NAJLEPŠIE APLIKÁCIE NA ÚPRAVU FOTIEK V MOBILE – úplne zadarmo!

18.8.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Aplikácia na úpravu fotiek vám môže poslúžiť okamžite ako fotografiu zhotovíte. Vybrať si ale tú najlepšiu môže byť náročnejšie. Ponúkame vám najlepšie apky na úpravu fotografií zadarmo do iPhone aj do mobilov s Androidom.

Nemusíte byť fotografom aby ste vedeli urobiť výbornú fotku. Nie každá je ale výborná a sem tam nejaká úprava príde vhod. Aplikácie na úpravu fotiek vám v tom môžu výrazne pomôcť. Vybrať najlepšiu aplikáciu na úpravu fotiek môže byť náročnejšie ale nie nemožné. Poradíme vám vhodné aplikácie na úpravu tváre, odporučíme vám mobilný program na úpravu fotiek koláží a aj najlepšie aplikácie na úpravu fotiek zadarmo.

Úprava fotiek v mobile má viacero výhod. Mobilné telefóny dnes prebrali aj funkcie fotoaparátov a fotíme s nimi všetko čo vidíme. Možno už máte v počítači nejaký program na úpravu fotografií. Pokiaľ ale nechcete pre každú jednu úpravu prenášať fotku z mobilu do počítača zíde sa vám aj aplikácia na úpravu fotiek v mobile.

 

Aplikácie na úpravu fotiek zdarma

Skôr ako si stiahnete aplikáciu skontrolujte či je kompatibilná s vašim telefónom. Výraz v prehliadači „iPhone úprava fotiek“ vám zobrazí úplne iné aplikácie než keby ste hľadali aplikáciu na úpravu fotiek Android. Najlepšie aplikácie na úpravu fotiek zdarma nájdete ako na Google Play tak aj v App Store.


Takže, ak rozmýšľate v čom upravovať fotky na mobile alebo ako vylepšiť fotky v mobile predstavíme vám najlepšie aplikácie na úpravu fotiek zadarmo.

 

Snapseed

Aplikácia na úpravu fotiek od Google vás prekvapí množstvom funkcií a nástrojov. Vďaka nim je dobrou konkurenciou Photoshopu. Je to výborná aplikácia na retušovanie fotiek zadarmo, môžete dať fotkám rôzne charaktery, použiť filtre či ktorýkoľvek z 29 nástrojov.

Aplikácia Snapseed v sebe ukrýva kompletný editor fotografií, s ktorým vytvoríte profesionálne fotografie. Môžete tu jednoducho meniť expozíciu, farby či sýtosť nie len celej fotky ale aj vybraných častí.

Túto najlepšiu aplikáciu na úpravu fotiek Android si môžete stiahnuť a používať úplne zadarmo bez akýchkoľvek obmedzení. Ak hľadáte túto aplikáciu na úpravu fotiek pre iPhone nájdete ju na App Store ( tu ).

 

PicsArt Photo Editor

Aplikácia pre úpravu fotiek PicsArt Photo Editor je dostupná zadarmo. K fotkám, ktoré upravujete môžete pridávať text, upravovať fotky a aj vytvárať koláže. Tento program na úpravu fotiek obsahuje až 17 nástrojov, ktoré nájdete v dolnej lište apky. Nejde len o aplikáciu na orezávanie fotiek, radí sa medzi najlepšie appky na úpravu fotiek. Môžete fotke pridať viac svetla, nálepky, kreatívne filtre ....

Nemusíte hľadať ďalšiu aplikáciu na úpravu fotiek na Instagram, Facebook, ... s touto aplikáciou to zvládnete jednoducho a rýchlo.

Ak potrebujete najlepšiu aplikáciu na úpravu fotiek iPhone zadarmo môžete si stiahnuť túto apku ( tu ) Na našich stránkach nájdete aj verziu tohto mobilného programu aj pre Android ( tu ).

 

PhotoRoom

Výborní program na úpravu pozadia fotiek do mobilu sa volá PhotoRoom. Využijete ju hlavne ak chcete zmeniť či odstrániť pozadie z fotografie. To ale nie je všetko čo táto aplikácia na úpravu fotiek iPhone zadarmo (je aj verzia pre Android) zvládne.

PhotoRoom si môžete zadarmo stiahnuť v základnej verzii. Aj keď niektoré funkcie budú pre vás nedostupné pohodlne si vystačíte s tými, ktoré môžete mať zadarmo.

 

Canva

Úprava fotiek v telefóne s aplikácoi Canva bude jednoduchá aj pre začiatočníkov. Aplikácia zadarmo na úpravu fotiek Canva obsahuje tisíce šablón, stovky druhov písma a niekoľko desiatok filtrov. Úprava fotiek v mobile s touto aplikáciou je jednoduchá a rýchla. Dokonca si v nej môžete vytvoriť aj koláže, plagáty či firemné logo.

Nejde len o najlepšiu aplikáciu na úpravu fotiek iPhone, ale aj pre Android. Na internete nájdete aj verziu tohto programu na úpravu fotografií pre počítače.

 

Pixlr

Úprava fotiek na iPhone či Androide bude jednoduchá a hlavne zadarmo aj s aplikáciou Pixlr. Či už hľadáte aplikáciu na úpravu selfií či bežných fotografií na túto aplikáciu na úpravu fotiek zdarma sa môžete spoľahnúť.

Ak si do mobilu nechcete sťahovať žiadnu apku na úpravu fotiek môžete využiť služby stránok, ktoré vám umožnia upraviť fotografiu online. Aplikácia na úpravu fotiek online je aj Pixlr. Výhodou tejto aplikácie je fakt, že online úprava fotografií je možná ako z Androidu, iPhone tak aj z počítača.

Aplikácie na úpravu fotografií zadarmo vám umožnia upravovať fotky priamo v mobilnom telefóne. Hneď ako fotografiu zhotovíte môžete ju upraviť, orezať, zosvetliť, pridať text, nálepky či efekty a zavesiť na internet. Je jedno či chcete vykonať úpravu fotiek iPhone alebo úpravu fotiek Android, aplikácií, ktoré môžete zadarmo použiť je dosť. Tie najlepšie sú vo verziách kompatibilných ako s Androidom tak aj s iPhone.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni