Najlepšie APLIKÁCIE DO AUTA ZADARMO

15.9.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Ak často trávite čas za volantom automobilu zídu sa vám aplikácie do auta. Nejde len o navigácie. Tieto aplikácie vás môžu informovať o aktuálnej dopravnej situácii, zavolať záchranku alebo spríjemniť dlhú cestu dobrou hudbou.

Aplikácie do auta môžu každému vodičovi uľahčiť jazdu. Nehovoríme len o navigácii do auta prípadne o mapách ale aj o množstve ďalších aplikácií, ktoré vám pri cestovaní pomôžu. Ako prepojiť telefón s autom, ktorá je najlepšia aplikácia navigácie do auta,  alebo ktorú aplikáciu kamery do auta vybrať? Poradíme vám, ktoré aplikácie do auta by ste vo svojom mobilnom telefóne mali mať.

 

Aplikácie do auta

Android Auto aplikácia

Auto Android je aplikácia, ktorá rozhranie vášho telefónu zobrazí  v obrazovke vášho auta. Môžete tak pohodlne využívať mobilné funkcia popri vedení auta.  Aby ste dostali Android do auta stačí len prepojiť aplikáciu s vašim autom. Následne môžete ovládať aplikácie v mobile prostredníctvom obrazovky v aute. Nainštalovať aplikáciu Android Auto do auta je naozaj jednoduché.

Chcete vedieť ktoré aplikácie sú kompatibilné s Android Auto? Je ich dosť veľa, ale určite to nie sú všetky, ktoré nájdete. Pridať aplikáciu do Android Auto je jednoduché. Stačí si len stiahnu aplikáciu a ak podporuje aj Android Auto zobrazí sa v rozhraní.


Ak vlastníte zariadenie Apple aplikáciu Android Auto nevyužijete. Vhodnou alternatívou pre majiteľov iPhone je aplikácia AppleCarPlay.

Či už hľadáte aplikáciu do auta Android alebo iPhone určite nájdete množstvo programov, ktoré môžete používať zadarmo. Prvou a asi aj tou najdôležitejšou je navigácia.

 

Google Mapy

Možno už vo svojom mobilnom telefóne máte app Google Mapy. Ide o mapy s navigáciou, ktoré vám zároveň môžu zobraziť reštaurácie, hotely atď. Do aplikácie stačí zadať adresu cieľového miesta a zobrazí sa vám najbližšia trasa.

Táto aplikácia navigácie do auta vám zobrazí aj aktuálne obmedzenia na ceste. V tomto prípade je ale nutné aby ste boli online. Google Mapy je dobrá aplikácia do Android Auto.

 

Waze

Aplikácia Waze do auta je ďalšou výbornou navigáciou, ktorá vás bude aj informovať o obmedzeniach, zápchach a ďalších problémoch na ceste. Do tejto aplikácie totižto prispievajú jej ďalší užívatelia, takže všetky informácie sú zaručené a overené. Aj v tomto prípade môžete nainštalovať aplikáciu do Android Auto.

 

Zelená vlna

Aj keď nejde o najlepšiu navigáciu do mobilu je app Zelená vlna veľmi užitočná. Je to najlepšia aplikácia na dopravu. Získate s ňou kompletné dopravné spravodajstvo zo Slovenska. Dopravné nehody, prejazdnosť, meranie rýchlosti, uzávierky, zápchy, obmedzenia, .... o tom všetkom sa prostredníctvom tejto aplikácie dozviete.

Dopravnú nehodu môžete cez aplikáciu aj nahlásiť alebo si pozrieť dopravné kamery na našich cestách.

 

155.sk

Zavolať rýchlo záchranku môžete s aplikáciou 155.sk. Nemusíte vytáčať žiadne číslo stačí len podržať ikonu slúchadla na 4 sekundy. Hneď vás apka spojí so záchrannou službou a zároveň aj vašu lokalizáciu. Záchranári tak budú vedieť hneď kam majú vyraziť.

 

Eznamka

Ak jazdíte po spoplatnených cestách a diaľniciach potrebujete eZnámku. Stiahnutím aplikácie eznamka si môžete známku kúpiť priamo z mobilného telefónu. Aplikácia zároveň sleduje platnosť známky.

 

Moje Auto

Moje auto aplikácia, ktorá vám zodpovie množstvo otázok ohľadom vášho auta. Ideálna aplikácia pre správu auta, alebo áut (ak ich máte viac). Zistite koľko vás stojí vaše auto – pohonné hmoty, olej, kontroly, údržba,...

Kamera do auta

TrueCam je značka známych kamier do auta. Ak používate tento typ mali by ste si pre jej ovládanie stiahnuť do telefónu TrueCam aplikáciu. Aplikáciu do auta na kameru by ste mali určite mať ak sa kameru rozhodnete v aute používať. Pomocou kamery môžete nahrávať cestu alebo si uložiť záznam z nej v prípade havárie.

 

Extra aplikácia do Android Auta

Drive ZSE

Drive ZSE je aplikácia pre všetkých majiteľov elektromobilov. Cez túto aplikáciu môžete vyhľadať a rezervovať si nabíjacie stanice. Zároveň vás bude informovať o stave nabíjania a aj dostupnosti staníc. Zaujímavou funkciou je nabíjanie pomocou QR kódu.

Android aplikácie do auta vám môžu uľahčiť a aj spríjemniť akúkoľvek dlhú cestu. Navigácie do auta, aplikácie vám ukážu cestu, dopravný servis vám povie o aktuálnom dianí na ceste a napríklad aplikácia Spotify vám umožní  prístup k miliónom piesní, ktoré môžete počúvať zadarmo. Nemusíte rozmýšľať ako nainštalovať aplikáciu do auta. Aplikáciu môžete používať prostredníctvom apky Android Auto.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni