Najlepšie hry pre deti na telefón a tablet

28.12.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Hry pre deti na telefón alebo tablet nemusia byť len plné násilia, náročných hier či pretekov kde sa hrá o čas. Android hry pre deti môžu byť aj vzdelávacie a náučné alebo môžu rozvíjať kreativitu tých najmenších.

Existuje množstvo rôznych hier, ktoré si môžu deti stiahnuť do mobilného telefónu. Nie všetky sú pre ne ale vhodné. Buď sú obtiažnejšie alebo obsahujú veľa násilia. Vybrať vhodné hry na mobil pre deti môže byť náročnejšie aj pre dospelých. Android hry pre deti 3 roky určite nebude zaujímať staršie deti. Hry, ktoré ich zaujímajú zas môžu byť platené. Predstavíme vám detské hry na mobil zdarma, ktoré deti určite zabavia.

 

Hry pre deti na mobil

Detské hry na tablet zdarma nemusia byť plné násilia ani to nemusia byť hry na čas. Náučné hry na tablet alebo mobilný telefón deti zabavia a aj sa niečo hravou formou naučia. Hry do mobilu pre deti sa tak určite oplatia. A keďže sú detské hry na android rôzne najlepšie urobíte ak budete vyberať podľa veku dieťaťa.

Zamerajte sa aj na žáner hry. Logické hry pre deti Android staršie deti určite zaujmú, android hry pre najmenších zas môžu malé deti niečo naučiť.


 

Vzdelávacie hry pre deti

Aplikácia Vzdelávacie hry pre deti je hra na mobil pre najmenších. Deti tu musia riešiť niekoľko jednoduchých úloh a zároveň sa niečo naučia. V aplikácii nájdete zvuky zvierat, hádanky s obrázkami, musia nájsť cestu z bludiska alebo sa naučia kresliť objekty. Táto hra do mobilu pre deti zdarma poskytne dosť zábavy a aj vzdelania pre deti predškolského veku.

 

Máša a medveď

Ak hľadáte android hry pre deti do 5 rokov určite by ste nemali vynechať aplikáciu Máša a medveď. Tento názov ukrýva viac detských hier na mobil takže deti budú mať vždy inú hru s rovnakými postavičkami. Hry pre deti na tablet zdarma, do mobilného telefónu alebo aj do PC – túto hru nájdete v rôznych verziách pre rôzne zariadenia.

 

Flow Free

Princíp tejto hry je celkom jednoduchý – spojiť dve bodky rovnakej farby. V kategórii hry pre najmenších na tablet by ste ju ale nenašli. Hra Flow Free je vhodná pre staršie deti. Spájanie dvoch bodiek môže byť vo vyšších úrovniach hry náročnejšie.

 

Toca Kitchen Monster

Detské hry na mobil môžu byť aj zábavné a aj poučné. Presne takou je aplikácia Toca Kitchen Monster. Táto android hra pre deti ich naučí variť. Hlavné postavy v aplikácii sú dve príšerky, ktoré majú stále hlad. Varenie, pečenie, smaženie – je jedno čo pripravíte hlavne aby to príšerkám chutilo.

 

Pou

Najlepšia hra pre deti na Android ak chcete aby sa naučili trochu aj zodpovednosti. V mobilnej hre Pou sa staráte o malého mimozemšťana. Aby bol spokojný musíte sa s ním hrať, obliekať ho, dávať ho spať,...

Pokiaľ hľadáte hry pre deti do mobilu túto hru by ste si mali určite stiahnuť. Starostlivosť o mimozemšťana deti istotne zabaví.

 

Monster Math

Detské hry na mobil zdarma s matematikou – nejde vám to dokopy? V aplikácii Monster Math sa môžu deti nie len zabaviť ale aj zlepšiť v matematike.  Nejde o hru pre najmenších android ale o hru pre staršie, už školopovinné deti.

Hneď ako si hru spustíte musíte v nej vyplniť pár nastavení, v závislosti od toho aké znalosti ohľadom matematiky má vaše dieťa. Následne aplikácia vytvorí príklady presne pre vaše dieťa.

 

Minecraft

Áno, čítate správne, Minecraft sa dá hrať aj na mobilnom telefóne alebo tablete. Pokojne hru tak môžeme zaradiť medzi najlepšie hry na mobil zdarma. Toľko kreativity ako v tejto hre v žiadnej inej hre pre deti na telefón nenájdete. Minecraft – Pocket Edition je hra s množstvom nekonečných svetov, ktorá sa stále vylepšuje.

Vybrať vhodné detské hry na mobil nie je náročné. Dokonca ich nemusíte ani kupovať. Pokiaľ ale hľadáte Android hru bez reklám budete si musieť zakúpiť vyššie verzie hier. Najlepšie hry pre deti na tablet alebo mobil môžete mať aj zadarmo. Či už hľadáte Android hry pre deti 7 rokov alebo rozmýšľate ako zabaviť deti 2 roky určite nájdete vhodnú hru.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni