Najlepšia IPTV ZADARMO! Poradíme vám ako internetovú televíziu získať!

6.6.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

IPTV alebo inak povedané internetová televízia si získava čoraz viac užívateľov. Sledovanie televíznych relácií prostredníctvom internetu má množstvo výhod. Ako sledovať IPTV zadarmo? Ktorej streamovacej službe dať prednosť?

IPTV alebo Internet Protocol Television vám umožní sledovať televízne vysielanie na internete. Pokiaľ stále neviete čo je IPTV potom vám isto bude zrozumiteľnejší pojem internetová televízia. Sledovanie internetovej televízie má množstvo výhod. Jednou a tou najhlavnejšou je fakt, že si môžete pozrieť program či reláciu kedykoľvek, vybrať si film z požičovne alebo si nahrať reláciu. Výhod je samozrejme viac. Takže, už nemusíte hľadať čo je IPTV na Wiki (Wikipédii) a len si vybrať streamovaciu službu, ktorá ponúka IPTV zadarmo.

 

Ako funguje IPTV

IPTV televízia neprenáša len to, čo práve v televízii vysielajú ale môžete si v nej pozrieť to čo vám v TV ušlo. Televízor zachytáva signál, ktorý sa vysiela. V prípade IPTV je signál zakódovaný do IP streamu čo umožňuje komunikáciu medzi televíziou a vysielačom. Pri bežnej TV táto komunikácia nie je. Prostredníctvom IPTV televízie jednoducho „poviete“ poskytovateľovi čo chcete pozerať (akú reláciu, seriál, film,...) a on vám to jednoducho pošle.

V podstate môžete sledovať to isté čo v televízii (v predstihu ale aj neskôr) prostredníctvom siete. TV môžete sledovať vďaka káblom, anténam či satelitom, ktoré prenášajú signál televízneho kanála do vášho TV.


Na sledovanie IPTV vám stačí len pripojenie na internet a počítač, set-top box alebo iné inteligentné zariadenie s pripojením na internet.

Čo je integrované IPTV? Moderné inteligentné televízory už majú integrované IPTV. V tomto prípade potreba set-top boxu odpadá a vy môžete internetovú televíziu sledovať priamo na televízore.

 

IPTV zadarmo

Skôr ako sa pre konkrétnu streamovaciu službu rozhodnete mali by ste si urobiť IPTV porovnanie. Je pravdou, že streamovacie služby ponúkajú množstvo kanálov, ktoré môžete sledovať. Nie všetky sú ale zadarmo. Najčastejšie ale získate IP TV zadarmo na skúšku. Následne vás bude istotne zaujímať aká je IPTV cena. Okrem toho by kvalitná IPTV mala obsahovať minimálne tieto funkcie

  • Spätné zhliadnutie relácií
  • Možnosť nahrať reláciu (najlepšie jedným kliknutím)
  • Pretáčanie relácie
  • Videotéku
  • Pauzu (ideálne ak od sledovania relácie musíte odbiehať)

Pokiaľ vlastníte len klasický televízor bez pripojenia na internet nemusíte sa IPTV vzdávať. IPTV set-top box pripojíte k internetu a TV a môžete sledovať internetovú televíziu na TV.

 

IPTV televízie zdarma

IPTV slovenské programy zadarmo ponúka množstvo streamovacích služieb. Okrem známej internetovej televízii Netflix či Magio Go nájdete aj množstvo IPTV slovenských zadarmo.

IPTV O2

Digitálna televízia O2 vám umožní sledovať ITPV online zadarmo jeden mesiac. Následne je už spoplatnená. Môžete sledovať až 60 TV staníc s rôznymi žánrami.

 

VOYO

Ak si pozriete IPTV recenzie asi najlepšie vyjde VOYO. Nájdete tu množstvo IPTV programov zameraných pre deti ale aj na šport. Vysielanie TV Markíza si môžete pozrieť bez reklám a dokonca v týždňovom predstihu. Internetová televízia zadarmo vám bude k dispozícii len 7 dní.

 

Horizon TV

Horizon TV je ďalším IPTV poskytovateľom. Umožní vám sledovať internetovú televíziu zadarmo 7 dní. Následné používanie je už spoplatnené. V závislosti od balíčka programov, ktorý si zakúpite budete môcť sledovať 54 až viac ako 130 televíznych staníc vrátane filmových kanálov ako HBO. Horizon Go si môžete stiahnuť aj do mobilu a sledovať TV v telefóne. Súčasne môžete ponuku IPTV zadarmo na skúšku sledovať na troch zariadeniach.

 

IPTV Skylink

Ak stále rozmýšľate nad tým ktorú internetovú TV, vezmite do úvahy aj Skylink. Na 7 dní získate prístup k 74 TV staniciam, k archívu a videopožičovni zadarmo. Vysielanie televízie môžete sledovať kdekoľvek v Európe.

 

Kuki

Neviete ako funguje Kuki TV? Dva týždne môžete sledovať vysielanie až 140 TV staníc zadarmo. Vysielanie môžete sledovať ako v televízii tak aj v mobile alebo na tablete.
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2539

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2336

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni