanie hudby zadarmo vám asi stačiť nebude. Softvéry, ktoré majú viac funkcií si ale môžete vyskúšať zadarmo.

Strih hudby v aplikácii využijete ak si chcete vytvoriť vlastné zvonenie a potrebujete len jednoduchý program na orezanie hudby. Pokiaľ sa lepšie poobzeráte nájdete aj editory, ktoré sa zameriavajú na úpravu zvuku MP3 a aj iných formátov a obsahujú viac nástrojov.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2335

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni