Najlepšie aplikácie na zdieľanie obrazovky na TV

3.5.2023 12:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Hľadáte aplikácie na zdieľanie obrazovky mobilného telefónu na TV? Poradíme vám, ktoré aplikácie sa vám oplatí stiahnuť zadarmo. Niektoré apky vám umožnia zrkadliť len konkrétne aplikácie, s inými zas môžete zdieľať takmer všetko čo máte v mobile.

Chcete si pozrieť film alebo video, ktoré máte uložené v mobilnom telefóne na televíznej obrazovke? Ak viete ako na zdieľanie obrazovky mobilu na TV nemusíte sa touto otázkou trápiť. Pokiaľ to neviete môžete využiť aplikácie pre zrkadlenie obrazovky. Nezabúdajte ale, že potrebujete mať inteligentný televízor. V opačnom prípade by ste si mali zaobstarať zariadenie Chromecast, ktoré aj zo starších TV urobí inteligentné.

 

Najlepšie aplikácie na zdieľanie obrazovky

Program na zrkadlenie obrazovky môžete mať v počítači, ak ale chcete zdieľať obraz telefónu na TV potrebujete aplikáciu na zdieľanie obrazovky. Niektoré aplikácie už obsahujú funkciu zdieľania. Väčšina z nich vám ale umožní zrkadliť len konkrétnu aplikáciu.

Aké sú výhody zdieľania obrazovky? Výhod je hneď viacero. Ak máte v telefóne streamovaciu službu môžete jej vysielanie pozerať na väčšej obrazovke televízora, môžete to využiť pri komunikácii či online schôdzkach alebo aj pri hraní hier. Zdieľanie obrazovky PC je s vhodným programom jednoduché, rovnako jednoduché je to aj s mobilným telefónom. Stačí len mať v mobile aplikáciu na zrkadlenie obrazovky.


 

Chrome Home

Máte v mobile Google? Zdieľanie obrazovky Google môžete ak máte zároveň aj vhodnú aplikáciu. Aplikácia na zrkadlenie obrazovky Chrome Home vám umožní zrkadlenie obrazovky Android na TV a môžete ju využiť aj keď hľadáte aplikáciu zrkadlenia obrazovky iPhone. V aplikácii stačí len nájsť externú obrazovku (v našom prípade TV), kliknúť na ňu a vybrať možnosť zrkadlenie obrazovky.

 

Skype

Skype zdieľanie obrazovky sa vám zíde keď máte poradu alebo pracovnú schôdzu online. Ak máte aplikáciu Skype stiahnutú nájdete v nej aj funkciu zdieľania obrazovky Skype. S touto aplikáciou môžete zrkadliť obrazovku mobilu na TV len ak používate túto apku. Iné aplikácie, videá či hudbu si na obrazovke televízora nepozriete.

 

YouTube

Pokiaľ nechcete zrkadliť nič iné len platformu YouTube nepotrebujete žiadnu špeciálnu aplikáciu zdieľania obrazovky. Stačí ak prepojíte svoj mobilný telefón s televízorom, zapnete v telefóne video na YouTube a kliknete na ikonu zrkadlenia obrazovky.

 

AllCast

Ako zdieľať obraz z telefónu na TV? Pokojne aj s aplikáciou AllCast. S touto aplikáciou môžete prezerať fotky, videá, hudbu alebo čokoľvek čo máte v mobilnom telefóne na televíznej obrazovke. Tento mobilný program si môžete stiahnuť zadarmo. Pokiaľ nechcete v aplikácii reklamy budete si musieť zakúpiť vyššiu verziu aplikácie.

 

Castto

Ďalšia aplikácia na zrkadlenie obrazovky zadarmo má názov Castto. S týmto mobilným programom môžete prezerať na TV všetko čo máte v telefóne, hudba, videá, fotky,... Samozrejme, že s aplikáciou Castto môžete zrkadliť aj iné aplikácie, ktoré máte v telefóne. Môžete si tak písať prostredníctvom komunikačných aplikácií alebo hrať hry, ktoré máte v telefóne na obrazovke TV.

Zobraziť obrazovku telefónu na TV nie je ťažké. Podobne ako funguje zrkadlenie obrazovky Android Auto rovnako funguje aj zdieľanie obrazovky mobilu na TV. Ak rozmýšľate ako na Windows 10 zdieľanie obrazovky na TV prečítajte si náš článok. Nájdete v ňom niekoľko postupov ako zrkadliť obrazovku PC na TV.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3717

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2628

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2332

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2313

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni