Najlepšie FARMÁRSKE HRY, ktoré rozhodne DOPORUČUJEME?!

16.6.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Máte radi farmárčenie a farmárske hry? Pripravili sme pre vás výber najlepších farmárskych hier do počítača a mobilného telefónu. Ak neviete ktorú farmársku hru si stiahnuť alebo začať hrať online poradíme vám.

Farmárske hry, alebo farmárske simulátory sú jedným z najpopulárnejších žánrov počítačových hier na svete. V ich prospech hovorí aj fakt, že v nich nenájdete násilie, zbrane a nemusíte ani pretekať aby ste všetkých porazili. Farmárske hry sú aj ideálnymi hrami pre deti, ktoré si môžu pokojne pestovať zeleninu a ovocie a chovať zvieratká.

Farmárske hry

Existuje niekoľko typov farmárskych hier. Môžete si ich stiahnuť do počítača, do mobilného telefónu. Nájdete aj farmárske hry online zdarma ale aj hry, ktoré si musíte zakúpiť. Vybrať si spomedzi nich nie je vôbec jednoduché, ale základom všetkých hier je pestovanie a chovanie. Veľký rozdiel je často v grafike a funkciách hry. Niektoré farmárske hry  zadarmo majú aj poľnohospodárske stroje na jednoduchšie obrábanie pôdy. Farmárske hry online vám zas umožnia hrať hru spolu s priateľmi. Takže, ktoré sú najlepšie farmárske hry na mobil a ktoré farmárske hry online sa naozaj oplatí hrať?

Najlepšie farmárske hry

Farming Simulator

Jednu z najpopulárnejších farmárskych hier na svete Farming Simulátor si rozhodne užijete. Okrem pestovanie plodín a starania sa o hospodárske zvieratá tu nájdete  aj lesníctvo a trh (kde predávate všetko čo na farme dopestujete). V hre nechýbajú ani stroje, ktoré vám pri ťažbe dreva či pri zbere úrody pomôžu.

Vývojári si na tejto hre dali záležať. Realistický dej, premenlivé počasie, zmena ročných období,... Aj vďaka tomu je Farming Simulator najlepšia farmárska hra na PC. Pokiaľ hľadáte farmárske hry na mobil obzrite sa po tejto hre. Párne časti tohto farmárskeho simulátora sú vytvorené práve pre mobilné telefóny.


Farm Frenzy

Ďalšia z farmárskych hier Farm Frenzy získala aj ocenenia. Bola najlepšou neformálnou hrou v roku 2008 a hra Farm Frenzi 2 získala v roku 2009 uznanie ako najvhodnejšia hra pre rodiny s deťmi. Ak hľadáte dobrú farma hru na stiahnutie zadarmo siahnite práve po nej. Novšie časti hry si už musíte zakúpiť.

V tejto hre sa okrem pestovania a chovu zvierat stretnete aj s trhom, na ktorom môžete to čo na farme dopestujete predávať. Získané financie môžete použiť pri rozvoji svojej farmy.h

Goodgame Big Farm

Farmárskych hier na stiahnutie do PC alebo mobilu je dosť veľa. Sú ale aj farmárske hry online zadarmo. Jednou z nich je aj hra Goodgame Big Farm. Skôr ako sa pustíte do hrania musíte si vytvoriť svoj účet, prostredníctvom ktorého sa budete ku svojej hre dostávať. Vašou úlohou bude pestovať plodiny a chovať zvieratá. Všetko čo na svojej farme dopestujete následne predáte na trhu. Za financie môžete svoju farmu ďalej zveľaďovať, pestovať viac plodín, chovať ďalšie zvieratá a budovať ďalšie stavby.

Farmers Life

 Ďalšou farma hrou na PC je hra Farmers Life. Dej hry sa začína po druhej svetovej vojne a vy začínate ako farmár Kazimír od nuly. Okrem pestovania a chovu vás čakajú aj bežné starosti ako je sekanie dreva či oprava poľnohospodárskych strojov. Zároveň sa musíte starať aj o svoje potreby ako je hlad alebo smäd. V hre sa striedajú ročné obdobia preto sa budete musieť postarať aj o to aby ste v zime nezamrzli. Pri skúmaní okolia si dávajte pozor na nie práve príjemných susedov a aj na míny, ktoré vás môžu pripraviť o život. Túto farmársku hru na PC si môžete zakúpiť len ak používate operačný systém Windows.

Farmers Dynasty

Poslednou farmárskou hrou, ktorú vám predstavíme je Farmers Dynasty. Táto hra v sebe spája prvky simulátora a RPG. V tejto hre nezačínate od nuly ale získate už zabehnutú farmu. Vašou úlohou je starať sa o ňu a zveľaďovať ju. Pestovanie, chovanie a predávanie na trhu nie je všetko čo tu nájdete. V hre sa stretnete aj s ďalšími postavami, ktoré potrebujú vašu pomoc. Neodmietajte ich. Odmenia sa vám. Takto môžete získať napríklad starší traktor alebo iný hospodársky stroj, ktorý vám vo farmárčení pomôže.

Ak hľadáte farmárske hry zadarmo bez registrácie stačí ak navštívite webstránky s hrami. Na internete ich nájdete množstvo. Stačí si len vybrať a pustiť sa hneď do hrania.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni