Najlepšie aplikácie na počítanie kalórií – kalorické tabuľky

16.3.2023 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Počítanie kalórií je najlepší spôsob ak ste sa rozhodli začať chudnúť. Koľko kalórií ste prijali vám pomôžu zistiť kalorické tabuľky. Nájdete ich v množstve aplikácií. Koľko kalórií ste spálili zistíte pomocou app na cvičenie.

Ľudia majú dnes radi kontrolu nad každým aspektom svojho života. Obľúbenou a aj veľmi populárnou činnosťou je dnes počítanie kalórií. Chcete vedieť koľko kalórií ste vo forme jedla prijali ale aj koľko ste ich cvičením alebo chôdzou spálili. Výpočet kalórií na chudnutie dnes ovláda asi každý, problém ale môže spôsobiť množstvo kalórií v jedle. Chudnutie bez počítania kalórií funguje tiež, ak ale chcete naozaj schudnúť zdravo a rýchlo  kalorické tabuľky v iPhone alebo Androide prídu vhod.

Kalorické tabuľky aplikácie - počítanie kalórií

Výpočet kalórií či už prijatých alebo spálených je dnes naozaj jednoduchý. Na internete nájdete aplikácie kalorických tabuliek ale aj aplikácie na cvičenie, ktoré podľa tepu srdca vypočítajú koľko kalórií ste spálili. Počítanie kalórií pri chudnutí je pre väčšinu ľudí základom úspešného chudnutia. Na výpočet kalórií v jedle môžete použiť rôzne aplikácie na kalorické tabuľky zdarma.

Kalorické tabuľky

Kalorické tabuľky app je výborná ak chcete mať prehľad nad tým koľko kalórií za deň skonzumujete a koľko ich vydáte. Stačí ak budete v aplikácii zaznamenávať zjedené potraviny a vykonanú fyzickú aktivitu. S týmto programom si môžete strážiť denný príjem a výdaj kalórií. Kalorické tabuľky, aplikácia zadarmo toho obsahuje oveľa viac. Databáza s energetickými a nutričnými hodnotami potravín sa pravidelne aktualizuje. Všetko čo zjete môžete do aplikácie uložiť pomocou skenovania čiarového kódu.

Aj keď je aplikácia Kalorické tabuľky zdarma zameraná na príjem kalórií môžete ju prepojiť s aplikáciami na cvičenie a na výpočet spálených kalórií (napr Google Fit). Že ide o najlepšie kalorické tabuľky zistíte aj podľa toho, že  po zakúpení premium verzie môžete zistiť nutričné hodnoty potravín. Počítanie makroživín vám pomôže aj v prípade ak chcete nabrať svalovú hmotu a potrebujete v rámci posilňovania prijímať viac bielkovín. Zároveň si môžete v aplikácii vybrať či budete počítať kalórie alebo počítať kilojouly.


Kalorické tabuľky Apple Watch – ak si stiahnete verziu tejto aplikácie pre iPhone môžete mať aplikáciu Kalorické tabuľky v hodinkách. Počítanie kalórií s Apple Watch je vďaka tejto aplikácii naozaj jednoduché.

Yazio

YAZIO aplikácia je ďalším šikovným a užitočným programom do mobilných telefónov na počítanie kalorického príjmu. Tabuľka na počítanie kalórií obsahuje zoznam viac ako 2 miliónov potravín. Výpočet denného kalorického príjmu nie je to jediné čo apka dokáže. Môžete sledovať príjem bielkovín, sacharidov a tukov, sledovať svoju hmotnosť, vypočítať si BMI a veľa ďalšieho. Sledovanie kalórií s touto aplikáciou bude naozaj jednoduché.

Yazio vs Kalorické tabuľky? Vyskúšajte obidve aplikácie a vyberte si tú, ktorá vám viac vyhovuje. Pravdou ale je, že Yazio zdarma sleduje aj vašu fyzickú aktivitu a ponúka vám okamžitý prehľad o tom, či ste počas dňa viac kalórií prijali alebo spálili. Pri výbere aplikácie sa môžete zamerať aj na hodnotenie. Pozrite si aké má aplikácia Kalorické tabuľky recenzie a porovnajte ich s recenziami app Yazio.

MyFitnessPal

Kalorické tabuľky aplikácia MyFitnessPal obsahuje. Celkovo tu nájdete databázu s viac ako 14 miliónmi potravín. Výpočet kalórií za deň, sledovanie aktivít, prispôsobenie cieľov, rady od dietológa, stovky zdravých receptov, množstvo spálených kalórií,... Ak chcete chudnúť výpočet kalórií pre chudnutie nie je s touto aplikáciou žiadny problém. Vďaka množstvu ďalších nástrojov v aplikácii bude zhadzovanie hmotnosti naozaj jednoduché. Počítanie kcal je len časťou aplikácie. V app MyFitnessPal zadarmo nájdete aj evidenciu kalórií (prijatých aj spálených), môžete si vypočítať BMI alebo získať výpočet kalórií na deň.

Fooducate

Diéta a počítanie kalórií nie je nič pre vás? Chcete len začať zdravšie žiť a samozrejme sa aj zdravšie stravovať? Potom by ste si mali stiahnuť aplikáciu Fooducate. Počítanie denného príjmu kalórií nie je jediné či táto aplikácia dokáže. Najskôr si program prispôsobte, zadajte svoj vek, pohlavie, výšku a váhu. Potom nastavíte svoje ciele a máte to. Môžete začať. Výpočet kalórií podľa váhy vám umožní získať presnejšie údaje o tom, koľko kalórií prijať a koľko spáliť ak chcete chudnúť. Okrem toho tu nájdete aj kalorické tabuľky na výpočet prijatých kalórií. Počítanie kalórií a jedálniček sú pre úspešné chudnutie základom. Táto aplikácia vám zobrazí zdravé alternatívy k vášmu jedlu. Budete si tak môcť vybrať zdravšie jedlo s menším počtom kalórií.

Výpočet kalórií a makroživín nie je s dobrou aplikáciou žiadny problém. Chcete vedieť počet kalórií avokáda alebo bravčového rezňa? Kalorické tabuľky zdarma vám prezradia presné množstvo kalórií v rôznych potravinách. Aplikácie na počítanie kalórií majú rôzne funkcie. Výpočet príjmu kalórií pri chudnutí je len malou časťou funkcií v mobilných programoch. Ak neviete ako spočítať spálené kalórie stiahnite si niektorú z aplikácií na cvičenie, napríklad app Runtastic. V aplikáciách nájdete aj rady ako sa zdravo stravovať, ako znížiť príjem a zvýšiť výdaj kalórií a veľa ďalšieho.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3740

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2670

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2505

Freeware

2435

Freeware

Mafia 1

PC hra.

2429

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2318

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2244

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2189

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2068

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2035

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

WhatsApp Business 2.24.6.77

Komunikačná aplikácia pre podnikateľov

Freeware

0 kB

Cash App 4.40.1

správa financií

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

WildBit Viewer 6.13 64-bit

Prezeranie obrázkov a slideshow

Freeware

0 kB

Health Break 1.6

Program na pripomínanie prestávok pri PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Mamio 1.1.0

Aplikácia pre mamičky

Freeware

0 kB

Settle Up - dlužníček 10.0.2113

Správa výdajov partie

Freeware

0 kB

Wallet 9.0.16

Správa financií

Freeware

0 kB

Debito 1.1.2

Aplikácia na správu financií a doklady

Freeware

0 kB

Caflou 10012

Správa financií pre podnikateľov

Freeware

0 kB

Spendee 5.4.21

Správa financií

Freeware

0 kB

JOJ Play 2.0.3

Sledovanie TV JOJ v mobile

Freeware

0 kB

Uptappd 4.3.3

Aplikácia pre milovníkov piva

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9281 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 12 hodinami