Najlepšia aplikácia na ROZPOZNÁVANIE RASTLÍN ZADARMO

8.9.2022 13:00  | 
DownloadWik

Kategórie: PORADCA

Aplikácia na rozpoznávanie rastlín sa radí medzi užitočné aplikácie. Vyberte si najlepšiu apku na rozpoznávanie kvetín, rastlín, bylín, stromov a húb. Spoznávajte rastliny pomocou fotografie alebo si ju nájdite v atlase rastlín.

Pekné počasie prinúti nejedného z nás prejsť sa. Po potulkách prírodou natrafíme na množstvo rastlín, ktoré nepoznáme. Aplikácia na rozpoznávanie rastlín vám môže prezradiť ako sa objavené rastliny volajú. Niektoré aplikácie vám prezradia o rastlinách aj niečo viac, či sú jedovaté, trvalky, chránené alebo majú liečivé účinky. Atlas rastlín do mobilu, aplikácie na rastliny alebo online rozpoznávanie rastlín – ak sa chcete dozvedieť akú rastlinku ste práve našli môžete to zistiť viacerými spôsobmi.  

Aplikácia na rozpoznanie rastlín

Aplikácie na spoznávanie rastlín vám prezradia o rastlinkách všetko. V závislosti od typu aplikácie môžete do mobilného telefónu získať atlas rastlín ale môžete aj rozpoznať rastlinu podľa fotografie. V tomto prípade stačí rastlinu len odfotiť a aplikácia zistí čo je to za rastlinu.

PlantSnap

Najlepšie aplikácia na rozpoznávanie  kvetov, byliniek, kaktusov, stromov alebo húb. Aplikácia PlantSnap funguje na jednoduchom princípe. Aplikácia rozpoznáva rastliny na základe fotografií, alebo skôr nasnímaného obrázku, počkáte pár sekúnd a aplikácia vám ponúkne alternatívy rastlín, ktorým je nasnímaná rastlina najpodobnejšia.

Táto aplikácia pre rozpoznávanie rastlín zadarmo výborne funguje v mobilných telefónoch s Androidom ale aj v iPhonoch. V programe nájdete viac ako 316 tisíc druhov rastlín. S touto aplikáciou môžete spoznať strom podľa listu. Akurát stačí nasmerovať mobil s otvorenou aplikáciou na list.


PlantNet

Hľadáte aplikáciu na rozpoznanie rastlín Android? Potom aplikácia PlantNet zadarmo je presne to čo hľadáte. Rozpoznávanie rastlín s touto aplikáciou je jednoduché. Ako funguje PlantNet? Aplikácia rozpoznáva kvetiny a ďalšie rastliny obyčajným nasnímaním telefónom. Táto aplikácia na rozpoznanie rastliny si poradí hlavne s poľnými kvetmi.

Ako sme spomínali je to výborná aplikácia na rozpoznanie rastlín pre Android. Ale pokojne po nej môžete siahnuť aj keď hľadáte aplikáciu na rozpoznávanie rastlín iPhone.

PlanID

PlantID aplikáciu si môžete stiahnuť do mobilných telefónov. Pokiaľ ale hľadáte stránku na rozpoznávanie rastlín online potom to je práve PlantID. Otvoríte si stránku a nahráte do nej fotku rastliny.

Táto aplikácia na rastliny vám prezradí aj akou chorobou rastlinka trpí a ako ju vyliečiť.

Google

Možno si to ani neuvedomujete ale minimálne jeden atlas rastlín online už vo svojom telefóne máte. Samotný prehliadač Google je dobrou aplikáciou na rozpoznávanie kvetov, stromov, rastlín alebo byliniek. Rozpoznávanie rastlín Google je jednoduché. Otvorte Google, prejdite na Google obrázky a nahrajte fotku rastliny. Prehliadač vám následne zobrazí podobné obrázky a medzi nimi možno aj obrázok rastliny, ktorú chcete spoznať.

Rovnakým spôsobom môžete využiť aj app Google Lens, ktorá je zameraná na vyhľadávanie obrázkov.

Atlas rastlín

Najlepší atlas rastlín, ktoré sa bežne u nás vyskytujú nájdete v app Atlas rastlín. Táto aplikácia na rozoznanie kvetín, rastlín ale aj húb obsahuje aj originálne kresby českého maliara a ilustrátora kníh Kvetoslava Híska.

Čo je to za kvet?

Aplikácia s príznačným názvom vám pomôže spoznať predovšetkým kvety. Aplikácia rozpoznáva rastliny na základe fotografie. Keďže ale ide predovšetkým o aplikáciu na rozpoznanie kvetín môžete ich identifikovať aj zadaním kritérií do apky. Zadajte farbu kvety, množstvo okvetných lístkov, ... a aplikácia vám zobrazí výsledky, ktoré zodpovedajú zadaným kritériám.

Rozpoznávanie rastlín cez aplikáciu je naozaj jednoduché. Stačí len zapnúť aplikáciu a nasnímať rastlinu, o ktorej sa chcete dozvedieť viac. Okrem názvu rastliny sa dozviete o nej aj niečo viac. Aplikácie na rastliny vám umožnia aj zistiť akými chorobami rastliny trpia, ako ich rozmnožovať alebo pestovať
Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3856

Freeware

Mafia 1

PC hra.

3773

Freeware

Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2836

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2644

Freeware

Skicár

Kreslenie online.

2632

Freeware

2538

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2457

Freeware

Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2335

Freeware

Messenger na Pc

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

2316

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2182

Freeware

ďalšie programy »


Nové programy

Disney Speedstorm Epic Games Stores

Závodná mobilná hra

Freeware

0 kB

WEBP Converter 1.4

Prevod formátov

Freeware

0 kB

Focus Go - your gallery 1.1

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Manor Lords 12

Strategická PC hra

Adware

0 kB

Ten ten 1.1.22

Mobilná aplikácia

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

IHF

Aplikácia pre fanúšikov hokeja

Freeware

0 kB

Stardock Start11

Obnova ponuky Štart vo Windows

Adware

0 kB

Hádes II

PC hra

Adware

0 kB

ImyFone MusicAI 4.0.9.1

Tvorba cover verzií piesní

Demo

0 kB

Tricky Doors Steam

Úniková PC hra

Freeware

0 kB

Planetiles 1.0

PC budovateľská hra

Adware

0 kB

Freeware

0 kB

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Tehotenská kalkulačka 2.6.9

Tehotenstvo týždeň po týždni

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

Hry pre deti 1 až 3 roky 6.01.13

Vzdelávacia hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Wavepad 5.20

Nahrávanie zvuku.

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »


logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 dni