Najlepšia NAVIGÁCIA DO MOBILU 2022 ZADARMO

11.8.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Najlepšia navigácia do mobilu môže byť pre každého iná. Oplatí sa offline navigácia zadarmo? Hľadáte navigáciu pre autá, navigáciu pre kamióny či turistickú navigáciu? Poradíme vám ako vybrať najlepšiu navigáciu zadarmo.

V súčasnosti si bez navigácie nevieme predstaviť cestovanie. Nie len že nás navigácia prevedie spoľahlivo z jedného miesta na druhé ale môže vám zobraziť aj najbližšie čerpacie stanice, reštaurácie, hotely, atrakcie,.... Navigácia do mobilu je šikovným pomocníkom, vďaka ktorému rýchlo a vždy nájdete cestu.

Aká je najlepšia navigácia do mobilu? Hľadáte dobrú navigáciu pre kamióny do mobilu? Čo poviete na GPS turistickú navigáciu alebo na najlepšiu navigáciu do mobilu bez internetu zdarma? Poradíme vám na čo sa pri výbere navigácií do mobilu zamerať.

Najlepšie navigácie do mobilu 2022

Najlepšie navigácie do mobilu môžete získať zadarmo alebo si ich zakúpiť. V prípade, že sa rozhodnete siahnuť po platených väčšinu z nich si môžete vyskúšať na istý čas zadarmo.

Neviete akú navigáciu do mobilu stiahnuť? Záleží to od viacerých parametrov. Chcete navigáciu pre Android alebo do iPhone. Chcete navigáciu do telefónu zdarma alebo si chcete jej aktualizáciu pravidelne predplácať? Chcete navigáciu v mobile bez pripojenia na internet? Auto navigáciu do mobilu zdarma, alebo chcete aj cyklonavigáciu do mobilu a turistické mapy? Výber je naozaj široký a nie každá navigácia vám bude vyhovovať.


 

TomTom navigácia do mobilu

Navigácia TomTom do mobilu na stiahnutie zadarmo je výborným prostriedkom na zistenie trasy. Aplikácia funguje aj bez pripojenia na internet, takže ak hľadáte offline navigáciu do mobilu siahnite po tejto. Pokiaľ chcete mať vždy aktuálne mapy, vedieť o radaroch, obchádzkach, využívať aplikáciu bez reklám atď. môžete si automatickú obnovu aplikácie predplatiť.

 

Google Mapy

Nemusíte zháňať navigáciu do mobilu zadarmo, najlepšiu navigáciu Google v mobile už máte. Google Mapy nájdete takmer v každom mobilnom telefóne. Podľa niektorých užívateľov je to najlepšie navigácia do mobilu zdarma. V navigácii nájdete okrem máp aj obľúbenú funkciu Street View. Samozrejmosťou sú aktuálne informácie o dopravnej situácii na ceste pred vami. Keďže ju môžete používať online aj offline je to najlepšia navigácia do auta v mobile. Pokojne po nej môžete siahnuť aj keď hľadáte navigáciu do mobilu iPhone.

 

Navigácia do mobilu Waze

Waze je názov navigácie v mobile, ktorá sa radí medzi veľmi obľúbené a často používané. Nájdete v nej detailné a aktuálne mapy. Obsahuje aj aktuálnu dopravnú situáciu, do ktorej informácie pridávajú aj samotný užívatelia. Ak zbydáte obmedzenie, policajtov či radar jednoducho to do aplikácie nahlásite. Správu následne vidia všetci užívatelia.

Pre niekoho môže byť práve vďaka tomu Waze najlepšia offline navigácia do mobilu 2022. Túto navigáciu pre Android nájdete aj vo verzii pre iPhone.

 

Sygic GPS Navigation & Maps

Známa Sygic navigácia do mobilu zadarmo poteší mnoho vodičov. Táto aplikácia sa radí medzi najsťahovanejšie a najlepšie moto navigácie Android. Táto top navigácia do mobilu vám zobrazí okrem trasy aj aktuálnu dopravnú situáciu a nájdete v nej aj 3D offine mapy. Pokiaľ hľadáte najlepšiu GPS navigáciu Android offine zdarma určite si stiahnite navigáciu Sygic do mobilu. Mapy sa v tejto navigácii pravidelne a hlavne bezplatne aktualizujú.

Medzi produktmi Sygic nájdete aj truck navigáciu do mobilu. Táto navigácia je vhodná pre nákladné autá, karavány, autobusy,... pre všetky väčšie vozidlá.

 

Windy Maps

Windy Maps je navigácia od českej spoločnosti Seznam. V tejto navigácii zdarma do mobilu nájdete aj turistické mapy. Nájdete tu nie len slovenské a české mapy do mobilu ale aj mapy z celého sveta.

Táto GPS navigácia do mobilu obsahuje aj hlasovú navigáciu na hory a zobrazí vám aj cyklotrasy, takže ju môžete použiť aj ako cyklo navigáciu pre Android či iPhone. Mapy si môžete stiahnuť do mobilu. Ak ste tak urobili môžete používať mapy v mobile bez internetu.

Mapy.cz

Nejde priamo o cyklo navigáciu do mobilu ale skôr o najlepšiu turistickú navigáciu Android. Táto navigácia do mobilu bez internetu zadarmo vám zobrazí všetky turistické cesty. Okrem turistickej navigácie do mobilu získate s Mapy.cz aj zobrazené cyklotrasy, lyžiarske strediská či bežkárske trate.

 

RoadLords

RoadLords je navigácia pre kamióny do mobilu zadarmo. Isto viete, nie všetky cesty sú vhodné aj pre kamióny, preto je pre tieto autá vytvorená špeciálna navigácia. Do tejto mobilnej navigácie je potrebné zadať rozmery vozidla (výšku, šírku, dĺžku,...). Na ich základe vyberie aplikácia najvhodnejšiu trasu.

 

Najlepšie navigácie do mobilu

Každému vyhovuje iné navigácia. Kým pre niekoho je najlepšia mobilná navigácia zadarmo, iný si zas môže zakladať na najlepších mapách do mobilu. Vyskúšajte si ich viac a sami sa rozhodnite pre tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Najlepšie ale je ak funguje navigácia do mobilu bez internetu. Rozmýšľate prečo by ste mali siahnuť po najlepšej offline navigácii? Vysvetlenie je jednoduché. Ak budete mimo dosahu Wi – fi siete budete si musieť míňať mobilné dáta. To by možno problém nebol, ale ak budete mať len obmedzené množstvo dát, alebo nebudete mať v mobile signál navigácia nebude fungovať.

Výhodou online navigácií je zas fakt, že vás pravidelne informuje o aktuálnej doprave. Dozviete sa kde sú zápchy, kde sa na ceste pracuje, kde sú radary alebo kde sú obchádzky. Je len na vás pre ktorú navigáciu sa rozhodnete. Vyskúšajte ich viac a vyberte si tú, ktorá vám najlepšie sedí.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni