Najlepšie logické hry na mobil zadarmo!

21.12.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Logické hry na mobil preveria vaše znalosti, koncentráciu, reflexy a aj pamäť. Aj preto sa radia medzi najobľúbenejší žáner hier. Najlepšie logické hry pre deti aj pre dospelých si môžete stiahnuť aj zadarmo.

Logické hry sú v súčasnosti veľmi obľúbené. Okrem skrátenie dlhého času si pri nich môžete zlepšiť pamäť, precvičiť reflexy alebo si trochu ponamáhať mozog. Teraz si môžete stiahnuť logické hry do mobilu priamo z Google Play alebo App Store. Predstavíme vám tie najlepšie logické hry na mobil zdarma, ktoré vás neprestanú nikdy baviť.

 

Logické hry na mobil

Rozmýšľate čo hrať na mobile? Skúste si stiahnuť logické hry, kde si môžete overiť svoje logické zmýšľanie. Najlepšie logické hry Android si nemusíte ani kupovať. Nájdete ich na stiahnutie aj zadarmo. Preverte svoje znalosti v logických hrách kdekoľvek ste. Stačí vám len mobilný telefón a stiahnutá hra.

 


Skills

Najlepšia logická hra na mobil akú môžete nájsť a stiahnuť si ju zadarmo. Aj keď ide o logickú hru pre deti od 5 rokov potrápi aj dospelých ľudí. V hre testujete nie len svoje schopnosti ale aj reflexy. Za každý úspešne zvládnutý level dostanete body (mozog), ktoré môžete využiť na prejdenie do ďalšieho levelu, získanie pomoci alebo na opakovanie úrovne.

Túto hru si stiahlo viac ako 10 miliónov užívateľov. Túto hru môžete hrať aj ako multiplayer s priateľmi alebo náhodnými hráčmi.

 

Threes

Táto hra preverí vaše znalosti z matematiky. Nebojte sa, stačí ak ovládate dobre násobilku troch a máte predvídavosť. Táto nekonečná neustále rastie takže budete mať vždy čo robiť.

Ide o jednu z najlepších hier na mobil zdarma a môžete si ju stiahnuť ako do mobilov s Androidom tak aj do iPhone.

 

Zhed

Medzi Android logické hry musíme zaradiť aj hru Zhed. Logická hra zadarmo na stiahnutie vás prekvapí množstvom úrovní. Každá z nich je samozrejme ťažšia a ťažšia. Táto logická hra pre jedného preverí vašu koncentráciu a pamäť.

Celkovo nájdete v hre 100 náročných úrovní. Hru si môžete stiahnuť zadarmo pokiaľ ale chcete aby bol váš úspech zaznamenaný mali by ste ju hrať online. Ak vám bude niektorá z úrovní robiť problém budete si musieť radu zaplatiť.

 

Wheres My Water?

Dobrá logická hra pre deti od 8 rokov (aj mladšie). V mobilnej hre Wheres My Water musíte pomôcť krokodílovi dostať sa k vode. Potrebujete správne pospájať potrubie ale odstrániť aj ďalšie problémy, ktoré bránia vode tiecť potrubím.

Nejde tak len o zábavnú hru na mobil ale aj o logickú hru pre deti aj dospelých.

 

LogicLike Mozgovňa

Zaujímavé logické hry zdarma na stiahnutie nájdete aj v hre LogicLike Mozgovňa. Túto mobilnú hru si môžete zadarmo stiahnuť do iPhone. Táto hra preverí vašu pozornosť, priestorové myslenie a pamäť. Logická hra na mobil obsahuje viac ako 2500 hlavolamov, logických úloh či matematických rébusov.

Táto aplikácia je vhodná pre staršie deti alebo dospelých ľudí. Ťažšie úlohy dajú zabrať istotne každému. Vybrať si môžete z troch úrovní obtiažnosti hry.

 

Najlepšie logické hry online

Logické hry Android či iPhone si nemusíte sťahovať do mobilu. Môžete ich hrať aj online. Stačí si ich len vyhľadať na internete. Dajte si ale pozor na spotrebu mobilných dát.

Bezplatné online logické hry sú naozaj rôzne. Nájdete medzi nimi logické hry pre deti od 3 rokov ale aj logické hry pre deti od 10 rokov a viac.

Hry, ktoré si môžete stiahnuť zadarmo obsahujú často veľa reklám, čo môže hranie dosť znepríjemniť. Chcete vedieť ako hrať hry bez reklám? Musíte siahnuť po platenej verzii hry. 

Logické hry na telefón sa radia medzi najlepšie oddychové hry. Nemusíte pri nich pretekať s inými hráčmi ani stavať obranu či na niekoho útočiť. V tomto žánre hier ide len o vaše logické myslenie, znalosti, reflexy či koncentráciu. Logické hry zadarmo na stiahnutie vás nebudú stáť ani cent a môžete si pri nich preveriť alebo aj zlepšiť vlastné schopnosti.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3717

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni