Najlepšie hry na Windows zdarma na stiahnutie! Hrať PC hry

7.2.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Hľadáte naozaj dobré hry na Windows 10 a najlepšie zadarmo? Chcete si zahrať starú hru na Windows 10? Vieme kde nájdete najlepšie hry na stiahnutie zadarmo a vieme aj ako spustiť staré počítačové hry v novom operačnom systéme.

Hry na Windows zdarma nie je ťažké nájsť. Keďže ide o najčastejšie používaný operačný systém veľká časť hier je kompatibilná práve s ním. Či už hľadáte hry na Windows 10, alebo potrebujete hry na Windows 7 nájdete ich na internete na stránkach, ktoré sa zameriavajú nie len na hry ale aj programy do PC.

Chcete si zahrať staré hry na Win 10, hľadáte Microsoft hry zadarmo, alebo iné? Už vás omrzela Windows 10 hra Solitaire a hľadáte inú kartovú hru od Microsoft? Ak viete kde hľadať môžete si hry na Windows 10 zdarma stiahnuť do počítača alebo notebooku.

 

Hry Windows 10

Kde sú hry na Windows 10? Ak zadáte do prehliadača výraz „Windows 10 hry zadarmo“ zobrazí sa vám množstvo stránok. Najviac hier na stiahnutie zadarmo na PC Windows 10 ich nájdete na stránke Microsoft. Nájdete tu Microsoft hry zdarma, ale aj hry, ktoré si musíte kúpiť, prípadne si môžete zadarmo stiahnuť len demoverzie hier.


 

Microsoft Store hry

Najznámejšia a aj najobľúbenejšia stránka na sťahovanie hier zadarmo je Microsoft Store. Nájdete tu stovky hier a isto medzi nimi nájdete aj tú obľúbenú. Pokiaľ hľadáte android hry na Windows 10 veľa ich nie je a momentálne sa ich testovanie len spúšťa. Pokiaľ ale budete mať takéto hry budete ich môcť hrať ako v mobile tak aj na počítači.

Hry sú prehľadne rozdelené do kategórií podľa žánru (kartové hry Windows 10, logické hry Windows 10, klasické, adventúry, ...). Tiež si môžete vyberať hry pre Windows 10 pre jedného alebo viacerých hráčov a dokonca nájdete aj hry pre viacerých hráčov na rôznych platformách.

Je jedno či si chcete stiahnuť hry na notebook Windows 10 alebo hľadáte PC hry na Windows 10. Či bude hra vo vašom zariadení fungovať zistíte podľa systémových požiadaviek konkrétnej hry.

 

Windows 10 hry

Microsoft – hry na PC určite neobsahuje všetky počítačové hry na Windows 10 zadarmo na stiahnutie. Počítačové hry pre Win 10 môžete nájsť aj na rôznych webových stránkach. Kým napríklad hra Srdce Windows 10 sa v Microsoft Store nachádza v niekoľkých verziách PC hru Bulánci Windows 10 tam nenájdete.

V tomto prípade ale sťahujte hry zo stránok, ktoré sú overené a majú kladné (alebo aspoň nemajú žiadne negatívne) recenzie. Dobré je ak vidíte, že sa o stránku majiteľ stará. Riziko, že si s hrou na PC Windos10 stiahnete aj vírus je oveľa menšie než keby ste hru sťahovali z neznámej stránky. Pokiaľ ale máte kvalitný antivírusový program nemusíte sa internetových hrozieb tak veľmi obávať.

 

Staré hry na Windows 10

Hry na Windows 10 na stiahnutie zadarmo nájdete bez problémov. Staršie hry na Windows 10 už môže byť problém spustiť. Nastáva tak otázka „ako hrať staré hry na Windows 10?“. S týmto vám môže pomôcť program DOSBox, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Ide o emulátor, ktorý vám umožní hrať staré hry na počítačoch s novým operačným systémom.

DOS hry na Windows 10 – tento typ hier hlási svoj návrat. Mnoho nových hier sa snaží napodobiť staré hry. Tieto hry pre Windows 10 zadarmo na stiahnutie majú ale lepšiu grafiku a jednoduchšie ovládanie. Neraz sú doplnené ďalšími bonusmi, levelmi či majú vyššiu obtiažnosť. Ak ale hľadáte nezmenenú klasiku môžete tieto hry hrať priamo v prehliadači.

Nájsť hry pre Windows 10 na stiahnutie zadarmo nie je žiadny problém. Na výber máte z rôznych žánrov, vybrať si môžete multiplayer alebo singleplayer alebo si môžete stiahnuť aj staršie hry do PC. Takže neváhajte, sťahujte hry zadarmo,  hrajte online, alebo si hru jednoducho zakúpte. Nové či staré, logické alebo kartové,... je jedno, ktorým dávate prednosť. Dôležité je aby vás hra bavila a naplnila vaše očakávania.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3717

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni